ParaCENTRum Fenix

Založil peki, 19.11.2018, 11:35:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Sihaja

Citace od: Igorus kdy 21.11.2018, 14:07:14

Taky můžu poskytnout v řádech stovek.

Tak paráda! pošli posly, teda pošli dílky.


Vočko

Všem vám děkuji za dosavadní nasazení a spolupráci. Jste úžasní

Jezevec

Sdílejte a podpořte tak dobrou věc. Pomáhat má smysl, nejen o Vánocích.

https://www.facebook.com/kostky.org/posts/2298724183533605
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Robkteryten

Ahoj, pošlu ti nějaké očička a 1x1 round tiles z KW - červená, stříbrná + přihodím ty kytičky co mám na BL.  počty nevím :D
Petr

Vočko

Citace od: Robkteryten kdy 21.11.2018, 21:40:47
Ahoj, pošlu ti nějaké očička a 1x1 round tiles z KW - červená, stříbrná + přihodím ty kytičky co mám na BL.  počty nevím :D
Petr

Děkuji moc ;) Pošli, tyto dílky se určitě neztratí ;)

nikolinek

Nabízím tyto šedé dílky a očička.  V té užší části by se dobře provrtávaly na zavěšení.

Robkteryten

Citace od: Vočko kdy 23.11.2018, 17:47:08
Citace od: Robkteryten kdy 21.11.2018, 21:40:47
Ahoj, pošlu ti nějaké očička a 1x1 round tiles z KW - červená, stříbrná + přihodím ty kytičky co mám na BL.  počty nevím :D
Petr

Děkuji moc ;) Pošli, tyto dílky se určitě neztratí ;)

tak posílám toto, snad se bude hodit.

Vočko

Citace od: nikolinek kdy 23.11.2018, 19:30:41
Nabízím tyto šedé dílky a očička.  V té užší části by se dobře provrtávaly na zavěšení.
Skvělý nápad, moc děkuji

Vočko

Citace od: Robkteryten kdy 24.11.2018, 20:00:44
Citace od: Vočko kdy 23.11.2018, 17:47:08
Citace od: Robkteryten kdy 21.11.2018, 21:40:47
Ahoj, pošlu ti nějaké očička a 1x1 round tiles z KW - červená, stříbrná + přihodím ty kytičky co mám na BL.  počty nevím :D
Petr

Děkuji moc ;) Pošli, tyto dílky se určitě neztratí ;)

tak posílám toto, snad se bude hodit.
Bohatě stačí a děkuji moc

Vočko

#39
Hlásím, že zatím dorazily balíčky od:
Aleš Mičan
Eva Moravcová
Pavlína Wernerová
3M Developer - malý balík - hawran
3M Developer - velký balík - kostky
Eva Faltusova
Petr Volf
nikolinek
Robkteryten
Václav Černý
Daniel Kučera
Vratislav Vokurka
kostky.org - druhá zásilka
Pavlína - Izabella
Eva Moravcová
Karel Schwarz
edward 193

Děkuji i za ParaCENTRUM

Sihaja

Včera byla expedována velká objednávka od 3M, která doufám dorazí brzy. Jedná se o objednávku, kterou jsem udělala za kostky. Posíláno je to geisem, tak snad to dorazí za tebou brzy.

hawran

ten 3M developer to bude od nás (jestli je to relativně malý balíček / obálka)
hwaran + Formy - posílali jsme to přímo z BL shopu k tobě
Bricks Forever!

Vočko

Citace od: Sihaja kdy 27.11.2018, 10:34:48
Včera byla expedována velká objednávka od 3M, která doufám dorazí brzy. Jedná se o objednávku, kterou jsem udělala za kostky. Posíláno je to geisem, tak snad to dorazí za tebou brzy.
Ahoj, ano hlásím, že velký balík jsem převzal právě nyní

peki

Citace od: Vočko kdy 27.11.2018, 12:27:21

Ahoj, ano hlásím, že velký balík jsem převzal právě nyní

Vočko


Vočko

Viz výše, aktualizace seznamu.
Dnešní tvoření šperků bylo super. Všichni moc nadšeni

Vočko

Včerejší stavění na Fenixu ;)

Vočko

Lego je vážně fenomén ;) V pátek jsem se byl na stánku Fenixu podívat. Původně jsem myslel, že se podívám jak to šlape, pokecám s kolegy, kouknu i na jiné stánky a pak projdeme s Mončou celé centrum. Díky lidem, kteří navštívili náš stánek to nešlo. Šperky z kostek je zaujali natolik, že jsme povídali a oni nakupovali. Člověka potěší, když lidé ocení to, že ikdyž nepohnu ani jedním prstem, tak dokážu dělat něco hmatatelného a co se líbí ;)

Zásoby, které se díky vám nashromáždily pomalu docházejí a do konce trhů se obávám, že nebudeme mít co prodávat. Byl jsem pověřen zeptat se, jestli by bylo možné získat ještě nějaké kostky. Zatím je hlavně poptávka po: plate 1x1, 1x2, 2x2 různé barvy, 1x1 očíčka, tile a brick round různé barvy ;)

peki - fakturu za kostky, které kostky.org darovaly ti mám poslat? Byla v krabici.

Víkendový postřeh: Paní se líbily náušnice z Lega. Posteskla si, že je veliká škoda, že má dva syny a žádnou dceru, že by ráda koupila pár náušnic. Tak jsme vymysleli, že budem tvořit i přívěsky na klíče, které budou i pro kluky.

peki

Citace od: Vočko kdy 04.12.2018, 13:03:26
Lego je vážně fenomén ;) V pátek jsem se byl na stánku Fenixu podívat. Původně jsem myslel, že se podívám jak to šlape, pokecám s kolegy, kouknu i na jiné stánky a pak projdeme s Mončou celé centrum. Díky lidem, kteří navštívili náš stánek to nešlo. Šperky z kostek je zaujali natolik, že jsme povídali a oni nakupovali. Člověka potěší, když lidé ocení to, že ikdyž nepohnu ani jedním prstem, tak dokážu dělat něco hmatatelného a co se líbí ;)
Supr  >:D

Citace od: Vočko kdy 04.12.2018, 13:03:26
Zásoby, které se díky vám nashromáždily pomalu docházejí a do konce trhů se obávám, že nebudeme mít co prodávat. Byl jsem pověřen zeptat se, jestli by bylo možné získat ještě nějaké kostky. Zatím je hlavně poptávka po: plate 1x1, 1x2, 2x2 různé barvy, 1x1 očíčka, tile a brick round různé barvy ;)

Zkusím se znovu poptat lidí. Za kostky můžeme zkusit udělat ještě nějaký nákup První byl za 5 500 Kč) ale obávám se časového zpoždění protože začínají vánoce a vše se začíná komplikovat.

Citace od: Vočko kdy 04.12.2018, 13:03:26
peki - fakturu za kostky, které kostky.org darovaly ti mám poslat? Byla v krabici.

Nepotřebuji, mám ji od Sihaji elektronicky

skywalker007

Minulý týden jsem odesílal asi 2000 ks 1x1,dorazily už?

Vočko

Citace od: skywalker007 kdy 04.12.2018, 13:30:12
Minulý týden jsem odesílal asi 2000 ks 1x1,dorazily už?
A tvoje jméno?

Pool

Nějaké očička mám a o víkendu se prohrabu dvěma pytli Lega, co mám ještě nevytřízené, a vyhrabu i další užitečné dílky ;D.  Mohou být i větší plate 2x3 oranžové?

Vočko

Citace od: Pool kdy 04.12.2018, 14:13:00
Nějaké očička mám a o víkendu se prohrabu dvěma pytli Lega, co mám ještě nevytřízené, a vyhrabu i další užitečné dílky ;D.  Mohou být i větší plate 2x3 oranžové?
Ahoj, super. Určitě můžou být i jiné, než uváděné dílky ;)

danyboy

Nejake 1*1, 1*2 mohu poslat (y)

skywalker007

Citace od: Vočko kdy 04.12.2018, 13:45:14
Citace od: skywalker007 kdy 04.12.2018, 13:30:12
Minulý týden jsem odesílal asi 2000 ks 1x1,dorazily už?
A tvoje jméno?

Mělo by tam být napsáno Václav Černý.

Vočko

Citace od: skywalker007 kdy 04.12.2018, 15:16:32
Citace od: Vočko kdy 04.12.2018, 13:45:14
Citace od: skywalker007 kdy 04.12.2018, 13:30:12
Minulý týden jsem odesílal asi 2000 ks 1x1,dorazily už?
A tvoje jméno?

Mělo by tam být napsáno Václav Černý.

Jop, viz seznam výše

Izabella08

Citace od: peki kdy 04.12.2018, 13:20:37
Citace od: Vočko kdy 04.12.2018, 13:03:26
Lego je vážně fenomén ;) V pátek jsem se byl na stánku Fenixu podívat. Původně jsem myslel, že se podívám jak to šlape, pokecám s kolegy, kouknu i na jiné stánky a pak projdeme s Mončou celé centrum. Díky lidem, kteří navštívili náš stánek to nešlo. Šperky z kostek je zaujali natolik, že jsme povídali a oni nakupovali. Člověka potěší, když lidé ocení to, že ikdyž nepohnu ani jedním prstem, tak dokážu dělat něco hmatatelného a co se líbí ;)
Supr  >:D

Citace od: Vočko kdy 04.12.2018, 13:03:26
Zásoby, které se díky vám nashromáždily pomalu docházejí a do konce trhů se obávám, že nebudeme mít co prodávat. Byl jsem pověřen zeptat se, jestli by bylo možné získat ještě nějaké kostky. Zatím je hlavně poptávka po: plate 1x1, 1x2, 2x2 různé barvy, 1x1 očíčka, tile a brick round různé barvy ;)

Zkusím se znovu poptat lidí. Za kostky můžeme zkusit udělat ještě nějaký nákup První byl za 5 500 Kč) ale obávám se časového zpoždění protože začínají vánoce a vše se začíná komplikovat.

Citace od: Vočko kdy 04.12.2018, 13:03:26
peki - fakturu za kostky, které kostky.org darovaly ti mám poslat? Byla v krabici.

Nepotřebuji, mám ji od Sihaji elektronicky

Ano, ráda pošlu další kostičky!

peki

Citace od: Sihaja kdy 21.11.2018, 14:34:23
Objednala jsem díly, za kostky, jak je uvedeno v tabulce.

Tak prosím koukněte a kdo bude ještě něco posílat, tak doplňte zejména o  ozdobné 1 x 1.

Sihaja udělal za kostky po domluvě s Vočkem/peki druhou objednávku.

hawran

Vočko, ještě jsem něco "vyhrabal" pošlu ti to zase na adresu do Fenixu jo?
Skladba dílků dle požadavku na barevnost i druh dílků, je to namixovaný plus mínus aby to bylo v nějakém přibližně stejném poměru :) tj od každýho zhruba hrst :)
K.

p.s. zítra to odejde poštou čili podle mě nejpozději v pondělí to budeš mít
Bricks Forever!

Vočko

Citace od: peki kdy 05.12.2018, 10:45:56
Citace od: Sihaja kdy 21.11.2018, 14:34:23
Objednala jsem díly, za kostky, jak je uvedeno v tabulce.

Tak prosím koukněte a kdo bude ještě něco posílat, tak doplňte zejména o  ozdobné 1 x 1.

Sihaja udělal za kostky po domluvě s Vočkem/peki druhou objednávku.
Sihaja a peki, moc vám děkuji za rychlost a ochotu koupit a poslat další dílky. Udělali jste nám velikou radost ;)