#4 SBC (Vlastní) Výlet do Svaté země

Založil Kalethrion, 02.09.2012, 23:34:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kalethrion

Trip to Sacred Land
After exhausting journey across a harsh desert, Crusaders reach a little town in Palestine. Now it's time to have a rest, and to become familiar with completely different culture, and its achievements. The horrors of the war are forgotten for a while.

Výlet do Svaté země
Po vyčerpávající cestě přes drsnou poušť dorazila malá jednotka křižáků do městečka v Palestině. Vojáci nyní mají čas na odpočinek a další seznámení s docela odlišnou kulturou a jejími výdobytky. Hrůzy války jsou alespoň na chvíli zapomenuty.

Petronel

Na první pohled moc pěkné dílo, škoda toho špatného nasvícení u focení   :-[

Colonel32


Systematik

Citace od: Petronel kdy 02.09.2012, 23:57:23
Na první pohled moc pěkné dílo, škoda toho špatného nasvícení u focení   :-[
No jestli to není záměr, podle mě je ve scéně tak pátá odpolední
- slunko už tolik nepálí <--- ten fig uprostřed do půl pasu bez oblečení
- proto je to trochu do oranžova...

[+ ten hároš fig co je na střeše kouká do dalekohledu? To by pak koukal na měsíc,
kterej by pomalu moh bejt nahoře vzhledem k tomu času...
ale asi není a proto je fig naštvanej] ;D

Kalethrion

Tak do žluta to samozřejmě být nemělo...Nevím, kolik je hodin v MOCu, ale u mě doma bylo deset večer :). Podle toho vypadají i fotky, protože se mi to domácími lampami prostě nepovedlo nasvítit. To je tak, když se staví na poslední chvíli.

Ethan

Tohle je můj favorit a osobní vítěz. Fotky sice nejsou nejpovedenější, ale stavba ano. Krásné detaily a skvělá atmosféra, dost možná i díky žlutým fotkám. Zdá se mi, že některé zašlejší kostky tomu přidaly. Kde by to u moderního domu vadilo, tady to pracuje pro stavbu.