Vyúčtování

Založil peki, 15.06.2016, 13:36:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

1m2 na 4 měsíce (délka akce do obměny)  2 500 Kč + něco na dopravu.

Pokud mám vaše údaje z Brna (pokračujete, vystavovali jste samostatný MOC v Brně) zatím nic nepotřebuji, připravím smlouvy později se poptám na Km.

Jestliže jste nový vystavovatel (samostatného MOC) pošlete mi SZ následující údaje:

žádám vystavující aby mi SZ poslali tyto informace:

Jméno a příjmení: ..............................
narozen: .........................................
bytem: ................................................
číslo bankovního účtu:
(dále jen ,,půjčitel")

Seznam modelů

Km na dopravu
- instalace
- bourání
- otevírací víkend

ve formátu
odkud kam, Km


peter

Citace od: peki kdy 15.06.2016, 13:36:411m2 na 4 měsíce (délka akce do obměny)  2 500 Kč + něco na dopravu.

Co si pamatuji, tak to byly 3 měsíce ...

Citace od: peki kdy 30.06.2015, 14:30:50
Odměna
- 2500 Kč za 1m2 na 3 měsíce ( 5000 kč za 6 měsíců)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Ano pro Brno to byli 3 měsíce. Pro Prahu 4.

zdenek.f


peki

Citace od: peki kdy 15.06.2016, 14:12:06
Ano pro Brno to byli 3 měsíce. Pro Prahu 4.

Součástí nové dohody byla i druhá výstava v Koskolandu na podzim.

Ondrej

Navrhuju udělat šablonu pro zápůjčku modelů kde bude uvedena cena modelu, fotka, info o modelu, jméno stavitele, bankovní spojení ať to pořád nemusíme posílat SZ. Podle mě by to bylo přehledný a pokud by to protistrana rovnou potvrdila že za to bude ručit měli bychom alespoň nějaký papír v ruce kdyby se náhodou něco stalo. Viz. Kidsfest kde to bylo organizačně parádní. Myslím, že i pro Pekiho by to bylo jednodušší pro přihlašování a ne že se bude na někoho čekat než dodá tyhle údaje. Před výstavou by to každý měl připravený a bylo by.

Plus by bylo fajn znát podmínky předem, moc se mi nelíbí jak se u všech akcí pořádně neví odkdy do kdy to bude, smlouvy nemáme žádný kdyby se něco ztratilo/zničilo a podobně.


peki

#6
Citace od: Ondrej kdy 15.06.2016, 22:34:35
Navrhuju udělat šablonu pro zápůjčku modelů kde bude uvedena cena modelu, fotka, info o modelu, jméno stavitele, bankovní spojení ať to pořád nemusíme posílat SZ. Podle mě by to bylo přehledný a pokud by to protistrana rovnou potvrdila že za to bude ručit měli bychom alespoň nějaký papír v ruce kdyby se náhodou něco stalo. Viz. Kidsfest kde to bylo organizačně parádní. Myslím, že i pro Pekiho by to bylo jednodušší pro přihlašování a ne že se bude na někoho čekat než dodá tyhle údaje. Před výstavou by to každý měl připravený a bylo by.

Nejlepší je dodat fotku modelu po instalaci. Ne všichni se instalace účastní (modely "pouze" zapůjčí)

Citace od: Ondrej kdy 15.06.2016, 22:34:35
Plus by bylo fajn znát podmínky předem, moc se mi nelíbí jak se u všech akcí pořádně neví odkdy do kdy to bude, smlouvy nemáme žádný kdyby se něco ztratilo/zničilo a podobně.

Podmínky (Koskolandu) jsou v zásadě stejné. Pokud někdo model potřebuje dříve (vím jenom o Petrovi) také to není problém. Vysvětloval jsem ti že na Kidfestu měli skupinu 6 lidí která připravovala smlouvy + jsem jim stejně zpracovával podklady. Tady jsem 40 smluv dělal sám.

Vždy kromě Koskolandu bylo vše do předu dáno. U Koskolandu Brno byl posunut začátek akce protože Lego nestíhalo dodat vybavení. Cena byla daná do předu. U Koskolandu Praha byl jasný termín řešila se pouze drobná korekce ceny.  Abychom dosáhly na Lugbulk potřebujeme 3 nahlášené schválené akce letos to jsou akce Lipno,Koskoland I a Koskoland II). Olomouc nahlášen nebyl protože se to musí dělat min. 3 měsíce před začátkem akce. V rámci Lego podpory na již schválené akce Lipno a Koskoland I si mnozí zvás nakoupili 100 stavebnic se slušnou cenou, aukcí na Lipně je zaplacen provoz fóra na 10 let koupíme další váhy.

Čili tím že se podílíte na výstavě (za což Vám patří poděkování) umožňujete fungování fóra (za provoz se od letoška platí platí)/komunity (Lugbulk,soutěže o ceny, kostky na přehrabání, společenské večery s občerstvením, recenze novinek naposledy porche)  nově plánovaný výlet do Billundu. Druhou věcí je že se snažím aby za výstavu došlo k uhrazení min vašich nákladů. Ale pořád to všichni včetně mně děláme jako koníčka tedy dobrovolně jako součást komunity.

Pokud někdy došlo k nějakému poškození během výstavy, která nebyla vypořádána ať se dotyčný ozve.

Chápu že se dá vše zlepšovat. Co se týká organizací výstav (pokud to není vyložený souběh) je pole působnosti otevřené. Parametry pro akci je min 10 AFOLů a 500 návštěvníků. Podle velikosti akce m2, počet AFOlů a návštěvníků je pak stanovena velikost podpory (malá akce malá podpora).

       

peter

Citace od: peki kdy 16.06.2016, 09:19:32Podmínky (Koskolandu) jsou v zásadě stejné. Pokud někdo model potřebuje dříve (vím jenom o Petrovi) také to není problém.

Jen abych to uvedl na pravou míru, tak zapůjčení modelu do Prahy na 3 měsíce jsem dal záměrně, jelikož jsem vycházel z předchozí akce. To že se něco v pravidlech změní až po nainstalování, jsem samozřejmě nemohl tušit ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

linhi

Jen se zeptám,první Kostkoland v Praze už byl vyúčtovaný? Ja jestli jsem něco nezaspal.

peki

Citace od: linhi kdy 30.11.2016, 08:28:24
Jen se zeptám,první Kostkoland v Praze už byl vyúčtovaný? Ja jestli jsem něco nezaspal.

Příští týden předávám smlouvy, předpokládám že to pošlou ještě do konce tohoto roku

peki

seznam smluv zde

Smlouvy předávám nakonec 21.12.2016. Proplácet se budou ještě koncem roku cca po 27.12. Pokud bude s něčím problém napište mi SZ.

Honzgry

Kdy bude odinstalace koskolandu II?

peki

Citace od: Honzgry kdy 21.12.2016, 16:57:23
Kdy bude odinstalace koskolandu II?

Koncem března (ale bude se dále pokračovat + navazuje se na akci v Letňanech, ko bude mít zájem)

peki

Citace od: peki kdy 20.12.2016, 17:24:32
seznam smluv zde

Smlouvy předávám nakonec 21.12.2016. Proplácet se budou ještě koncem roku cca po 27.12. Pokud bude s něčím problém napište mi SZ.

Mrkněte na účet,  já už to mám.

Tomik

Mně ta platba přišla ještě mezi svátky.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Chairudo

U mě zatím nic.

Za jaké období od-do je toto vyúčtování? Už v tom začínám mít zmatek kde co a jak, udělám si tabulku.

A za jaké období bude další vyúčtování?

díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

HD

24. večer sice nestihli, ale připlavali kapříci jedni. Díky.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Aki



šipka

Dnes připsáno. díky

linhi

Já zatím nic,to neposílají všechny příkazy najednou?

Chairudo

Citace od: linhi kdy 06.01.2017, 10:17:53
Já zatím nic,to neposílají všechny příkazy najednou?

Vypadá to že stíhají tak 1 příkaz denně, doufám, že nejsem poslední v abecedě ::)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Cavelon

Keď to tu tak čítam, aj mne už napadlo, že asi to posielajú podľa abecedy, lebo ja som dostal peniaze na účet ešte 28.12.
Aspoň raz je dobré mať priezvisko na A. V škole ma väčšinou vyvolávali ako prvého a to mi niekedy už pekne liezlo na nervy...
A možno vždy keď zarobia na ďalšieho, tak mu pošlu jeho čiastku. ;D

Veľká vďaka pekimu, že naše LEGO neleží ladom a aspoň trošku na seba aj zarobí. 8)

MiHo

Nepřišlo mi nic.

skmaand

Citace od: Cavelon kdy 06.01.2017, 16:27:26
Keď to tu tak čítam, aj mne už napadlo, že asi to posielajú podľa abecedy, lebo ja som dostal peniaze na účet ešte 28.12.
Aspoň raz je dobré mať priezvisko na A. V škole ma väčšinou vyvolávali ako prvého a to mi niekedy už pekne liezlo na nervy...

Podľa abecedy to nebude. Ja som v abecede tesne za tebou. A zatiaľ nič.

Ondrej

Zajímavý, já to měl už 28.12. tak to zadávaj nějak náhodně.

hawran

Mně to dorazilo 27.12. (za což opožděně děkuju)
Ale jestli fakturují jako u nás v práci po dávkách třeba jen jednou měsíčně, není se co divit.
K.
Bricks Forever!

peki

Citace od: Chairudo kdy 03.01.2017, 18:12:12
U mě zatím nic.

Za jaké období od-do je toto vyúčtování? Už v tom začínám mít zmatek kde co a jak, udělám si tabulku.

A za jaké období bude další vyúčtování?

díky

Koskoland Praha Kostkoland I období od 1.6.2016 do 30.9.2016

Další fakturace Praha Kostkoland I bude od 1.10 - 30.3 Po částečné obměně expozice (cca v dubnu).

MiHo

Stále mi nepřišlo nic.

peki

Citace od: miho kdy 15.01.2017, 19:20:27
Stále mi nepřišlo nic.

Zaurgoval jsem to.  Nechával jsem tomu nějaký čas přes svátky/konec roku. Všichni víme jak je to hektické období.