Pszczyna 2019

Založil Clermont, 29.06.2019, 23:55:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Clermont

Dnes jsem se projel do 80km vzdáleného městečka Pszczyna a jak už jde podle názvu poznat, je to v Polsku  :)

Polský Lug (LUGPOL) zde má tento víkend akci a tak proč si zde neudělat výlet.

Místo akce:

Pszczyna - městečko s necelými 30tis obyvateli
Bylo to uděláno v místní sportovní hale spíš menších rozměrů - jde to poznat na fotkách.
Co bylo pěkné bylo okolí kde hned vedle je náměstí a hlavně místní zámek s parkem.
V parku bylo dost stánku s občerstvením a akce pro dětí.

Postřehy, zajímavosti a detaily z akce:

Vstupné 5zl = 30Kč
Většina vystavovatelů měla trička Lugpol s vyšitým logem a na krku tu klíčenku či jak se to jmenuje s logem Lugpolu v různých barvách - jde vidět na fotkách
Všude na stolech vizitky Lugpolu a zezadu kontakty s QR na obchody, galerie apod.
Oproti nám málo kostek v hracích koutkách, ale lidí tam bylo stále tolik jak na fotkách - spíš méně, takže žádná tlačenice u bazénků a stolů.
Pokud dítě postavilo něco pěkného u těch stolů, dostalo stavebnici místního zámku viz fotky.
Na jedné fotce malého kluka jde vidět, že kostky s názvem akce - v tomto případě "Pszczyna 2019" už mají na akci a jak mi jeden potvrdil, vždy to tak mají - chtějí ať už na akci to má každý na sobě - nikdo to nemá na stole nebo na svém výtvoru, ale pokud sem to někde viděl, tak to měli připnuté na tričku a to vždy více akcí najednou. - Chtěl bych vidět jak někteří z nás mají 20 kostek na špendlíku na tričku  ;D
Jeden z jejich členů tam barví kostky v práci tak děti si mohly postavit panáčka zdarma z bedny plné barevných nožiček, tělíček, ručiček... (nějaké extra lesklé barvy to byly viz fotka)
Všude ještě byly na stolech nálepky Lego Ninjago a Lego Friends (zapomněl jsem konkrétně vyfotit a vzít si je) a u východu plakáty co si každý mohl vzít.
Edit: Měli tam dva společné projekty a to ty hvězdné války a kolejiště viz plánek kolejiště s rozpisem stavitelů

Už mě nic nenapadá, ale pokud máte kdokoliv jakýkoliv dotaz, sem s ním  :)

Níže odkazy na fotky, videa a jejich fórum kde o této akci píšou. - Nejsem fotograf ani kameraman tak prosím bez kritiky  8)

Fotky na rajčeti
Videa na stahnutí
Odkaz na Lugpol forum o akci


Chairudo

Vypadá to lákavě, příště by jsme se mohli i zapojit  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

STARHAWK

Pjenkne. Tatooine ako spolocny projekt ? Zaujimave. Urcite popozeram podrobne. Hned zfleku som tam videl par stavebnych technik, ktore este nepouzivam, tak sa mozem rovno inspirovat.

Kuba

Pekna akce. Pekne stavby. I napad z vojenskou a hasicskou legoprehlidkou je fajn.

Ongon

vypadá to hodně pěkně, příště se pujdu taky juknout