Exclusive sets store - dotaz

Založil Hana129, 01.12.2016, 18:36:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hana129

Máte někdo zkušenosti s nákupem v tomto českém BL obchodě? Má docela zajímavé sety, ale je třeba vzít větší množství. Znáte někdo?

http://www.bricklink.com/store/home.page?p=gurman_trading#/terms

milanv

Nemám. Ale musím říct, že ani nechci. "Order Stats: 11 placed / 4 cancelled " vypadá hrozivě. Víc než hrozivě, obzvlášť v kombinaci s posledním feedbackem v červenci. A ještě "exklusivní sety" čili za velké peníze. Brr, to smrdí. Byl bych víc než opatrný, Hanko.
Pán na Žlutém hradě

papluh

#2
Tak tie cancelled by mohli byť následkom tohoto
"Minimum purchase is 100 000 CZK without VAT rate (21%)"

Len by som rád vedel ako sa k nim dostali tie zamestnanecké 4002015 Borkum Riffgrund 1 v prepravnej krabici  >:D (teda nemusí to byť krabica priamo k nim, ale to by si podľa kódov vedelo zistiť len TLG)

Inak píše sa tam v store terms že jedným zo zakladateľov je legostock s neviekoĺko tisíc hodnotení. Mne stačí prečítať si odpovede od Legostock na negatívne a neutrálne  hodnotenia, vážne to stojí za to ... A už nikdy u takého človeka nenakúpim.  >:(

http://www.bricklink.com/store/home.page?p=legostock#/feedback
CitaceReply from seller:
really most IQ only put fetback without write me mail???? what you want????

Reply from seller:
Hello low iq person is writen in store therms :-)

Reply from seller:
idiot! better long delivery tahn lose box! is no my mistake in slow delivery !

Reply from seller:
missed 5 parts - and resend next day- this guy is totaly idiot !!!!

Reply from seller:
buyer recived refund + 1 figure free and after put neutal fetback?? idiot ???

Cavelon

"no acapted on papyla iabn bank transfer no problem"
"Can be payed CZK or EURO"
"...if choose papyla only air..."
;D

Ravenhorn

Jediné v čem je to aspoň trošku ok by bylo osobní předání a platba v hotovostí na místě po zkontrolování, to naštěstí mají v popisu, že je možné.  Jinak ale nákup pro jednoho za min. 100 000 CZK bez daně je teda hodně.
Castle, Pirates a Star Wars.

MLT

Citace od: Hana129 kdy 01.12.2016, 18:36:33
Máte někdo zkušenosti s nákupem v tomto českém BL obchodě? Má docela zajímavé sety, ale je třeba vzít větší množství. Znáte někdo?

http://www.bricklink.com/store/home.page?p=gurman_trading#/terms

Mám a velice dobrá. Jen si přečti podmínky, všechny uvedené ceny jsou tam bez DPH - proto to vypadá tak pěkně.
Mají 2 BL obchody, asi nemusím psát které, zmiňují se o nich i v tomto obchodě.
Bral jsem tam toho někdy v létě více, tak jsme pro to i jeli sami, aby se to nepomlátilo.

jsem hodně opatrnej a dost krát jsem už naletěl, ale v tomto případě nemusí mít nikdo obavu.
Kdyby tam bylo pro mne něco aktuálně zajímavého, nemám problém poslat peníze předem a pak si tam dojet.

Hacislav

Citace od: papluh kdy 01.12.2016, 19:09:08
Len by som rád vedel ako sa k nim dostali tie zamestnanecké 4002015 Borkum Riffgrund 1 v prepravnej krabici  >:D (teda nemusí to byť krabica priamo k nim, ale to by si podľa kódov vedelo zistiť len TLG)

No podle fotky to nebudou original přepravní krabice.
Je tam vidět volná mezera mezi krabicí a setem, takhle by se mohl set šoupat v přepravní krabici sem a tam. To se  standartně nedělá snad u žádného setu...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Ravenhorn

CitaceMám a velice dobrá. Jen si přečti podmínky, všechny uvedené ceny jsou tam bez DPH - proto to vypadá tak pěkně.

No tak pak cenově se srovnají s ostatními a pak není moc proč tam nakupovat.
Castle, Pirates a Star Wars.