#7 CBC (Vlastní) Tvrz Hnízdo

Založil Miketuk, 18.09.2011, 18:36:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Miketuk

Zdravím všechny, tak i já přispěji svou troškou do mlýna.

V soutěži se zúčastním se svou tvrzí, kterou jsem stavěl od konce prázdnin do teď se svým kamarádem. Název Hnízdo jsme vymysleli podle polohy tvrze. Stavbu jsme chtěli od začátku hnát hlavně do výše než do rozlohy. Nakonec tedy vznikla stavba vysoká bez mála metr a půl. Stavěli jsme pouze "výřez" tvrze a to ze dvou důvodů, jedním z nich je nedostatek dílů (jaké to klišé) a druhý, chtěli jsme udělat interiéry ve skále a i v některých budovách. Ze dvou stran jsou tedy průřezy, kterými jsou interiéry vidět.
Začnu tedy od spodku stavby. První interiér se nachází ve skále, pod celou tvrzí. Nachází se zde cvičící místnost pro rytíře, vězení, pokoj služebných, sklad zásob a kuchyně (resp. jen dveře do ní). Všechny další interiéry se poté nachází v hlavní věži (ta nejvyšší). Spodní pokoj slouží jako ložnice pro posádku tvrze. O patro výše se nachází jídelna. V nejvyšším patře je poté pracovní místnost mudrců.

Pár fotek přikládám k tématu, zbytek po zveřejnění zde na BS. Doufám, že se bude líbit.

Frco

Vyzera to super :)

Len nabuduce radsej zakladaj temu uz ked budes mat BS folder otvoreny pre verejnost, je to tak lepsie ;)

Colonel32

Škoda že ta bosáž nebyla dodělána i na třetí straně - je vidět že tam chybí.

P.S. Ty asi nebudeš mít problém přesvědčit rodiče, že lego je dobrá investice, co?

mizdas

Bombastický  :D. Interiér mě velmi zaujal, bravo!  :)

FilipS

 :o Páni, tak tohle je něco, je to paráda. Super je, že si udělal interiéry a vyhrál sis detaily.

Ivansliz

Tak to máme asi vítězný příspěvek... ;D

Miketuk: Který BL je ti z výher nejsympatičtější? Ať vím, co zbude pro druhé, třetí místo atd...
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Hardegon

Tohle se mi docela líbí. Interiéry to hodně oživují. Ale připomíná mi to práce legolorda. Například round bricky na rozích nebo zvláštně profilované zdi. Ani jedno se mi nelibí.

Miketuk

Děkuji za pozitivní i negativní komentáře. S každou stavbou nabírám nové zkušenosti, tak doufám, že příští bude ještě lepší.

Ivansliz: Těžko říct, záleží co kdo v následujících dnech naskladní :D Ale ještě bych tak nepředbíhal...

P4tr1cius

Interiér veľmi pekný. Ale celková stavba, sa mi vidí, akoby išlo o súťaž o najvyššiu, resp. najdlhšiu stavbu (nie najkrajšiu). Podľa môjho skromného názoru niekedy je menej, oveľa viacej.
Stavba je to bezpochyby ohromná a hocikto také niečo postaviť nedokáže, ale mne sa to už zo spomenutých dôvodov vôbec nepáči. Prepáč za kritiku od laika.

Miketuk

BS galerie je již schválena.

Miketuk

Citace od: Colonel32 kdy 18.09.2011, 19:48:34
Škoda že ta bosáž nebyla dodělána i na třetí straně - je vidět že tam chybí.

P.S. Ty asi nebudeš mít problém přesvědčit rodiče, že lego je dobrá investice, co?

Ani nemusím, na většinu dílů jsem si sám vydělal či našetřil z darů apod. Mamka to bere tak, že každej koníček něco stojí. Já jsem si vybral Lego, tak mi v tom nebrání.

Colonel32

Citace od: Miketuk kdy 20.09.2011, 21:46:46
Ani nemusím, na většinu dílů jsem si sám vydělal či našetřil z darů apod. Mamka to bere tak, že každej koníček něco stojí. Já jsem si vybral Lego, tak mi v tom nebrání.

To je fajn. Doufám že si z tebe budou lidi brát příklad.

gearcs

Moc pěkné, hlavně dřevěný ochoz a jeho stříška. Cibule ve sklepě mě dostala, je to cibule, že jo?  ;D

Miketuk

Díky gearcsi, má to být česnek, ale cibule také připadá v úvahu.

frantoka

Sánka dole šéfe  :)

Veľmi pekné gratulujem.

Colonel32


Ivansliz

Toto dílo je asi nejimpozantnější ze všech dle mého názoru. Myslel jsem si, že je jasné, že tato Tvrz celou CBC vyhraje. To, že se umístí až na 4. místě, by mě ani ve snu nenapadlo. Jediné, co mi tam chybí, je  bosáž u jednoho rohu té vysoké věže. Stejně tak mě zaujala i části interiérů u hradu(např. vězení) a hlavně neuvěřitelně detailně vystavěná skála. Centimetr po centimetru si s ní autor pohrál. Jen tu skálu musel stavět celé dny... Dále např. stromy apod. Pro mě prostě vítězný příspěvek a přidám se k těm dětem, které budou za sklem slintat v KŽ, když tento hrad uvidí(viz Colonelův názor v hodnocení tohoto dílka).  ;D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz