Lego Technic Boskovice (Mindstorm) 2012

Založil Legas, 10.01.2011, 08:40:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Legas

Citace od: Mrs.Tygris kdy 28.02.2012, 16:12:20
tak pardon to sem si nevšimla, tak potom musím vymyslet nějaké jiné vhodné datum

Ok, jen upozorňuji, že víkend 28., 29. 4. a následující 5., 6. 5. jsem v Chorvatsku, sobota 12. 5. natáčení svatby, sobota 19. 5. natáčení koncertu atd., takže výpomoc a účast připadá v úvahu akorát 7., 8. 4. a 14.,15. 4. bohužel.  Tím nechci říct, že se na mě musíte vázat.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Mrs.Tygris

#241
CitaceOk, jen upozorňuji, že víkend 28., 29. 4. a následující 5., 6. 5. jsem v Chorvatsku, sobota 12. 5. natáčení svatby, sobota 19. 5. natáčení koncertu atd., takže výpomoc a účast připadá v úvahu akorát 7., 8. 4. a 14.,15. 4. bohužel.  Tím nechci říct, že se na mě musíte vázat.

tak navrhuji 28.4 provest vystavni akci,  došlo mi to i jako návrh od školy ve které by to proběhlo

a legasi od tebe bych potřebovala v podstatě jen kdyby jsi mi poslal nějaké vzor na cedulky a plakát,případně návrhy na téma

jvucka

Přidávám se k pochvalným hlasům. Moc se nám líbilo, já jsem ocenil nejvíc výkony žlutého terénního pickupu na vysílačku!
Při cestě k Boskovicím nám těsně před kapotou proběhlo stádo pěti srnek.  :D

Mrs.Tygris

Prosím všechny vystavovatele z Boskovické výstavy (letošní i loňské) aby si pročetly téma o chystané technic výstavě ve Vyškově , výstava chystaná na 28.4

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=36749.new#new

MiHo