Frýdek-Místek 2022

Založil Kuba, 23.06.2021, 22:31:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Izabella08

Citace od: Kuba kdy 09.06.2022, 21:10:03
Citace od: Izabella08 kdy 09.06.2022, 21:02:54
Ahoj Kubo,

trošku s Patrikem nestíháme, ale pokud máš ještě místo...rádi něčím přispějeme...třeba s naším TANCEM.
https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=50651.msg244206#msg244206

Ahoj

přesně takových drobnosti a vinět bude na výstavě pomálu, tak rád uvítám, třeba i jiné téma k tomu. Tedy Pokud se ti to podaří do FM dostat, ať už osobně, nebo prostřednictvím kolegů kostkařů...

Kubo,
ano...zařídíme a ještě další věci přihodíme:)

Kuba

#31
Ahoj

Pár účastníků je před-dohodnuto na instalaci, případně přípravě modelů individuálně. 1x čtvrtek, 2x pátek, 1x pondělí.
Dvěma účastníkům, kteří se instalace nemohou účastnit na přímo(pomocník, Igorus), jsem dnes stáhnul modely do muzea a nainstaluji je osobně o víkendu

Ostatní prosím, pokud to jen trochu půjde, zkuste dorazit v průběhu sobotního dopoledne, samozřejmě pak lze i odpoledne a v neděli (to ale zase prosím o info, kdo, kdy?)

Od pondělí, bude muzeum postupně zasklívat zástěny, ať může 23.6 proběhnout vernisáž a zahájení....

Děkuji

samy405

za mě sobota odpoledne či neděle a nebo pondělí :)
Upřesním telefonátem :) Sobota dopoledne určitě ne.

yoshimaka

Já bohužel musím v sobotu odpoledne. Jindy je to dost na levačku
Lust och fägring stor

Kuba

Citace od: samy405 kdy 15.06.2022, 20:44:51
za mě sobota odpoledne či neděle a nebo pondělí :)
Upřesním telefonátem :) Sobota dopoledne určitě ne.

Ok

Kuba

Citace od: yoshimaka kdy 15.06.2022, 21:14:54
Já bohužel musím v sobotu odpoledne. Jindy je to dost na levačku

Ok

Chairudo

První modýlek je na místě... málem se nevlezl :)

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Citace od: Chairudo kdy 16.06.2022, 19:36:48
První modýlek je na místě... málem se nevlezl :)


modýlek???  a kdy přivezeš Model?  >:D >:D třetí ročník budeš stavět na nádvoří zámku  :D

Chairudo

Citace od: Kuba kdy 16.06.2022, 21:27:05
Citace od: Chairudo kdy 16.06.2022, 19:36:48
První modýlek je na místě... málem se nevlezl :)


modýlek???  a kdy přivezeš Model?  >:D >:D třetí ročník budeš stavět na nádvoří zámku  :D

Říkal pán že to bude zase tak za 7 let, tak do té doby snad něco většího vymyslím  ;D
.....no, jeden nápad bych už měl ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

poMOCník

Citace od: Chairudo kdy 16.06.2022, 19:36:48
První modýlek je na místě... málem se nevlezl :)



To je parádní prostora pro to! Předpokládám, že ve Floře se ta monumentálnost ztratí, ale tady to působí fakt majestátně.

Hana129

Tak nakonec i my mohli ještě přispět 4 pohádkami (Perníková chaloupka, Popelka, Mrazík a Sněhurka a 7 trpaslíků) a ještě se na výstavě objeví 21 kolekcí CMF minifigurek.


yoshimaka

V sobotu jsme až do večera se Samym instalovali kolejišťátko, od Izabelly tam přistáli tanečníci, od Fotona vitráže a Ogar dodal pár větších technic setů pro doplnění komplexnosti vývoje technic strojů. Přidal jsem k hradům kousek armád a do rohu umístil svoji představu úžasných prázdnin :-D V muzeu nám vyšli vstříc jak délkou pobytu nutnou k instalaci, tak občerstvením a pomocnou rukou při logistice krabic a milým rozhovorem. Původně tam měla se mnou skládat Evizza, ale na poslední chvíli se omluvila, tak jsem si musel vzít za pomocnici nejstarší dcerku. Ta se alespoň všude, narozdíl ode mne, protáhla.

Tanečníci, vitráže a rytíři budou ještě upraveny do polohy přístupnější návštěvnickým očím, kolejiště už je osázeno vlaky, což nemám nafoceno, musím se tam přijet podívat.
Lust och fägring stor

Kuba

#42
Děkuji všem a děkuji...

Byl to náročný víkend, ale podařilo se. Pošlu další fotky naší výstavy, co se nám podařilo připravit za přispění 18 kostkařů....

Myslím, že výsledek je více než úžasný.... A všem děkuji... a zvu všechny na 17.00h dne 23.6 na vernisáž, nebo následně od 24.6 dle otevírací doby muzea...

Kuba

foto 1

Kuba

foto 2

Kuba

foto 3

Foton

Citace od: yoshimaka kdy 20.06.2022, 14:25:29
Tanečníci, vitráže a rytíři budou ještě upraveny do polohy přístupnější návštěvnickým očím, kolejiště už je osázeno vlaky, což nemám nafoceno, musím se tam přijet podívat.

Díky moc za  instalaci vitráží. Pokud by to jenom trochu šlo, ideální by bylo postavit je na okno kam svítí slunce. Pak to má ten správný efekt.  (dílky jsou od Chairuda, takže mi žloutnutí nevadí  >:D)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

poMOCník

Je už nějaký termín deinstalace? Já že bych si třeba vyhradil čas a účastnil se, ale mám to daleko.

Kuba

Citace od: poMOCník kdy 17.08.2022, 10:45:08Je už nějaký termín deinstalace? Já že bych si třeba vyhradil čas a účastnil se, ale mám to daleko.

O víkendu 3 a 4.9

Robkteryten

Citace od: Kuba kdy 17.08.2022, 21:41:01
Citace od: poMOCník kdy 17.08.2022, 10:45:08Je už nějaký termín deinstalace? Já že bych si třeba vyhradil čas a účastnil se, ale mám to daleko.

O víkendu 3 a 4.9

Sakrys. Ja myslel, že až ten další víkend

yoshimaka

Citace od: Kuba kdy 17.08.2022, 21:41:01
Citace od: poMOCník kdy 17.08.2022, 10:45:08Je už nějaký termín deinstalace? Já že bych si třeba vyhradil čas a účastnil se, ale mám to daleko.

O víkendu 3 a 4.9
Je nějaký časový deadline na tu deinstalaci? Dostanu se tam až v neděli 4.9. okolo 17 hodiny, počítám..
Lust och fägring stor

Chairudo

Já mám v neděli úklid výstavy ve Visle, tak bych FM udělal buď brzy ráno, nebo později odpoledne až kolem páté.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

poMOCník

Kdo všechno budete na deinstalaci? Sháním někoho, kdo by mohl uskladnit můj kostel, aby se nemusel vozit do Prahy a zpět před výstavou v Olomouci.

Kuba

Citace od: Chairudo kdy 18.08.2022, 12:40:31Já mám v neděli úklid výstavy ve Visle, tak bych FM udělal buď brzy ráno, nebo později odpoledne až kolem páté.
Citace od: yoshimaka kdy 17.08.2022, 21:54:20
Citace od: Kuba kdy 17.08.2022, 21:41:01
Citace od: poMOCník kdy 17.08.2022, 10:45:08Je už nějaký termín deinstalace? Já že bych si třeba vyhradil čas a účastnil se, ale mám to daleko.
O víkendu 3 a 4.9
Je nějaký časový deadline na tu deinstalaci? Dostanu se tam až v neděli 4.9. okolo 17 hodiny, počítám..

Ahoj. Zjistím stav nedělního odpoledne. Ale snad nebude problém, říkal pan, že si víkend rezervuje pro nás. Jen netuším do kolika počítal hodin :)

Kuba

Citace od: Robkteryten kdy 17.08.2022, 21:52:37
Citace od: Kuba kdy 17.08.2022, 21:41:01
Citace od: poMOCník kdy 17.08.2022, 10:45:08Je už nějaký termín deinstalace? Já že bych si třeba vyhradil čas a účastnil se, ale mám to daleko.

O víkendu 3 a 4.9


Sakrys. Ja myslel, že až ten další víkend

Pokud bude problém s tímto víkendem, mohu to uložit do jejich skladové místnosti, kde jsme dávali bedny. pokud bys mi a ostatním dal důvěru to tam po větších blocích přenést. Oni už během týdne začnou asi chystat další výstavu. Ještě se jich zeptám, jak to časově potřebují vyklidit.

Robkteryten

Citace od: Kuba kdy 18.08.2022, 13:54:20
Citace od: Robkteryten kdy 17.08.2022, 21:52:37
Citace od: Kuba kdy 17.08.2022, 21:41:01
Citace od: poMOCník kdy 17.08.2022, 10:45:08Je už nějaký termín deinstalace? Já že bych si třeba vyhradil čas a účastnil se, ale mám to daleko.

O víkendu 3 a 4.9


Sakrys. Ja myslel, že až ten další víkend

Pokud bude problém s tímto víkendem, mohu to uložit do jejich skladové místnosti, kde jsme dávali bedny. pokud bys mi a ostatním dal důvěru to tam po větších blocích přenést. Oni už během týdne začnou asi chystat další výstavu. Ještě se jich zeptám, jak to časově potřebují vyklidit.
v pohodě prizpusobim se a dojedu.

peki

Kubo prosím o nějaké shrnutí, pro hlášení :) díky
peki

Kuba

#57
Citace od: peki kdy 05.09.2022, 11:12:53Kubo prosím o nějaké shrnutí, pro hlášení :) díky
peki

Výstava:
Návštěvnost cca 7000 lidí (obdobná účast byla v roce 2015, ale výstava tehdy trvala o 40dní déle, takže tato bylo nyní v poměru k času úspěšnější), celkově je to jedna z nejúspěšnějších výstav co tam měli.

do návštěvnosti nejsou započítány dětské organizované skupiny z příměstských táborů, které tam pustili mimo docházkový systém...

Vystavovatelů bylo 20 z tohoto fóra + 2 mimo Kostky org.

V muzeu jsou nadšení, chtěli by z 3 roky další pokračování, dostaneme ještě více prostoru, takže začnu pomalu shánět lidi a stavby, aby se to dalo pokrýt. Ale to snad nebude problém, protože i letos bychom dokázali dát ještě více lega, bohužel nás už limitoval nabídnutý prostor a to nebyl zrovna malý :) .