Bambule slevy

Založil Tomtombuy, 07.02.2014, 18:03:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

yoshimaka

Citace od: bartas kdy 22.09.2021, 22:32:07
Nakoupil jsem na Bambuli přes e-shop Lego začátkem září a měly za to být dukátky na další nákup.

Od 1.9. již nejsou dukátky na účtence, nýbrž na účtu na Bambuli/Království hraček.
Problém je v tom, že žádné dukátky nebyly připsány.

Když jsem vznesl dotaz, bylo mi řešeno, že dukátky s epřipisují až po 14 dnech, kdy uplyne lhůta pro možnost vrácení zboží.

Čekal jsem 14 denní lhůtu a dnes, 17 dnů od nákupu, mám stále na kontě 0 dukátků.

Zaurgoval jsem a už den čekám na odpověď. Na Bambuli zkrátka odměňování dukátky od září moc nefunguje. Máte někdo podobé zkušenosti?

Od jisté doby, kdy jsem řešil to samé si fotím obrazovky, kde je informace o výši připsaných dukátů a řeším to se zákaznickou linkou.
Lust och fägring stor

salamio

Do 7.1. je 30% sleva na nové sety (platí při online rezervaci v obchodě).

bubutymmy

Oproti ofic. cenám jsou ty původní maličko nadsazené, ale pořád to dává aspoň 25 %, jak jsem koukal. Zjevně se snaží řešit tu legislativní novinku, že sleva musí být z reálné ceny - a jak je to tady nové zboží, tak si mohou "původní cenu" nadsadit, nelžou tím.

PS Plus za nákup jsem tam teď dostal nálepku, která mi zlevní cokoliv o 20 % - slevy samozřejmě nesčítají.