(vlastní)Piráti

Založil Borun, 28.04.2019, 20:00:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Borun

Rozhodl jsem se představit své dioráma pirátů.Po předchozích stavbách domů,betlémů atd. jsem se rozhodl pro dioráma pirátů.Samotné stavbě předcházelo sbírání červenokabátnîků,kteří se stali hlavním impulsem k stavbě diorama.V zimě 2017/2018 jsem postavil model , kterým jsem prezentoval na několika akcích kostek.V prosinci 2018 jsem model rozebral a postavil úplně nový a rozšířený o nové ostrovy a lodě.Pouze velká skála prošla drobnými úpravami a byly přidány vnitřní výztuhy a hlavně vodopád podsvícený modrým led páskem.Hrad a přístav jsem stavěl pouze podle vlastní fantazie.Téměř každé okno je osazené led světlem.U lodí jsem se inspiroval továrními sety.Bounty je orig. jen  jsem vyměnil plachty.Ostani lodě mají cca 75cm.U lidožroutů jsem byl donucen improvizovat a jako třásně použît papír.Nenašel jsem dílek ,který by to nahradil.Celý model si odbyl výstavní premiéru v Ostravě.Celá stavba měří 4x1,2m.Více fotek na mém fb Borun buildings

Kuba

Ten tvůj MOC drobeček byl můj favorit v soutěži o nejlepší výstavní model v Ostravě 2019. Je to pecka.  ;)

444martinhanak

Moc se mi líbí ten zářící vodopád. Je to krásně zpracováno.

šipka

Dobrá práce,  pěkný kousek  8)  jen tak dál.  Také mám již podobnou ideu a po dokončení všech projektů se opět vrhnu na piráty.

pirates rulez  ;)

Igorus

Naprosto parádní model. Zasloužené umístění v hlasování :)

Ale chce to více a lepší fotky  >:D

Borun

No ono to nechce jen nápad a lego.Zjistil jsem,že to chce ještě větší auto,foťák,comp.atd.Teprve u tohoto modelu jsem se hodně vytrestal a zároveň poučil z chyb.A díky za vaše názory a chválu.

Chairudo

Konečně to máme tady, parádní kousek  :D
Další krok třeba rozpohybovat lodě, dám brzy video pro inspiraci.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chikos

Parádní model, moc pěkná práce.   :) (PS: jinak ten můj model nebude tomu tvému ani trochu podobný)

Aki

Výborný a to hooodně!