experimental - 60354 Mars space ship -City "misions" recenze

Založil MeNadruhou, 01.11.2022, 08:11:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MeNadruhou

Dnes pro vas mam netradicni/experimentalni recenzi.

Zvedavost me primela poridit set s mottem
"build with story, not instructions"
[stav s pribehem, ne podle navodu]


set 60354 ve sleve za 450 kc [$30 NZD] , [30eur podle bricksetu]
298 dilku,
3 minifigs
vydan 1.6.2022
urceni 6+
velikost krabice/baleni 28.2 x 26.2 x 5.9 cm , krabice z pulky plna
je potreba mit kompatibilni zarizeni a lego free aplikaci

V baleni je 5 pytliku, cislovanych, cislo jedna ma dva minifigy ,
navod -jedna A4 kde jsou dva kroky. prvni rika stahni aplikaci, step two rika "naskenuj kod a zacni si hrat"

ZDE RECENZI PRERUSUJI - protoze..., abych se vlastne vysvetlil oc jde a co experimental znamena,  ... a protoze to bude na pokracovani. [viz nize]

Chci ji napsat primarne z pohledu 3 ti osoby, postrehy ditete, dospeleho rodice, ne z pozice afola [Ale afol postrehy doplnim samosebou take] .
Mame synovce, 6 let , ma lego rad, ale je zvykly stavet podle navodu.
Cili pokracovani recenze bude az se synovec u nas objevi [ nebude trvat dlouho].

Do te doby, bych uvital vesktere komenty, napady a otazky, to je - co byste radi vedeli, co pri jeho staveni pozorovat, co vas na setu zajima atd.
Posleze upravim-doplnim tento prispevek aby vse bylo hned na zacatku.
Ja osobne jsem zvedavy na reakci, kdy zjisti ze k setu neni navod,
a sam jsem zvedavy co lego pripravilo. [nekoukal jsem zatim na nic vic ohledne setu, jen jsem nahlednul do krabice].
dale budu sledovat cas staveni,
koncentraci na tuto zabavu,
miru vyzadovane pomoci.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

milanv

#1
Tomu říkám zajímavý výzkum! Pořád tady špekulujeme, ale de facto nad vlastními pocity bez faktů, takže to by mě opravdu zajímalo, jak je to v praxi:

  • k čemu tam je ta mobilní aplikace?
  • zvládne ji to dítě samo nainstalovat?
  • nezávisle na instalaci: zvládne to dítě se naučit samo ovládání té aplikace?
  • stojí ta práce s tím za to, z pohledu dítěte - je to o to víc zábavné? Tj. vzpomene si samo bez dospěláka po přestavění modelu na jiný i na mobilní aplikaci nebo už na ní ani "nevzdechne" a raději si hraje jen se stavebnicí?
  • je to jednorázové "wow!" nebo se s tím dá dlouhodobě hrát?
  • jak těžké a jak zábavné je si tu aplikaci upravit a používat, když si postavím nový modýlek?
Pán na Žlutém hradě

Matthes_CS

Jsem zvědavý, jaký je pohled dětí na tuto aplikaci. Zkoušel sem to u setu 60353 a mě to moc nezaujalo.

A chtělo by to diakritiku, aby se to dalo číst.