Společný projekt: Město z MOC modulárů - Kostkoland Brno, Praha

Založil Igorus, 25.06.2015, 09:34:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

Založil jsem pro přehlednost nové téma týkající se přímo Brněnského projektu.

Výstavní prostory v Brně budou v podstatě identické jako na Lipnu, takže rozložení bude velmi podobné. I tak bych uvítal diskuzi s případnými nápady, co doplnit atd. Prostě město se může vyvíjet 

Nemám reakce od všech, ale zatím vypadl jen jeden modulár. Nyní jde spíš o to, co s plochou Hardegonova parku a Martyho altánu. Rozhodně bych preferoval opět park, ale iniciativě se meze nekladou. Do října je dlouhá doba a avizovaná odměna by mohla být dobrou motivací pro účast   

Pokud by někdo postavil nový modulár, můžeme uvažovat o jeho umístění. Na druhou stranu, pokud by nikdo park nepřipravil, dojde ke zkrácení celého města. Moduláry by se pak případně použili do kolejiště.

Otázka:
Kdo zapůjčí svůj exponát, aktuálně na Lipnu do Brna?


Aktuální seznam účastníků:
Matka - Kostel Sv. Jana Křtitele
Sihaja - Trhy na náměstí
Hardegon - Obchod
Waf - Synagoga
Igorus - Pivnice, Prodejna s motocykly, Moderní bytový dům
Chairudo - U anděla, Hotel Zlatka
Šipka – U dvou bratrů
Vasyk - Dům č. 1
Bruno - Lego store, Chilli rest, Kurty se zázemím
Ethan - Poštovní úřad s dvorem, květinářství
Tomas. - Sk8 park, Občerstvení se zahrádkou
Davroman – rohový dům, vozidla
Atom - komix store

Vasyk


Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

matka

Paní na Žlutém hradě

Hardegon

Moduláry klidně pošlu dál, je-li zájem. Parčík si kvůli kvalitě odeberu sám. Silnice zapůjčené od lipna poslat dál nemůžu.

Sihaja

Pokud bude zájem o náměstí před kostelem, klidně může putovat do Brna. (Spolu se scootry, které nevím jestli nakonec někde na ulicích skončily).

Jen tu nebudu, abych ho mohla přesunout, tedy ho nechám v laskavých rukách někoho z vás.

davroman

Citace od: Igorus kdy 25.06.2015, 09:34:09
Mám dotaz na stavitele, kteří propůjčili svůj modulár pro Lipno.

Kdo z vás bude mít zájem o účast s tímto projektem na další akci v Brně?

Pokud by Ti chyběl rohový modulár, mohu nabídnout upravený "MOC" postavený podle zakoupeného návodu z US, aktuálně umístěný v kolejišti na Lipně. Foto viz zde: http://www.kostky.or...x.php?topic=46153.30.

Se zapůjčením čistícího/zametacího vozu, který je součástí města na Lipně, nemám problém.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Atom


Ethan

Není problém poslat dál do Brna jak poštu, tak klidně i květinářství, které tuším skončilo někde v kolejišti.

Igorus

Výborně, děkuji za reakce.

Uvolnilo se místo Městského parku. Je nějaký zájemce, který by se uvolněného prostoru ujmul a získat si tím tak status vystavovatele?


waf

mou stavbu tam taky můžete poslat, pokud se bude hodit

Marty713

Za mě bohužel ne :-\
Vše co mám na Lipně při bourání osobně balím a půjčené dílky vracím. Platí i pro auta a doplňky, ale těch mají naštěstí ostatní dost.

skmaand

V projekte môžte rátať aj s mojimi stavbami. Peki má ešte aj moje dva moduláry 16x32 z Kidsfestu. Takže k dispozícii je obytný dom, pekáreň, banka a lekáreň.

Igorus

Připomínám, že se stále hledá stavitel parku  ;D

Stavitel si pak může zažádat o poskytnutí setu za zvýhodněných podmínek: viz zde.


Skyrider

já bych se taky přidal ,mám ještě rozdělaný jeden modulár , ale nevím jestli to stihnu.

Marty713

Igy, pokud ti to ještě vyhovuje, může se parkový altán stěhovat do Brna. Výše napsané již neplatí.

Igorus

Citace od: Marty713 kdy 23.08.2015, 11:12:24
Igy, pokud ti to ještě vyhovuje, může se parkový altán stěhovat do Brna. Výše napsané již neplatí.

Rozhodně vyhovuje! Díky

Atom


Igorus


Atom


Igorus

#20
Prosím o informaci (sem, SZ) týkající se přesunu z Lipna do Brna.

1) řeší si sami
Bruno - Lego store, Chilli rest, Kurty se zázemím
Chairudo - U anděla, Hotel Zlatka
Vasyk - Dům č. 1

2) přes úschovnu (Mirek,Igorus)
a) zabalí si sami
Igorus - Pivnice, Prodejna s motocykly, Moderní bytový dům
Šipka – U dvou bratrů
Matka - Kostel Sv. Jana Křtitele
Hardegon - Obchod
Tomas. - Sk8 park, Občerstvení se zahrádkou

b) požadují zabalení (nebudou na rozebíracím víkendu)
Sihaja - Trhy na náměstí (Hačislav?)
Waf - Synagoga (Igorus)
Davroman – rohový dům, vozidla (Igorus)
Ethan - Poštovní úřad s dvorem, květinářství
Atom - komix store

nevyjádřili se:

díky

Hardegon

Zřejmě přepošlu obchod přes spojku do Brna. Posun stavěcího víkendu mi asi zabrání se tam kouknout osobně.  :-\

Atom


Igorus

Citace od: Atom kdy 04.09.2015, 19:30:14
S Brnem souhlasím, jak jsme psal výše :D

A já potřebuji info, jak se tvůj modulár dostane z Lipna do Brna (jak jsem psal výše  ;) )

Atom

#24
Prosím o 2b. Přes úschovnu Igorus a zabalit.

Vasyk


Ethan

Ahoj, oboje prosím dopravit i zabalit. Letos jsem se na výstavu vůbec nedostal a ani bourací víkend nebude výjimkou.

MÍLA

Bez poštovního auta se ještě nějaký ten pátek klidně obejdu, tak ho můžeš přibalit k Ethanově poště.

Igorus

Instalace modelu v Brně se blíží a tak bych se rád zeptal, jestli by by se našel někdo ochotný zapůjčit rovné silniční baseplate, ideálně na jedné straně pokryté tiles? Celkově je potřeba 6 kusů, ale je možné i jednotlivě ;)

Jak to vypadalo na Lipnu je možné vidět zde.

Díky

Igorus

#29
Citace od: Igorus kdy 22.09.2015, 22:11:07
Instalace modelu v Brně se blíží a tak bych se rád zeptal, jestli by by se našel někdo ochotný zapůjčit rovné silniční baseplate, ideálně na jedné straně pokryté tiles? Celkově je potřeba 6 kusů, ale je možné i jednotlivě ;)

Jak to vypadalo na Lipnu je možné vidět zde.

Díky

Abych dodal potřebnou motivaci. Ten, kdo poskytne požadované baseplate, bude se moct účastnit akce malý Lugbulk na podporu projektu vesnice, aniž by pro vesnici musel něco realizovat.