Perníčková soutěž

Založil Jindroush, 17.12.2006, 23:46:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Pravidla:
1) Cílem je uhodnout, jaké druhy zeleniny či ovoce jsem měl na mysli, když jsem postavil část MOCu, která je na připojených fotografiích.
2) Jedná se celkem o 6 druhů. Stromky vzadu a květiny vpravo jsou jen ilustrační.
3) Vítěz bude vylosován z těch,  kteří dají dohromady všech 6 druhů.
4) Je možný jen jeden hlas na osobu. Hlasy se zasílají pomocí PM přímo mě. Zde nediskutujte nad názvy jednotlivých druhů.
5) Soutěž končí ve středu 20.12.2006 v 23:59
6) Výhrou je sada perníčků tvořící logo Kostky.org. Výrobce _nezaručuje_ vhodnost ke konzumaci. Může obsahovat oříšky. Vyrobeno v domácnosti kontaminované mlékem, sójou a kočičími chlupy.  >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

TomG

Taky si to mel postavit vic poznatelne, viteze bys pak losoval :)
Only the best can survive.

Ondra

Citace od: TomG kdy 18.12.2006, 15:13:12
Taky si to mel postavit vic poznatelne, viteze bys pak losoval :)
Poznatelné je to dost,stačí k tomu poslat moji babču. ;D

Jarmila

Citace od: ONDRA kdy 18.12.2006, 15:23:41
Citace od: TomG kdy 18.12.2006, 15:13:12
Taky si to mel postavit vic poznatelne, viteze bys pak losoval :)
Poznatelné je to dost,stačí k tomu poslat moji babču. ;D

Tak to budeš jasný vítěz. Pozvi babču k počítači, ukaž jí obrázky a zahlasuj.
Já jsem tedy prohádala a jsem sama zvědavá, co to vyrostlo v Jindroušově na zahrádce.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Ondra

Citace od: Jarmila kdy 18.12.2006, 15:38:53
Citace od: ONDRA kdy 18.12.2006, 15:23:41
Citace od: TomG kdy 18.12.2006, 15:13:12
Taky si to mel postavit vic poznatelne, viteze bys pak losoval :)
Poznatelné je to dost,stačí k tomu poslat moji babču. ;D

Tak to budeš jasný vítěz. Pozvi babču k počítači, ukaž jí obrázky a zahlasuj.
Já jsem tedy prohádala a jsem sama zvědavá, co to vyrostlo v Jindroušově na zahrádce.  ;D
To by byla nápověda.

Numbi2

Taky by nebylo od věci perníčky dělit podle procentuální úspěšnosti odpovědí  ;D, třeba:
3/45
Jarmila 5/45
TomG 4/45
8)
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

MwK

Síce netuším názvy všetkých tých ovocí a zelenín čo to mali byt,ale musím ta pochváliť! ;)
Je to strašne pekné a zlaté!Vychytal si všetky nevychytatelné muchy!
Proste to nemá chybu!
Skús k tomu dostavať aj chatku...A bude to "numero uno" ::)

Mimochodom tie alibistické slova ako orechy a dokonca mačacie chlpy sú fajn!
Teda ak som dobre pochopil znamená to že keď sa polovica fóra priotrávi tak ako keby nič ??? Hej? ::) ;D >:D >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

tazzy

Mám dotaz, smí soutěžící opravit opravit svou odpověď?

Jindroush

Tazzy: Opravit nelze.

MwK: Je to součásti MOCu o velikosti 96x96 studs  ;) (4 velký šedý baseplates).
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Změkčuji pravidla a 4. zeleninu zleva budu všem uznávat za správnou, ať napíšou, co napíšou.  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Bertik

I po uznání jakékoliv volby čtvrté zeleniny zleva to zatím nikdo neuhodl ?

Pokus o odpověď jsem také učinil s přesvědčením naprosto tutové a správné odpovědi. Po naší rodinné odpovědi se zvedl počet neschopných zelinářů ze 13 na 15. To jsem tedy zvědav co na té Vaší plantáži roste.

Jindroush

#11
Současná statistika:

Hlasovalo 33 lidůch
Striktní pravidla: 1 správný hlas
Uvolněná pravidla: 6 správných hlasů
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Šejmus

a co já?já jsem taky hlasoval ( včera asi v 18:00)a zatím jsem nedostal žádnou odpověď
Fool of a Took!

Jarmila

Citace od: sejmus kdy 20.12.2006, 12:06:17
a co já?já jsem taky hlasoval ( včera asi v 18:00)a zatím jsem nedostal žádnou odpověď

Ještě to neskončilo. Nebuď nedočkavý a jsi-li příliš hladov, kup si perník v obchodě.  :-*
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jindroush

Průběžné výsledky nejsou, uveřejním je až po půlnoci nebo zítra, jestli si vzpomenu  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Šejmus

já jen tak- že mi to bylo divný, a navíc i nefunguje outbox- pokud to teda slouží k shlížení odeslaných zpráv-nevím jestli jsem něco nepřehlédl ale nikde se nemůžu dozvědět co jsem odeslal a jestli jsem to doopravdy odeslal- takže tohle mělo být jenom ujištění- nerad bych propásl šanci vidět páněJindroushovké kulinářské umění
Fool of a Took!

Jindroush

Do outboxu se default asi neukládá, je třeba si to zaškrtnout buď pro každou zprávu nebo je někde nastavení pro všechny zprávy...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Šejmus

díkes... ale fakt už se nemůžu dočkat zda jsem uhád 2ku
;D
Fool of a Took!

Jindroush

Soutěž je ukončena, už nehlasujte. Vítěze (jednoho z těch šesti) vyhlásím zítra, až dcera vylosuje (jestli tedy přežiju poslední předvánoční nákup  ;)).
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Citace od: Jindroush kdy 21.12.2006, 00:06:34
Soutěž je ukončena, už nehlasujte. Vítěze (jednoho z těch šesti) vyhlásím zítra, až dcera vylosuje (jestli tedy přežiju poslední předvánoční nákup  ;)).

Tak aspoň prezraď, čo tam všetko bolo!  ???

GNOSIS

Citace od: Jindroush kdy 19.12.2006, 21:32:06
Striktní pravidla: 1 správný hlas
Uvolněná pravidla: 6 správných hlasů
Já myslel že ten jeden co to vše uhádl je jasný vítěz i přesto že se potom pravidla změkčila a ti ostatní jsou až za ním. Hlavně už napiš co to vyrostlo.

MildaPajda

a kua... ja sem na to zapomel... sem si rikal, ze je porad cas a vono prd...  :'(

no nic... hold si pernicky uklohnim sam.. ;)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

TomG

Citace od: MildaPajda kdy 21.12.2006, 10:19:02
a kua... ja sem na to zapomel... sem si rikal, ze je porad cas a vono prd...  :'(

no nic... hold si pernicky uklohnim sam.. ;)

:) Ja doufam, ze mi pernicky vyrobi manzelka :)
Only the best can survive.

Šejmus

Citace od: Jindroush kdy 21.12.2006, 00:06:34
Soutěž je ukončena, už nehlasujte. Vítěze (jednoho z těch šesti) vyhlásím zítra, až dcera vylosuje (jestli tedy přežiju poslední předvánoční nákup  ;)).
ztíra kdy  ;D to jako dnes?Navíc jsem ši všiml že asi budeš noční stvoření ;D.Snad nebudíš rodinku
Fool of a Took!

Jindroush

Výsledky:

Celkem hlasovalo 33 lidí.

Zleva:
jahody - úspěšnost 82%. Další návrhy: rajčata
květák - úspěšnost 82%. Další návrhy: zelí, brambory, patizon
petržel - úspěšnost 64%. Další návrhy: celer, cibule, pórek, ředkev
řepa - úspěšnost 42%. Další návrhy: mrkev, dýně. Tohle jsem tedy ignoroval, většinu vás zmátla ta oranžová, chtěl jsem použít červenou, ale mám jen jednu a nemoh jsem ji najít (měl ji syn v Adventurers  ;))
dýně - úspěšnost 45%. Další návrhy: mrkev, paprika, rajčata. Tady mě relativní neúspěšnost překvapila, když dýně jsou takový plazivo válící se a na mrkev mi to přišlo trochu přenaťovaný  ;D
okurky - úspěšnost 82%. Další návrhy: tykve, hrášek.

Správných odpovědí po změkčení pravidel 6: marian20, leguán, hans, bertík, c32, gnosis.

Ve slepém losování rukou paní Velkovezírové bez dozoru státní notářky zvítězil C32. Perníčky pošlu po Vánocích proti slibu, že se rozdělí se sestrou  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

GNOSIS

Gratuluji vítězi! A uhodl - poznal jsem vše!
Vzhledem k tomu, že na naší zahrádce vše roste, tak zas až tak velký problém poznat to nebyl. Největší problém s určením jsem měl s petrželí a řepou.

Jarmila

Citace od: Jindroush kdy 21.12.2006, 11:31:04
b]dýně[/b] - úspěšnost 45%. Další návrhy: mrkev, paprika, rajčata. Tady mě relativní neúspěšnost překvapila, když dýně jsou takový plazivo válící se a na mrkev mi to přišlo trochu přenaťovaný  ;D

Pominu, že jsem zaměnila brambory za květák.
U řepy skutečně mátla oranžová barva.
A u té dýně jsem dlouho koumala, jestli ze země roste to oranžový a na tom trčí to zelený nebo je to obráceně - zelený roste ze země a oranžový na tom visí.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

no pockat, to si snad delas legraci, ne? Delit se o pernicky se sestrou?

Jarmila

Citace od: Colonel32 kdy 21.12.2006, 12:25:55
no pockat, to si snad delas legraci, ne? Delit se o pernicky se sestrou?

Vzhledem k tomu, že Jindroush nezaručuje poživatelnost a zdravotní nezávadnost, tak bych na Tvém místě možnost rozdělit se se sestrou považovala za výraznou výhodu.  ;D ;D ;D Možná bych jí nechala i svou porci.  ;D ;D ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Králick

Citace od: Jarmila kdy 21.12.2006, 12:06:39
Pominu, že jsem zaměnila brambory za květák.
U řepy skutečně mátla oranžová barva.
A u té dýně jsem dlouho koumala, jestli ze země roste to oranžový a na tom trčí to zelený nebo je to obráceně - zelený roste ze země a oranžový na tom visí.

Oranžová barva řepy je OK, červená je jen v pohádce O veliké řepě ;o)  U dýní možná bude tolik omylů dáno polohou plodů - standardní rostlina má stonky s listy plazící se po zemi a tykvice přirůstají od země nahoru.

Díky za soutěž, aspoň jsem mohl na chvíli pustit z hlavy vánoční přípravy a zamyslet se nad něčím podnětnějším.