AT Toy R US do 23.4.2011 20% zlava

Založil dado, 20.04.2011, 18:07:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

dado

Nazdar,
v TRU maju zlavu na vsetko lego pri nakupe nad 30Eur. Plati aj na lego v akcii. Spomeniem 8404 za 69.59 Eura.

mesje

Vie niekto, ako to tam funguje? Tie ceny maju aj v kamennych predajniach, alebo len cez net? A kde v rakusku blizko SR maju obchod s najvacsim vyberom?

Anatyt

V kamenných obchodoch. Najbližší TRU je vo Viedni.

dado

Citace od: mesje kdy 20.04.2011, 19:31:49
Vie niekto, ako to tam funguje? Tie ceny maju aj v kamennych predajniach, alebo len cez net? A kde v rakusku blizko SR maju obchod s najvacsim vyberom?
Plati to aj cez net, ale ak sa nemylim tak neposielaju na Slovensko.

papluh

Najpristupnejsi Slovakom je asi vo Viedni v Shopping City Sud. Maju tam toho dost. Zaujimavostou je napr starsi set 8043 za 169.99 -20% t.j. 135 Eur. Dnes poobede tam boli este 4ks. O inych temach prehlad nemam.

mesje

a ta akcia je len do 23.4.?
maju vobec rakusaci v sobotu otvorene?

Villa Legina

#6
Citace od: mesje kdy 21.04.2011, 13:03:17
a ta akcia je len do 23.4.?
maju vobec rakusaci v sobotu otvorene?

Majú otvorené aj v sobotu aj teraz na Veľký piatok. V Rak. to nie je sviatok. Mne sa zdá vo W bližšie od BA Toys R Us v štvrti Stadlau. 

Pozor: SW má vlastnú chodbičku s regálmi, takisto hry sú uplacírované v regáloch medzi bežnými spoločenskými hrami, ostatné lego má tiež samostatné regále na inom mieste. Minifigures pri kasách. Ostatný merchandise ako baterky & Co treba hľadať tiež medzi ne-lego tovarom

Vlastíček

Opět sleva na 20% na Lego při nákupu nad 30 Eur, platí jen do 3.8. Výhodné na minifigurky z 2. série (běžná cena 1,19 Eura, mají i sparťanské bojovníky ;))

mesje

Práve som sa chystal napísať podobné avízo, lebo som videl ich stránku, ale predbehol si ma :-)
Nevidel som však na ich stránke, že by zlavili aj SW sety, na Falcona v zlave som si brúsil zuby... Ale nové kingdoms sety v zlave môže byť zaujímavá voľba...
Napriek tomu rozmýšľam sa tam vybrať - i keď to majú len do 3.8., čiže to nepočká do víkendu... Mal by niekto z BA záujem niečo odtiaľ zobrať? Za príspevok na benzín :-) To by sa mi lahšie uvažovalo, či sa tam vybrať :-)
A v ktorom konkrétnom obchode si ešte videl 2.sériu? Ja som pred X mesiacmi vybrakoval sparťanov v Shopping city sud v zlave...

dado

Zľava je na všetko lego okrem SW a lego kníh.

Vlastíček

#10
Já to zjistil o víkendu, ale k internetu jsem se dostal až teď, také jsem váhal, jestli to má cenu na ty dva dny sem psát.

Akce bude určitě znova, já pořád očekávám 25% na hračky v rakouském Intersparu a furt nic, ale jednou to přijít musí.

Druhou sérii minifigurek mají v Innsbrucku a když jsem se ptal kolik, tak mi řekli, že hodně - ale je třeba se zeptat, mají to ve skladu a v prodejně jsem je také neviděl, odměnou mi byla nově rozdělaná krabice. Ale z Bratislavy je to trošku z ruky.

Edit: Úplné rychlovky to nejsou, rychlovku jsem zažil v eshopu Intersparu - náklaďák 8258 za 80 Euro. Než jsem se dostal k internetu, byly fuč, nu což, ušetřil jsem.

mesje

No a to pritom zvyknem pozerať na ich stránku dosť často, či nemajú znova akciu :-) To sú asi vždy také rýchlovky na týžden.

dado

Citace od: mesje kdy 01.08.2011, 21:46:46
No a to pritom zvyknem pozerať na ich stránku dosť často, či nemajú znova akciu :-) To sú asi vždy také rýchlovky na týžden.

Ak si dobre pamätám tak akcia-leták trvá vždy týždeň. Od stredy do utorka. Nemávajú ich však pravidelne.

mesje

Niečo sa mi marí, že v apríli bola tá akcia dlhšie. No dávajú to náhodno-občasne, to je fakt, asi najbližšie bude na jeseň, resp. pred vianocami...

dado

Myslím že to bolo kvôli Velkej noci. Takisto bola akcia na konci školského roka, tuším deň detí, vianoce a pod. príležitosti ked rodičia kupujú viac hračiek.

mesje

Myslím že na konci školského roka bola akcia na playmobil... také niečo som si v tom období všimol a očakával som, že aj na lego časom dojde...