LIDL - vitrína

Založil TUKE, 12.12.2013, 10:20:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

TUKE

Ahojte,

ja som dlho zháňal, tak ak niekto tiež zháňa, tak majú v LIDLi vitríny.


€69.99kus

*buková imitácia
*10 výškovo nastaviteľných vkladacích poličiek
*bezpečnostné sklo
*uzamykateľná vitrína na dekoratívne odkladanie zberateľských kusov
*odolná proti škrabancom vďaka vrstve melamínu
*rozmery: cca 68 x 110 x 20 cm
*záruka 3 roky


€29.99kus
*buková imitácia
*10 výškovo nastaviteľných vkladacích poličiek
*bezpečnostné sklo
*uzamykateľná vitrína na dekoratívne odkladanie zberateľských kusov
*odolná proti škrabancom vďaka vrstve melamínu
*rozmery:  cca 63 x 50 x 18 cm
*záruka 3 roky

šipka

tu větší mám, akorát ty panty držící sklo nic nevydrží, postupně všechny popraskaly  :(

TUKE

Tak to si ma moc nepotešil... tú som akurát kúpil.
A má to ešte nejaké nedostatky?

šipka

Každopádně doporučuji ofotit účtenku protože mě to vybledlo a s reklamací jsem neuspěl.  Ty dvířka jsou asi dost těžká a nejdřív praskly prostřední panty a pak postupně ten zbytek. Sice dvířka drží ale otevírání je dost špatné. A zatím neúspěšně ty panty sháním. V Lidlu nemají k sehnání náhradní komponenty.  ???  Jinak žádný jiný problém  ;D

TUKE

Ok, Ďakujem.
Účtenku si teda od fotím a snáď tie pánty vydržia :)

A ešte otázka na tesnosť...koľko prachu to prepustí dnu?  ;D


šipka

zanedbatelné množství  ;)

TUKE

Tak to sa ešte dá zvládnuť.
Lebo ta menšia vyzerá tesnejšie.... a aj som zvažoval,že kúpim dve malé, ale nakoniec som kúpil tu veľkú.

A ešte jedna, posledná otázka... je ju lepšie zavesiť na stenu alebo položiť na zem??  ..lebo už len rozložená v krabici je dosť ťažká. A to tam ešte nie je obsah  ;D

šipka

mám jí zavěšenou, lepší přístup.  Pokud by jsi jí dal na zem, musíš vršek přichytit ke zdi.

TUKE

Ok, ďakujem... tak cez víkend sa do toho pustím. ;)

RTG

Ja to radsej riesim vyrobou na mieru. 80 € ma stala polica s rozmermi 150x72x32 cm - sklenene posuvne dvierka a prachu to myslim prepusti este menej. Ma akurat jeden nedostatok, ze mam 1.2m  dlhe dve police a to som nepremyslel vahu. Teoreticky nic tazke tam nesmie byt, na Lego vsak uplne postacuje  >:D
Aktualny Pocet dielikov: 47080
                    minifigov:     304

TUKE

Aj nad tým som rozmýšľal,že si dám spraviť vitrínu na mieru.
Len teraz mi stačí aj táto. Až do "vlastného" si dám spraviť na mieru  ;)

holub

#11
jak to vypadá ,pořídil jsi jí nakonec? U nás v lidlu jí stále mají,vzhledově je pěkná ale bojím se teda aby se to nějak po čase nerozjelo nebo ty panty teda.Prakticky je teda spokojenost na Lego ? Mě se to zdá celkem malé

TUKE

Hej, kúpil som ju. Ešte pred Vianocami som ju zavesil a naplnil. Zmestilo sa mi tam všetkých doterajších 11 sérií a pár obľúbených áut a motoriek. STAR WARS figúrky a mini modely.
Čiže si myslím,že na figúrky je ideálna a na to som ju aj chcel. Domčeky sa mi tam vôbec nezmestia.

A vitrína si myslím,že je super. pánty držia, ale je pravda,že prach sa dostane všade  :-\


jerzeeg

Citace od: šipka kdy 12.12.2013, 12:33:41
Každopádně doporučuji ofotit účtenku protože mě to vybledlo a s reklamací jsem neuspěl.  Ty dvířka jsou asi dost těžká a nejdřív praskly prostřední panty a pak postupně ten zbytek. Sice dvířka drží ale otevírání je dost špatné. A zatím neúspěšně ty panty sháním. V Lidlu nemají k sehnání náhradní komponenty.  ???  Jinak žádný jiný problém  ;D
Q: Při reklamaci musím předložit originální doklad o zaplacení
A: Nikoli, stačí prokázat, že jste u prodejce zboží koupili. ,,To lze například výpisem z účtu při platbě kartou či převodem, staršími reklamačními protokoly, originálním obalem, specifičností zboží (nikdo jiný ho neprodává), v krajním případě i svědeckou výpovědí,

Zdroj: http://www.penize.cz/reklamace/253892-myty-o-reklamacich-a-velke-zmeny-od-roku-2014-konec-zarucnich-lhut

Lego town

#14
 su vo vypredaji v Lidli vitriny ale videl sem jen velke 6ks. Cena 50€-60€.
1.) Ked to kupim musim to zlozit vitrinu??
2.) Ako to drzi nastene?? Jenom Lego.
3.) Dverka stale drzia po par mesicoch??

Díky Moc krat, Lego town

matka

Mám tyhle skříňky - malé - asi 6 let a dvířka drží bez problému. Prodává se složená, přiděláš jen panty, dvířka. Přikládám foto uchycení na stěnu, pak je přes to ještě hnědá krytka, tudíž to vypadá lépe.
Paní na Žlutém hradě

STARHAWK

Citace od: TUKE kdy 21.01.2014, 22:12:15
Hej, kúpil som ju. Ešte pred Vianocami som ju zavesil a naplnil. Zmestilo sa mi tam všetkých doterajších 11 sérií a pár obľúbených áut a motoriek. STAR WARS figúrky a mini modely.
Čiže si myslím,že na figúrky je ideálna a na to som ju aj chcel. Domčeky sa mi tam vôbec nezmestia.

A vitrína si myslím,že je super. pánty držia, ale je pravda,že prach sa dostane všade  :-\



trochu OT

:D :D :D

Tu Boba Fett helmu mam tiez. Povedal som si ze ak ju niekedy daju s 50% zlavou tak ju kupim. Tesco dalo za 50% tak som dodrzal slovo :)

Fasa zabava bola ked som si spravil improvizovany Fett kostim:
- tato helma
- Bobova plastova zbran (mali ju v Tescu aj Draciku)
- mikina so vzorom Manadlorian armoru
- kapsace

TUKE

Citace od: STARHAWK kdy 21.03.2015, 21:25:02
trochu OT

:D :D :D

Tu Boba Fett helmu mam tiez. Povedal som si ze ak ju niekedy daju s 50% zlavou tak ju kupim. Tesco dalo za 50% tak som dodrzal slovo :)

Fasa zabava bola ked som si spravil improvizovany Fett kostim:
- tato helma
- Bobova plastova zbran (mali ju v Tescu aj Draciku)
- mikina so vzorom Manadlorian armoru
- kapsace


Tak si sa mal odfotiť v improvizovanom kostýme  ;D
Ja mám ešte Vadera a Stormtroopera :D A toho by som chcel komplet kostým... našiel som pár linkov, ale neviem z kade objednať tie ABS plasty na armor. Blaster mám doma hotový už vyše roka, ale kostým stále nie  :(
Chcel som sa pridať do 501. Legie ale stále mi chýba 90% kostýmu :D

TUKE

Citace od: Lego town kdy 21.03.2015, 17:05:42
su vo vypredaji v Lidli vitriny ale videl sem jen velke 6ks. Cena 50€-60€.
1.) Ked to kupim musim to zlozit vitrinu??
2.) Ako to drzi nastene?? Jenom Lego.
3.) Dverka stale drzia po par mesicoch??

Díky Moc krat, Lego town

1.Tú veľkú vitrínu treba skládať, ale nie je to nijak náročné.
2. Drží to úplne v pohode. Vitrína je síce ťažká, ale ja som to zavesil na 4dlhé samorezky priamo do steny a drží to.
3.A dvierka stále držia. Otváram ich tak 5-6 za mesiac. (vždy keď niečo pribudne  ;) )

Lego town

Citace od: TUKE kdy 23.03.2015, 10:37:49
Citace od: Lego town kdy 21.03.2015, 17:05:42
su vo vypredaji v Lidli vitriny ale videl sem jen velke 6ks. Cena 50€-60€.
1.) Ked to kupim musim to zlozit vitrinu??
2.) Ako to drzi nastene?? Jenom Lego.
3.) Dverka stale drzia po par mesicoch??

Díky Moc krat, Lego town

1.Tú veľkú vitrínu treba skládať, ale nie je to nijak náročné.
2. Drží to úplne v pohode. Vitrína je síce ťažká, ale ja som to zavesil na 4dlhé samorezky priamo do steny a drží to.
3.A dvierka stále držia. Otváram ich tak 5-6 za mesiac. (vždy keď niečo pribudne  ;) )


Díky!!

ElvensmithCZ

Tuto vitrínu (větší verzi) se mi podařilo sehnat asi před 3 týdny v Lídl nabídce (ještě předevčírem jsem u nás viděl nějaké kusy skladem). Na Lego mašinky, případně menší sety/figy je to skvělá věc, vřele doporučuji.

Zavěšeno na 6ks Fisher hmoždinek ráže 8 mm (pro dvě bylo nutné vyvrtat nové otvory + přidáno kování). Jelikož je to opravdu macek, tak jsem pro jistotu dolu přidal dvě 90° kovová ramena, které drží ve zdi další 4ks 6 mm hmoždinek. V kombinaci s panelem by to mělo snést střední zemětřesení.

linhi

Ahoj,nějaký napad za co vyměnit ty prasklé panty?? Už mám jedny dvířka uplně k.o
Řešil jste to někdo již nějak???

šipka

Citace od: linhi kdy 15.01.2021, 10:57:09
Ahoj,nějaký napad za co vyměnit ty prasklé panty?? Už mám jedny dvířka uplně k.o
Řešil jste to někdo již nějak???
Řešil, všechny popraskaly. Koupil jsem v OBI tuším, adekvátní náhradu. Jsou sice o kousek větší, ale je to funkční a estetika celkem OK  ;)

Strider

#23
U té malé skříňky jsem panty dvířek namontoval nahoru. Tak se to nemůže vylomit.