Ostrava a okolí????

Založil Ondra, 21.06.2012, 15:20:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Mr. Cube

Já se asi dlouho nezdržím, ale tak beru to hlavně jako možnost osobně poznat místní kostkaře.  ;)

Kuba

První seznamovací sraz proběhl dobře  ;)

účast:
Kubos.cz
Mr. Cube
Tomaslambo
Honzicek22
Jukuruku-Kuba


Doufejme, že nás příště bude ještě více. Plánuje se sraz někde venku s pohyblivými Lego Technik. Až se vyblbnem, zase hospoda, nebo grilovačka :)

Mr. Cube

Zdravím, do kolika jste tam byli? Příště se snad zdržím dýl a bez birellu  >:D

Kuba

O půl 11 jsme to rozpustili, Tomaslambo šel se mnou na zastávku a pak ještě někde frčet  >:D

tomaslambo

jen jsem si na hodinu odskočil na dámskou jízdu moji přítelkyně a její spolupracovnice  ;D

Kuba

Je zde z Ostravy někdo, kdo bude na Lipně vystavovat, nebo by chtěl vystavovat a nevystavuje např. z důvodu daleké dopravy až na Lipno?

Budu mít na stavěcí víkend asi půjčene větší rodinné auto. Zadní sedačky odstraním. Měl bych mít tedy na spolujezdci pro 1 člověka místo a vzadu místo i pro případný menší MOC/y vedle těch mých.



PS: Kdy uděláme sraz č. 2 ??

Kuba

Ahoj Ostraváci.

Nebylo by na čase pomalu chystat hospodu č. 2  ;) Za sebe rovnou mohu říct, že teď v květnu nemůžu, ale přesto se ptám raději v předstihu, ta první nám totiž trvala zorganizovat celkem dlouho.  ;) Viděl bych to hned někdy na některý ze dvou prvních pátků/sobot hned po stavěcím víkendu na Lipnu? co vy na to?
Určitě bude v červnu pěkné počasí, tak někde na zahrádce na pivku bude příjemně. A nemusí to proto být za každou cenu večer, klidně odpoledne na sluníčku, kdyby jste chtěli :)
Popřípadě na první hospodě padly názory, že by se dalo i pogrilovat a zablbnout při tom s technik modely?

Kuba

Stále platí má otázka z 8.5.2014.

Neuděláme hospodu č. 2? Nikdo se nevyjádřil.  :'(

tomaslambo

Jsem pro. Ideálně zase nějaký ten pátek.

Mr. Cube

Já bych i šel, akorát v červnu asi budu mít nějaké akce, a u některých zatím není jasné, jestli to bude pátek nebo sobota, takže s určitostí účast slíbit nemůžu.

Kuba

Navrhuji: Pátek 11.7.2014. Tedy dost času na to, aby se každý přispůsobil. Co vy na to??   
Pokud bude krsné počasí, můžeme se sejít klidně dříve než v 18.00. Záleží tedy, jak to kdo bude stíhat po praci/škole.

tomaslambo

Co kdyby jsme se opět sešli někdy v průběhu Října? Ideálně opět nějaký ten pátek (třeba desátého, to je takové pěkné číslo :D)

Kuba


danyboy

Rád bych toho desátého. Bohužel se až do dvanáctého nacházím mimo ČR. :-\

Mr. Cube

Pokud mi do toho nic důležitého a neočekávaného nevleze, tak bych i šel.

Kuba

tomaslambo mohl by jsi tedy zarezervovat zase stůl v té hospůdce, kde jsme seděli posledně?  ;)

Vypadá to, že nás bude zase 4-5 lidí.

Já, ty, Mr.cube a na SZ mi psal Wiki, že by dorazil taky a možná i s Honzicek22.
škoda, že nemůže Danyboy.

tomaslambo

OK. Zase tak na sedm, nebo by jste chtěli dříve?

Kuba

To nevím, mi osobně je to fuk, nemám problém se dostat na kteroukoliv hodinu. Pouze zase musím stihnout autobus 22.30 domů. V noci mi nic domů nejezdí a autem z pochopitelných důvodů nechci jet :D

Kubos.cz

Čau, já se bohužel nedostavím  :'(

Mr. Cube

A nechcete to udělat někde blíže centru?  ;D

Kuba

Já dorazim kdekoliv, ale předpokládám, že ostatním se bude hodit původní místo.
Možná by na zváženou stálo toto: :) http://www.forumnovakarolina.cz/cz/novinky/350-karolina-oktoberfest.html ,
ale tam bychom asi moc nepokecali, asi si tam proto zajedu další den s rodinkou :)

tomaslambo

Mi to je celkem jedno, dorazím kamkoliv.

tomaslambo

Takže vzhledem k tomu, že nebyl vznesen žádný jiný návrh, mohu tedy zarezervovat stůl pro 4-6 osob na stejném místě jako minule: 18:00 restaurace Maštal. Prosím, aby jste potvrdili svou účast zde a pro jistotu soukromou zprávou pokut možno co nejdříve. Rezervaci provedu zítra v 19:00

Kuba


Mr. Cube

Nemáte někdo prosím na zapůjčení (klidně i koupím, ale jinak to nepotřebuju) toto pírko v modré barvě?



Potřebuju to na nafocení MOCu do contestu na EuroBricks, myslel jsem, že ho mám, ale není k nalezení. Půjčil by mi ho někdo? Pak bych ho předal někdy jindy nebo klidně na vlastní náklady zaslal poštou. Díky.  ;)

Kuba

Podívám se až budu doma. ale nevím jestli ho mám zrovna v modré.

danyboy

Citace od: Mr. Cube kdy 06.10.2014, 20:49:23
Nemáte někdo prosím na zapůjčení (klidně i koupím, ale jinak to nepotřebuju) toto pírko v modré barvě?



Potřebuju to na nafocení MOCu do contestu na EuroBricks, myslel jsem, že ho mám, ale není k nalezení. Půjčil by mi ho někdo? Pak bych ho předal někdy jindy nebo klidně na vlastní náklady zaslal poštou. Díky.  ;)

U mně nalezeno zatím jen bílé.

tomaslambo

Rezervováno. Jen doufám, že tam nebudu sedět sám  :D

Mr. Cube

Bohužel nebudu moct tentokrát dojet. :/

tomaslambo

Opět budu čekat před komplexem ;)