Hnízdo Blacktronů

Založil Robkteryten, 02.11.2017, 08:14:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

HD

Pěkně to roste. Jen tak dál!  ;D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

davroman

Nádhera ... už se na to těšíme.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Chairudo

Co tam vaříš že zůstala jen kostřička  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robkteryten

Konečně má naše propaganda chvilku času k prezentaci nově umístěné vesmírné základny na planetě Žacléř.
Vývojový tým musel základnu malinko zmenšit a modernizovat. JE zde poprvé připojena rafinerie, která již úspěšně začala extrahovat potřebné suroviny z hloubkového vrtu.

více foto zde

Kanak

I zmenšená je parádní (Ještě nemůžu lajkovat).

HD

Jo, základna jak má být. Dobrá práce. :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Togaran

Máš to fakt pěkný :) Barevně i tvarově uhlazený a vypiplaný, moc se těším, jak se to rozroste a jaké další moduly přidáš. Hlavně až budeš mit tu loď, co bude moduly převážet! Děláš na ní?

Kluci už aby byl povrch planety vyčištěn od zamoření a my mohli zase někde společně přistát! Léto bylo dlouhý, ale Spyriusáci už zase připravuji loď plnou zábavy, se kterou za váma doletím :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Pěkná práce, některé nové věci jsou luxusní. Ovšem trať pro vlak nechráněná ajajaj.
Rafinerka super moc se ti povedla.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Robkteryten

Pánové děkuji!

@Togaran raketa je pořád jen v plánech, zatím jsou jen motory pro mezigalaktickou loď co si půjčuje OK Kostka.

@Mtron tak ty červený tfujtablíci se dostanou všude, na jedné straně je zašlápneš a oni se ukáží na druhé :P

momenálně je ve výstabě menší oddělená základna do Olmiku, ale je to s ní jako se všema stavbama v ČR...

Robkteryten

Tak další kousek skládačky. 
Modul pro start raketek Nova2 pro plánovanou základnu do Olomouce.

@Chairudo,  bohužel máš pravdu a kostky nějak docházejí... 

Togaran

Pěkný! :) ty schůdky i ta palivová trubka vypadají dobře. Hádám že neskončíš u jednoho hangáru  ;D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robkteryten

Při rozebírání a ukládání moduláru byl zabaven interiér a namontován do posledního volného modulu. :D A hnedle se tam zabydlelo pár příšerek.

tomas.

Pěknej snack bar, líbí se mi jukebox ;)
Pod automat nalevo by se hodila plate, ne?

Togaran

Pěknej bar :) líbí se mi jak máš udělaný to vybyvení - lavice, stolek a pult a všechny ty automaty  ;)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robkteryten

Citace od: Togaran kdy 17.01.2021, 11:19:32
Pěknej bar :) líbí se mi jak máš udělaný to vybyvení - lavice, stolek a pult a všechny ty automaty  ;)

ukradeno z 10260 :D

Togaran

Citace od: Robkteryten kdy 17.01.2021, 16:07:57
Citace od: Togaran kdy 17.01.2021, 11:19:32
Pěknej bar :) líbí se mi jak máš udělaný to vybyvení - lavice, stolek a pult a všechny ty automaty  ;)

ukradeno z 10260 :D

Ahaaa, tak to jsem mimo vobraz :D ale i tak je to pěkná implementace. A Blacktroni kradli vždycky, co si budem povídat  >:D A až teď jsem si všimnul minecraftový pece, taky dobrej kousek  8)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robkteryten

Poslední foto před úklidem do krabice a nejspíš i rozebráním. Část základny, která měla směřovat do Olomouce. Patro s modulama je otočné.

Chairudo

No pěkný, ale nač to rozebírat? Pěkně zakonzervovat na lepší časy  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kanak

Citace od: Robkteryten kdy 02.04.2021, 19:26:50
Poslední foto před úklidem do krabice a nejspíš i rozebráním. Část základny, která měla směřovat do Olomouce. Patro s modulama je otočné.


Doufám, že se to nějak do podzimu rozežene a než to zlikviduješ, přivezeš to aspoň do Olomouce.

Togaran

Moduly ale zůstanou, žejo?
Přiletí s tím na příští výstavu ve svojí obří vesmírný lodi  8)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robkteryten

Citace od: Togaran kdy 03.04.2021, 21:12:06
Moduly ale zůstanou, žejo?
Přiletí s tím na příští výstavu ve svojí obří vesmírný lodi  8)

Moduly zustanou a ta věž je zatim ulozena. Obri lod ma jen motory. Nejak ted nestíhám.

Robkteryten

Jeden modul opět malinko upraven. Přidána monorail stanice a malinko povyrostl na 1m.

Chairudo

To bude pěkný kolos a paráda že je to nasvícené
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Togaran

Vypadá to fakt dobře! Má to styl a taky ten motor, nebo co to je, je povedenej. A to nasvícení na poslední fotce, jak základna vrhá stín na stěnu, to je super. Takovej správnej hrozivej vzhled  >:D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robkteryten

Citace od: Togaran kdy 22.11.2021, 08:32:41
Vypadá to fakt dobře! Má to styl a taky ten motor, nebo co to je, je povedenej. A to nasvícení na poslední fotce, jak základna vrhá stín na stěnu, to je super. Takovej správnej hrozivej vzhled  >:D

Diky, hele měla by to bejt napájecí jednotka kolejiště, no ve finale my to prijde spíš jako klimatizace.

Robkteryten

Malá základna původně směřující do vitríny v Olomouci nakonec našla misto v Lysé.
Prstenec s moduly je otočný, prozatím bez motoru.

Togaran

Vypadá to dobře :) škoda že jsem ji neviděl naživo. Hezký je jak si zapracoval ty přistávací plochy do terénu. A taky se mi líbí ten velkej vlak, nemáš k němu víc fotek? :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robkteryten

Stávající základna pro tento rok. Je to taková hrubá stavba,  chce to jeste dost zapracovat.

HD

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Togaran

Už se těším, až to uvidím naživo, jak se to hýbe a bliká :) Budeš brát do Plzně UV lampu?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr