(Vlastní ) Ovečka Shaun

Založil tomaslambo, 13.12.2019, 13:46:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tomaslambo

Po delší době konečně zase něco vlastního.
Na žádost starší dcerky jsem vytvořil tento malý výjev z Ovečky Shaun. Možná ještě doplním pár dalších postav (ty prasata za zítkou bych tam chtěl mít v každém případě)
Během víkendu dodám lepší fotky




milanv

Jóóó! Jestli má být účelem akce vykouzlit úsměv na tvářích diváků, tak já se hrdě hlásím jako tvůj úspěšně zdolaný cíl! :)
Pán na Žlutém hradě

Vasyk


Chairudo

Ovečku Shaun teda neznám, chvilku jsem přemýšlel jestli je to ta naklonovaná  ;D

Pěkné tvary, chtělo by to akorát přidat pěknější podklad, ta samotná baseplate je taková planá.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

HD

Překvapilo mě, jak jsou ovce i pes (včetně výrazu) na první pohled podobné originálu.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Chikos

Přesně tak. Já si chvilku i myslel, že to je nějaký oficiální produkt od lega


Citace od: HD kdy 13.12.2019, 15:05:41
Překvapilo mě, jak jsou ovce i pes (včetně výrazu) na první pohled podobné originálu.

yoshimaka

Lust och fägring stor

tomaslambo

Možná se rozhoupu a udělam to v LDD

Bard

Podařilo se ti hranatým Legem perfektně vystihnout animované postavičky.

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Izabella08

Skvělé, vtipné...naprosto jako seriál. Těším se na záludná prasátka. Moc mě to pobavilo.

otaznik

Výborné, skvěle vystihnuté (designové) charaktery jednotlivých postav. Klobouk dolů.

tomaslambo

Všem děkuji za ohlasy. Popravdě jsem ani nečekal takový zájem a moc mne to potěšilo.

Co se toho base platu týče, tak dobře vím, že to není nejsofistikovanější řešení, ale kdybych to byl v tuto chvíli (nedostatek stavebního materiálu) schopný udělat lépe, tak bych to i lépe postavil. Snažil jsem se to trochu oživit sem tam nějakým tím trsem trávy, ale uznávám že to s těch fotek není zrovna moc dobře vidět. 

Lepší fotky se mi bohužel zatím nepodařilo udělat, tak alespoň přikládám ten model v LDD.

tomaslambo

Dnes nahráno na Rebrickable, interaktivní návod vytvořený ve Studio
Na Bricksafe je ke stažení pdf soubor s nálepkou na oči pro Bitzera (psa)

milanv

Ahoj, jenom pro případ, že bys chtěl přidávat v budoucnu ta prasata: přijde mi, že zídka není v měřítku, tudíž kdybys dělal prasata podle ní (aby tak akorát vykukovala jako ve filmu, tak nebudou dobře ani ta.
Pán na Žlutém hradě

tomaslambo

Děkuji ti za postřeh, je fakt, že jsem zídku stavěl jen tak pro oživení a s předlohou jsem to nijak neporovnával. Však je to Lego a na něm je to krásné, že se dá kdykoliv přestavět dle libosti  ;)

Borun

Super.Seriál mám moc rád.To téma je jako stvořené pro větší MOC.Pokračuj a vem to na výstavu v Ov.

tomaslambo

Na výstavě v Ově to určitě bude. Jen si myslím, že nic většího do té doby do kupy nedám :D

Drobuliatko