CZ Albert do vyprodání

Založil Darth, 05.05.2012, 18:38:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

bubutymmy

Bohužel, jak jsem doporučoval výše, tak dálniční známky letos mít žádné Alberty nebudou. Už jsem spřádal plány, jak nakoupím pro celou rodinu za mrtě bodů...

poMOCník

Citace od: Rewolt kdy 18.12.2019, 13:40:59
Arkády, Vestec, Sofijské nám.
baseplate nejsou , a pytlíky řádně prořídlé

Galerie Butovice také tak, ale zato jsem tam sehnal 70666 s 30% slevou. Slevy jsou na většinu setů, bohužel jsem nestihl udělat seznam.

davroman

Citace od: Jezevec kdy 18.12.2019, 14:30:36
Do konce akce se už nikam nové zásoby vozit nebudou, takže každá prodejna už bude mít jen to, co má aktuálně vyrovnané v regálech nebo přímo na pobočce fyzicky naskladněné v bednách. Tzn. tam kde např. podložky již došly a nikdo stále nedoplnil, doplněny už ani výhledově nebudou (pokud již daná prodejna vydala svoje zásoby).

Vybalování nové dodávky polybagů ... Albert Náchod.   ;)

PS: Prý to ale tak do 2 dnů zmizí, Poláci po tom jdou jako kobylky.   :D
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

poMOCník

baseplate mají taky?  :P

davroman

Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Matthes_CS

Citace od: davroman kdy 02.01.2020, 14:28:14
PS: Prý to ale tak do 2 dnů zmizí, Poláci po tom jdou jako kobylky.   :D

A přitom poláci mají teď většinu těhlech polybagů u časopisů, sice za trošku víc, ale mají :D

rainfall

#246
Hoja, Albert chysta dalsiu akciu na polybagy a brickheadz na Velku noc.. Vypada to dobre, ale cisla setov som este nezistoval.
Stranka im ale zatial nefunguje. https://www.albert.cz/LEGO
LZ

guybrush

@rainfall: Díky za info. Podle obrázku to vypadá na tyhle sety:

30575 (Creator, mašinka)
40350 (Brickheadz, kuře)
40271 (BrickHeadz, zajíc)
30365 (City, satelit)
30367 (City, vrtulník)
30412 (Friends)
30369 (City, plážová bugina)
30537 (Ninjago)
30533 (Ninjago, robot)
30464 (Hidden Side)

Matthes_CS

https://www.albert.cz/lego

Polybagy za 30 Kč, Bricheadz za 100 Kč.

Valentin Dobrotivý

takže oproti seznamu výše přibyly ještě 2 polybagy

30394 Minecraft
30555 Trolls

milé....

ThomasMorta

Kdo máte už v ruce - ten satelit z vesmírného City má solární panely potištěné nebo s nálepkou? Je totiž hrozně vtipné, že celá vesmírná řada měla tyhle (všude se opakující) solární panely řešené nálepkami, ale jakmile vyšlo ISS v Ideas, kde jich je snad přes 80, tak z toho udělali potištěný dílek.
Občas by mě fakt zajímalo, podle jakého klíče se rozhodují, co bude nálepka a co bude potisk - v letošních pull-back technicích jsem se setkal s nálepkami na šachovnicovou vlajku, které se stále vyrábí jako potištěný dílek. Občas se v tematických řadách dá najít dílek, jehož nálepka se opakuje třeba v polovině stavebnic dané tématiky, ale jako potisk vyrobí něco, co je v jedné... Tak si říkám, že náklady by spíš šetřilo udělat potisk z té opakující se grafiky, ne?
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

ditetemnaporad

#251
https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?id=176291#T=I

Tedy by měl být tištěný. Večer mohu ještě zkontrolovat na konkrétním polybagu.

K dotazu na staré potisky vs nové nálepky na stejných dílech - může to být dáno výrobními kapacitami. A nebo nový designér/konstruktér zapomene, že něco takového už v portfoliu mají (běžná praxe).

Jinak s výrobními kapacitami konkrétních dílů se teď LEGO asi potýká, protože například 75976 Wrecking ball mají již přes dva měsíce na Doobjednávku.

poMOCník

Tento set už u nás v Albertu zmizel. (Poslední kus naštěstí u mě.)

40271 (BrickHeadz, zajíc)

Jezevec

Citace od: poMOCník kdy 12.03.2020, 16:42:56
Tento set už u nás v Albertu zmizel. (Poslední kus naštěstí u mě.)

40271 (BrickHeadz, zajíc)

Akce začala včera, takže určitě to "zmizelé" zboží zase doplní. Do toho regálu dávají najednou tak deset ks od každého.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

rainfall

Papierova žltá dekorácia vajca je tam uplne zbytocna a navyse to lepidlo, resp. lepiaci pasik nejde z toho polybagu dole. Asi bude potreba nejake riedidlo na odstranenie..
Neviete, ci to tak uz vozia do Alberta alebo to "nalepuju" v predajniach?
LZ

Valentin Dobrotivý

Ta lepící páska jde sundat prstem, jen to chce trochu vytrvalosti. Včera jsem to sundával ze šesti polybagů...úspěšně a bez ředidla.

Matthes_CS

Dneska v Hradci prý vybalovali i polybagy od Vánoc, hasiče na čtyřkolce, Elzu a možná ještě něco.

rainfall

Zdravim, prosim Vas nahodou k Velikonocnej Albert polybag sade setov nie su ziadne alternativne modely a navody?
LZ

peki

Citace od: rainfall kdy 04.05.2020, 11:03:04
Zdravim, prosim Vas nahodou k Velikonocnej Albert polybag sade setov nie su ziadne alternativne modely a navody?

Ne, pro tuto akci jsme to nedělali. 

Matthes_CS

Včera jsem viděl v Albertu dva sety TLM2 a big fig Minecraft ve slevě 42% a podle letáku od středy na vybrané lego 30%.

poMOCník

Citace od: Matthes_CS kdy 18.05.2020, 08:44:16
Včera jsem viděl v Albertu dva sety TLM2 a big fig Minecraft ve slevě 42% a podle letáku od středy na vybrané lego 30%.

Mohu potvrdit. Včera jsem koupil na Butovicích 4 sety se slevou 42% a ještě spousta dalších bylo 30%.

rainfall

Zdravim, dnes som zostal v ALBERTe milo prekvapeny, ked som zbadal vo Vypredaj regali -50% na Hidden Side 70418 J. B. a její laboratoř plná duchů za 249,- celkovo, tak snad sa aj Vam postasti.. enjoy ;)
LZ

Matthes_CS

Citace od: rainfall kdy 20.06.2020, 22:11:46
Zdravim, dnes som zostal v ALBERTe milo prekvapeny, ked som zbadal vo Vypredaj regali -50% na Hidden Side 70418 J. B. a její laboratoř plná duchů za 249,- celkovo, tak snad sa aj Vam postasti.. enjoy ;)

Dneska v Hradci Králové měli tento set -75% za 124 Kč. Jinak dost slev 30 %, pár i 40 a 50 %.

E-legie

Pro Duplaře – Albert Staré Město u Uherského Hradiště:
10812 Pásový bagr a náklaďák 299 Kč (-40 %)
10873 Minnie a narozeninová oslava 349 Kč (-30 %)
10910 Dobrodružství v ponorce 349 Kč (-30 %)


guybrush

V Albertu (Praha Budějovická) mají 50procentní slevu na Ninjago 71706 (po slevě za 134 Kč) a Technic 42102 (129 Kč). Ale nezdá se, že by to byla nějaká hromadnější akce. Ve dvou nejbližších Albertech mají tyto i jiné sety za plnou cenu.

Matthes_CS

30% sleva na některé sety, na nějaké starší 50%, viděl jsem ultrakitty a emmetovu tříkolku.

Matthes_CS

4.11. opět sbírání bodů,v letáku je vyfocen i set 11005.

rainfall

Mozes prosim zdielat odkaz/foto? Dakujem
LZ

ofak

Zdravím všechny, dnes do jednoho Alberta v Praze zavezli množství LEGO krabic, v nichž jsou polybagy (od 3. či 4. 11.) a na krabicích tato čísla setů:
11005 Creative Fun
30556 heart Box
11009 Brick and Lights
30554 Mini Cinderella
30420 harry Potter
30536 Ninjago Combo Charger
30556 Mini Frame
30411 Chocolate
30385 Super Mushroom (Super Mario)
30342 Mini Lamborghini

Ondřej

Matthes_CS

Citace od: rainfall kdy 31.10.2020, 12:39:20
Mozes prosim zdielat odkaz/foto? Dakujem

Staženo od někoho z FB.