Výstava Lipno 2021

Založil peki, 19.05.2021, 12:59:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

peki

Ahoj,
byl jsem požádán o ověření zájmu vystavovat na Lipně.
==============
Otvírat bychom chtěli v sobotu 26. června, konec výstavy by byl neděle 5. září. "Stavitelský" víkend plánujeme buď na víkend 19 - 20. června nebo o týden dříve. Nicméně postavit model tam po domluvě bude možné i v týdnu cca od 14/6.
==============

Byl by zájem i o sousedy (chápu že přetahují a bylo slíbeno že budou rozebráni)
Nabídl jsem i perníčkovou vesnici.

Zatím pracovně ověřuji zájem KDO/CO/Název a rozměry modelu
můžu poprosit o nalinkování obrázků (nebo odkazů)


Předběžně počítám se skvošovým kurtem (čili zástěna nebo vitrina) ale ještě to není vzhledem k situaci (C19,naše vláda, zákazy) domluvené na 100 procent. Byl jsem požádán o ověření zájmu a co NOVÉHO (nebylo v na Lipně ani v Letňanech) by bylo k dispozici 

Budu stavět kolejiště na půdorysu (Hamley). Otevřu na to vlákno. Pomoc uvítám

Chairudo

Budu tam opět stavět zakázkové modely, na kolejiště můžu dodat 2, možná 3 moduláry.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

hawran

Počítám s tím přibližně v naznačeném termínu :)
Bricks Forever!

martindavid

#3
Možná bych mohl přivézt rc modely budou tam vytrýny?
Proplácí se cesta nebo je to dobrovolné?

edit.díky změně akci v našem městýsu platí moje učast v  Jaroměři na Lipno tedy nemůžu dát modely.

Tomik

#4
Pokud by byl zájem o alternativní modely, tak mohu dodat jak větší množství malých modelů z jednoho setu (31056, 31087, 31100) tak i větší alternativní modely z Technicu. Vzal bych pouze věci z posledních cca dvou let, které nebyly ani na Lipně, ani v Letňanech a některé věci nebyly vůbec na žádné výstavě. Velikost plochy přizpůsobím možnostem - ideálně 1 až 2 běžné metry vitríny.

Případně můžu dodat tematickou výstavku s heslem "Z každého setu se dá postavit vrtulník". :)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peki

Zkusím to tedy znovu :)
===================================================
Zatím pracovně ověřuji zájem KDO/CO/Název a rozměry modelu
===================================================
Odměna je pochopitelně odvislá od velikosti (kvalitu předpokládám automaticky :)  ) modelu. Jde o to jestli máme takto na rychlo zájem se k něčemu jako RLUG připojit. Perníčci zaujaly, takže je tam asi nainstaluji (pomoc při instaalci bude vítána).

Na kolejiště se také vejde hodně věcí (je to hlavně o optimalizaci dopravy).

Je to podle mne dobrá příležitost jak po C19 pozvolna nabíhat do řekněmě normálního stavu. I pro další organizátory akcí, pak Lipno může být zajímavá testovací akce z pohledu opatření a reakce lidí.

Věřím, že několik větších MOC by pře prázdniny mohlo na Lipně být. Chápu že během C19 řada lidí řeší jiné starosti a toto je narychlo.



Ongon

mohl bych dodat minecraft 0,5m x 1m

Ale chci se zeptat, zda je tam vitrína ?

STARHAWK

Som zvedavy ako to bude s hranicami a pobytom v zahranici. Nedavno sme s manzelkou spominali ze je skoda ze tie vystavy na Lipne skoncili, lebo sme tam mali fajn dovolenku - pozreli fajn vystavu, zrelaxovali v dobrom hotely, spravili turistiku po okoli.

Nemam bohuzial nic extra vhodneho na vystavu, mozno okrem Tatooinu a Cavegod UCS Sandcrawler uz skoro 2r bez postupu. Ak sa bude ale dat pridem si to vramci dovolenky pozret.

peki

Citace od: Ongon kdy 20.05.2021, 11:01:32
mohl bych dodat minecraft 0,5m x 1m

Ale chci se zeptat, zda je tam vitrína ?

Stačí takto  ::)

Citace od: peki kdy 19.05.2021, 12:59:49
Předběžně počítám se skvošovým kurtem (čili zástěna nebo vitrina)

Vše by bylo zajištěné. Zatím není domluvený počet vitrin/zástěn. Mám ověřit zájem.

Používalo se tam toto: odkaz

šipka

#9
Rád se zúčastním, pokud by byl zájem, na modely padá prach.  >:(
Možno dovést - "Páni kluci"  cca  3m x 80 cm , "Švédové v Čechách" 90 x80 a nebo"Oblast velkých jezer 1760 "  cca taky 90x80   +  i válečná technika by byla k dispozici.

https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=52945.0
https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=53440.0
https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=53289.0



peki

Citace od: šipka kdy 20.05.2021, 12:33:59
Rád se zúčastním, pokud by byl zájem, na modely padá prach.  >:(
Možno dovést - "Páni kluci"  cca  3m x 80 cm , "Švédové v Čechách" 90 x80 a nebo"Oblast velkých jezer 1760 "  cca taky 90x80

supr můžu poprosit o nalinkování obrázků (nebo odkazů). Urychlí mi to práci. Než to vše dohledávat.

peki

Dále pište prosím sem do tohoto vlákna. Nepište mi SZ a už vůbec na mail. CO se týká výstavy/vaše zájmu/možností/účasti vše sedm.
Důvodem je že je to na jednom místě. A je možné jednou odpovědí odpovědět všem a ne každému zvlášť.
Děkuji za pochopení.

Robkteryten

#12
Ahoj, mohu nabidnout zakladnu ze Žacléře. Může bejt upravená  0,8×1,7m
https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51214.msg283958#msg283958

A pristavena menší https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51214.msg287792#msg287792 1x1m

do kolejiste mohu vzít Palace cinemas  a restaruraci 10260, pokud by se upravil teren tak hasickou stanici na 1velka baseplate a mladeho friends barak 1 velka baseplate.

fanda

Jsem schopen se zúčastnit, ale pod podmínkou, že budu mít cca 3-4 x větší vitrínu, než byla v Sedlčanech a nebo než mám teď v Žacléři:
https://www.kostky.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=52772.0;attach=211432;image

Nechce se mi totiž jezdit 4x délku z Prahy na Lipno a zpět kvůli 14 vozidlům (v Žacléři).

Nejvíce by mi vyhovovala víkendovka v Praze. Mám dnes už 11 funkčních parních mašin atd atd. Ale ty nemůžu nechat bez dozoru, nejraději ani minutu a potřebuju k jejich ovládání, nabíjení, údržbě minimálně dalšího vyškoleného člověka (syn a vnuk).

Takže odpovídám otázkou: kdo zorganizuje víkendovku blízko Prahy?

Kanak

Pokud bude zájem, můžu nabídnout základnu. Zatím má necelý 1x1m.

Ryxe



Citace od: fanda kdy 20.05.2021, 17:21:13
Jsem schopen se zúčastnit, ale pod podmínkou, že budu mít cca 3-4 x větší vitrínu, než byla v Sedlčanech a nebo než mám teď v Žacléři:
https://www.kostky.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=52772.0;attach=211432;image

Nechce se mi totiž jezdit 4x délku z Prahy na Lipno a zpět kvůli 14 vozidlům (v Žacléři).

Nejvíce by mi vyhovovala víkendovka v Praze. Mám dnes už 11 funkčních parních mašin atd atd. Ale ty nemůžu nechat bez dozoru, nejraději ani minutu a potřebuju k jejich ovládání, nabíjení, údržbě minimálně dalšího vyškoleného člověka (syn a vnuk).

Takže odpovídám otázkou: kdo zorganizuje víkendovku blízko Prahy?
Víkendová akce v Lysé je ve hře, ale tak příští jaro. Do té doby myslím podobné akce, kde se v poměrně krátké době má kumulovat dost lidí, nemá úplně smysl. V tuto dobu mi přijde rozumnější pořádat akce dlouhodobé, kdy se návštěvníci v klidu rozprostřou do delšího časového období.

fanda

Citace od: Ryxe kdy 20.05.2021, 17:49:00


Citace od: fanda kdy 20.05.2021, 17:21:13
Jsem schopen se zúčastnit, ale pod podmínkou, že budu mít cca 3-4 x větší vitrínu, než byla v Sedlčanech a nebo než mám teď v Žacléři:
https://www.kostky.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=52772.0;attach=211432;image

Nechce se mi totiž jezdit 4x délku z Prahy na Lipno a zpět kvůli 14 vozidlům (v Žacléři).

Nejvíce by mi vyhovovala víkendovka v Praze. Mám dnes už 11 funkčních parních mašin atd atd. Ale ty nemůžu nechat bez dozoru, nejraději ani minutu a potřebuju k jejich ovládání, nabíjení, údržbě minimálně dalšího vyškoleného člověka (syn a vnuk).

Takže odpovídám otázkou: kdo zorganizuje víkendovku blízko Prahy?
Víkendová akce v Lysé je ve hře, ale tak příští jaro. Do té doby myslím podobné akce, kde se v poměrně krátké době má kumulovat dost lidí, nemá úplně smysl. V tuto dobu mi přijde rozumnější pořádat akce dlouhodobé, kdy se návštěvníci v klidu rozprostřou do delšího časového období.

Jj, s Lysou příští rok počítám, to bylo spíš takové povzdechnutí ;-)

Bruno

Ahoj. Moc rad se zucastnim. Vezmu ruce a kousek mesta  :)

davroman

Bude-li zájem, můžeme přivézt:
- modely aut  (1-2 vitríny)
- model Tree house s okolím (4 baseplate 32x32)
- modely Lego Space (viz foto)
- modely tanků (4-6 baseplate 32x32)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

linhi

Nabízím Rýzmburk,byl v Plzni a v Děčíně - velikost 80cm šířka 1,5 metru délka..

peter

Pokud by se instalovalo o tom víkendu 19 - 20. června, tak mohu nabídnout diorama s autobusem (1x1m) a diorama s nádražím (1,2x0,5m).
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki


milanv

Citace od: peki kdy 21.05.2021, 11:29:57
Igorus mi potvrdil, že existují osadníci
To by bylo super, mně přišla škoda, že by se už rozebírali, když byli k vidění na tak málo místech!
Pán na Žlutém hradě

HD

Můžu dovézt 2 hasičské a 2 státnické Technic Tatry.  >:D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Aki


peki

Zítra nahodím seznam vitrin :)
Mohu pomoci se svozem z Prahy a okolí.
Uvítám pokud pomohou i zakázkoví stavitelé, vím že jede např. Chairudo

Chairudo

Vyrážím ve čtrtek 17 navečer, kdo s něčím potřebujete píchnout pište  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

#28
Vitrina (to co bylo dříve uprostřed skvoše)
hloubka modelu 72 cm
pohledová délka 97 cm
výška 50 cm (ale raději nižší)





peki

#29
cca 10 ks uzamykatelných vitrín,
venkovní rozměr 100cm délka, 40 cm hloubka, 130cm výška - tj. 3-4 patra
vnitřní rozměr police 93 x 33cm, v jedné vitríně 4 - 5 polic, výška polic je 25cm, jdou ale buď vyndat nebo posunout. Fotka viz níže.


Vitrina bude pohledová pouze z přední a 2 bočních stran. Ideální by bylo pokud bychom mohli vitrinu nějak tematicky pojmout.

Třeba:
Vlaky (Vočko,Mirek,Hobby,Fanda,peki)
Auta (Davroman,peki)
Ale i SPACE (tovární sety + nějaké MOC Bylo by černé pozadí)
Věřím že by šlo udělat i SW
Alternativní modely (Tomík)
Další nápady?