SOUTĚŽ o zlatochromového C-3PO!

Založil Jindroush, 11.06.2007, 00:07:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

nukum

Citace od: lospepos kdy 03.07.2007, 20:00:31
Dneska jsem dostal email, že jsem vyhrál  :) Tož tak. Měl ještě někdo štěstí?

Myslím, že já.  ;)

Darth

Bohužel, já jsem štěstí nikdy neměl.

peter

Citace od: Darth kdy 03.07.2007, 20:28:54Bohužel, já jsem štěstí nikdy neměl.

Já taky ne a bohužel v tom druhém také ne :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mičánek

Také jsem neodolal zkusit štěstí a získat tu postavičku do sbírky. I když nestavím vypotil jsem tuto scénku. Dnes mi poslali E-mail s tímto zněním:

Congratulations!

You've won one of the desired chrome-golden C-3PO's! Please mail us (goldenc3po) your address and phone number until the 26th of July 2007,
therewith we can send you the minifigure. Shipping will be impossible upon incomplete, or late informations.

Bohužel, anglicky neumím a tak si to musím nechat přeložit přesto jsem z toho pochopil že mi gratulují.

Darth

Překlad pro Mičánka:

Gratulujeme, Vyhrál jsi vytouženého zlato-chromovaného C3-PO. Prosím namailuj nám (goldenc3PO) svou adresu a telefonní číslo do 26. července 2007 abychom ti mohli poslat minifiga. Zaslání nebude možné, pokud budou nekompletní, nebo pozdě dodané informace.

patrix

squelééé, ja to mám v maily tiež....  :o


hal1aeetus

#66
EDIT: Myslím, že to pri tak malej účasti dostal každý, kto nie, nech počká, nádej umiera posledná.
Ešte že ja to mám potvrdené  ;D

EDIT2: Vďaka patrí z mojej strany hlavne Jindroushovi, keby nie jeho, nikdy tu súťaž 
           na nete nenájdem.  Vlastne polovica minifiga je Tvoja, Jindroush, ale budeš ju 
           mať uskladnenú u mňa doma, dobre?   >:D
           

Darth

Neřekl bych, že to budou rozesílat několik dní - kdo to nedostal má prostě smůlu.

Btw počkej až si Jindroush řekne o nohy nebo torzo C3PO  ;)

hal1aeetus

Takže zatiaľ 5-ti z 12-tich?

Hľadal som na ich stránke, koľko ich vlastne rozdali spolu,
ale bez úspechu, keďže nemecky neviem..

Jindroush

Sem tuším viděl odpověď ve stylu 'přiměřeně'
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mičánek

Tak jsem se konečně dočkal. Dnes mi došel vyhraný C-3PO v zlatochromové úpravě. To je snad nejzajímavější přírůstek do mojí sbírky postaviček. Půjde na čestné místo do vitríny. Za ty stavebnice jich asi 10.000 kusů nerozdají. Zajímalo by mě kam půjdou ty co jim zbudou po té soutěži. Jestli je budou prodávat nebo vyhlásí další soutěž.

STARHAWK

kurna, mne nic mailom nedoslo, a zauimalo by ma teda moc kolko ludi vyhralo a kolko nie

patrix

Citace od: Mičánek kdy 23.07.2007, 09:08:06
Tak jsem se konečně dočkal. Dnes mi došel vyhraný C-3PO v zlatochromové úpravě. To je snad nejzajímavější přírůstek do mojí sbírky postaviček. Půjde na čestné místo do vitríny. Za ty stavebnice jich asi 10.000 kusů nerozdají. Zajímalo by mě kam půjdou ty co jim zbudou po té soutěži. Jestli je budou prodávat nebo vyhlásí další soutěž.

10.000 kusov bolo vyrobených spolu. Vkladajú sa do nových Star Wars setov, predávaných po USA a CAN a nejakých zopár dostali nemci do súťaže, na ktorej si sa zúčastnil. Tie rozdali všetky.


hal1aeetus

Môj prišiel dnes, je to milé, škoda však, že nie je z kovu celý, ale len pochromovaný.
Ale to je zas tá moja slovenská povaha, všetko alebo nič  :P

Mičánek

Citace od: hal1aeetus kdy 24.07.2007, 10:08:29
škoda však, že nie je z kovu celý,

A nejlépe z 999,9 Au!

***Banana.com

Docela mne mrzí, že jsem to taky nezkusil. Na BL se ten fig prodává za 300-400 USD a už se za ty peníze prodaly 3. Kdo jste ho vyhrál, gratulujte si. Viz. ZDE

lospepos

Tak už ho mám doma taky. Fotku nepřikládám, ani jsem ho nerozbaloval - mám s ním totiž jiné úmysly     ;D

hal1aeetus

Citace od: banana.com kdy 25.07.2007, 17:12:15
Na BL se ten fig prodává za 300-400 USD a už se za ty peníze prodaly 3.  ZDE


Čooo? To ho asi predám hneď, až takú hodnotu teda nemá, keď ho držím v ruke a vidím, ako napríklad noha z vnútornej strany je čistý plast, t.j. ani si nedali námahu to tam zamaľovať, tak si hovorím, že ľudia su crazy. Za tie peniaze mi ho tu zlatník vyrobí naozaj celého zo zlata, teda aspoň polovicu určite  >:D

patrix

Citace od: hal1aeetus kdy 26.07.2007, 17:37:31
Čooo? To ho asi predám hneď, až takú hodnotu teda nemá,

áno, hodnotu to nemá a je to odfláknuté, ale má to hodnotu zberatelskú, kedže ich je limitovany pocet 10.000......


Rever

Tak mi minulý týden také jeden dorazil, divím se, že ty pořadatelé nechtěli nic za poštovné....


Rewolt

#80
Citace od: banana.com kdy 25.07.2007, 17:12:15
Na BL se ten fig prodává za 300-400 USD a už se za ty peníze prodaly 3. Kdo jste ho vyhrál, gratulujte si. Viz. ZDE
Ale máme ho i na Aukru
It's a trap!

lospepos

Citace od: rewolt kdy 31.07.2007, 12:10:56
Citace od: banana.com kdy 25.07.2007, 17:12:15
Na BL se ten fig prodává za 300-400 USD a už se za ty peníze prodaly 3. Kdo jste ho vyhrál, gratulujte si. Viz. ZDE
Ale máme ho i na Aukru strašne dlouhý link
To je moje AUKCE. Ale už jsem byl varován, že v našich končinách se to za tyhle ceny (300 - 400 USD) neprodá. Tak uvidíme.