(vlastní) pokusy o UCS

Založil Skyrider, 14.12.2017, 21:37:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Kterého falcona postavit

kessel run(bíly)
5 (62.5%)
normální s úpravami (šedý)
3 (37.5%)

Celkem hlasů: 8

Hlasování ukončeno: 21.01.2020, 11:42:12

Skyrider

Citace od: STARHAWK kdy 28.11.2018, 19:45:59
To vypada slubne. Budes davat na povrch tiles, aby to malo menej studov ?
Mas nejak konkretne premysleni kokpit - sklicko ?

Zatím to bude bez tilů, musím je ještě dokoupit ;)

Kokpit přemýšlím, že bych postavil a nebo koupil ten který je v lego setu

Skyrider

#31
Další úpravy

Skyrider

Další malé úpravy

STARHAWK

Citace od: skyrider kdy 28.11.2018, 20:49:18
Kokpit přemýšlím, že bych postavil a nebo koupil ten který je v lego setu

ten zo setu bude podla mna maly - UCSko malo kokpit pre 2 osoby tusim - checkol by som v knihe je tam prierez

Devilek

Super, máš už vymyšlený dostatečně odolný mechanismus pro skládání křídel? O podobném výtvoru jsem taky uvažoval ale právě že jsem se zasekl na mechanismu skládání, jelikož podobný jako má 10212 mi nepřišel vhodný protože by z trupu čouhaly ozubená kola :D

Skyrider

Citace od: Devilek kdy 08.12.2018, 16:36:13
Super, máš už vymyšlený dostatečně odolný mechanismus pro skládání křídel? O podobném výtvoru jsem taky uvažoval ale právě že jsem se zasekl na mechanismu skládání, jelikož podobný jako má 10212 mi nepřišel vhodný protože by z trupu čouhaly ozubená kola :D

Upřímně to budu řešit, až se dostanu k křídlům  :D, ale kdyby to nešlo udělám to na pevno

Skyrider

Osvětlování Falcona

danyboy


Martins

Krásné osvětlení, budu rád, když se podělíš o řešení a zkušenosti a to buď zde, nebo v příslušném vláknu. Tohle určitě stojí za podrobnější zkoumání...  :) Díky

Skyrider

Citace od: Martins kdy 04.02.2019, 17:16:29
Krásné osvětlení, budu rád, když se podělíš o řešení a zkušenosti a to buď zde, nebo v příslušném vláknu. Tohle určitě stojí za podrobnější zkoumání...  :) Díky

Osvětleno je to pomocí dvou led pásek skládá se to z Plate, tile na tom led páska a Bruck 2x4 clear s Plate round 1x1 v trans dark blue

Martins

Citace od: skyrider kdy 05.02.2019, 14:13:29
Citace od: Martins kdy 04.02.2019, 17:16:29
Krásné osvětlení, budu rád, když se podělíš o řešení a zkušenosti a to buď zde, nebo v příslušném vláknu. Tohle určitě stojí za podrobnější zkoumání...  :) Díky

Osvětleno je to pomocí dvou led pásek skládá se to z Plate, tile na tom led páska a Bruck 2x4 clear s Plate round 1x1 v trans dark blue

Nafoť to prosím - detail, napiš jaké konkrétní pásky používáš... chceme prostě návod. Je to moc pěkné! Díky

Skyrider

Citace od: Martins kdy 05.02.2019, 18:10:22
Citace od: skyrider kdy 05.02.2019, 14:13:29
Citace od: Martins kdy 04.02.2019, 17:16:29
Krásné osvětlení, budu rád, když se podělíš o řešení a zkušenosti a to buď zde, nebo v příslušném vláknu. Tohle určitě stojí za podrobnější zkoumání...  :) Díky

Osvětleno je to pomocí dvou led pásek skládá se to z Plate, tile na tom led páska a Bruck 2x4 clear s Plate round 1x1 v trans dark blue

Nafoť to prosím - detail, napiš jaké konkrétní pásky používáš... chceme prostě návod. Je to moc pěkné! Díky

Návod:  ;)

Martins

Skvělý! Čisté řešení... dík


Skyrider

 Další světla  8)

Foton

Fotky Ti moc nejdou, ale stavění máš parádní.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Skyrider

Začátek stavění kostry pro nové ucs-ko  :D ;)
- Jako vždy, opět se omlouvám za kvalitu fotek  :-\ :'(

Chairudo

Jaký plánuješ rozměr?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Skyrider


Skyrider

Fotky kostry  :D

Skyrider

Mám dilema a potřebuju poradit, kterého falcona si mám postavit :-\ , jestli kessel run, to je ten bíly z solo filmu, nebo normálního šedého.
Tak jsem vytvořil anketu a budu rád za vaše názory. :)