(Vlastní) Elfské město Nyanda

Založil Sanna, 04.02.2019, 19:10:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Sanna

Představuji svůj nový projekt  Elfské město Nyanda . Bude to menší městečko nad jezerem Nieninque,asi ve třech výškových vrstvách. Fotky jsou zatím pracovní,ještě zbývá dost dostavět.
Samozřejmě přibude zeleň a nějaká ta voda .

richchie


milanv

Pěkné to máš! Hezký nápad na téma - zase něco úplně jiného než klasické hrady - a spousta zajímavých stavebních nápadů. Už se těším na další fotky. Třeba ten zlatý dílek ve vršku štítu hlavní budovy jsme nepoznali.

A pochlub se, co máš za tím za příběh? Bude šašek i ve finální verzi - a co tam dělá? A na co se tam všeobecně chystají?
A co je to "zlaté sloupořadí" na vršku?

Otázky, samé otázky... :)
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Také se mi elfí hrad moc líbí...využití klíčů je parádní, šáša je velkou neznámou?!
Milane, ve štítu je zřejmě tento malý dinosaurus:

https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=30464#T=S&C=65&O={%22color%22:%2265%22,%22iconly%22:0}

Drobuliatko

Juuuuj, zatial peknuckeeee! :) Drzim palce!

Kuba

Vypadá to velice pěkně, pokud kolem toho vyroste i pořadná zahrada, bude to pecka...

Chairudo

Má to něco společného s elfy z pánem prstenů, nebo to je vlastní žánr? Jsem zvěavý jak to bude vypadat hotové  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

šipka

MOC pěkné, těším se na konečný výsledek, jak již zde padlo, zlaté zdobení vypadá parádně  ;)

Sanna

Díky, jsem moc ráda,že se stavba líbí. 
Citace od: milanv kdy 04.02.2019, 22:39:47
Pěkné to máš! Hezký nápad na téma - zase něco úplně jiného než klasické hrady - a spousta zajímavých stavebních nápadů. Už se těším na další fotky. Třeba ten zlatý dílek ve vršku štítu hlavní budovy jsme nepoznali.

A pochlub se, co máš za tím za příběh? Bude šašek i ve finální verzi - a co tam dělá? A na co se tam všeobecně chystají?
A co je to "zlaté sloupořadí" na vršku?

Otázky, samé otázky... :)

Milane,otázky,otázky samé otázky  :D  Ten dílek ve štítu je opravdu dinosaurus, jak psala Izabella. No abych byla upřímná,tak příběh zatím žádný není a šašek se tam dostal trošku nedopatřením  ;D . Sloupořadí na vršku? Zřejmě máš na mysli zábradlí na vyhlídce.
Citace od: Chairudo kdy 05.02.2019, 09:51:00
Má to něco společného s elfy z pánem prstenů, nebo to je vlastní žánr? Jsem zvěavý jak to bude vypadat hotové  :)
Chairudo, je to vlastní žánr. S Pánem prstenu to nemá nic společného.
Citace od: Kuba kdy 05.02.2019, 09:19:07
Vypadá to velice pěkně, pokud kolem toho vyroste i pořadná zahrada, bude to pecka...
Jestli bude pořádná zahrada to je zatím otázka. Uvidím jak to půjde,ale určitě tam zeleň bude.

milanv

Díky za odpovědi, odpovědi, samé odpovědi :)
Sloupořadím na vršku jsem myslel to zábradlí - nevěděl jsem, jestli je to hotové zábradlí nebo základ sloupořadí pro nějakou vyšší stavbu. Příp. nějaký altánek. Tak jsem byl zvědavý - no a to pořád jsem, jak to všechno vyzní až tam bude i zeleň okolo, co ještě přibyde, jaké budou příběhy...

@Izabella08: ty máš teda oči! Já toho dinosaura nepoznal na žádné fotce ani potom co Dita taky říkala, že by to mohl být on. Jak jste to poznaly z tak maličkého detailu...
Pán na Žlutém hradě

Sanna

Tak konečně hotovo. Sice na poslední chvíli,ale přece. Elfí městečko Nyanda je částečně zabudované ve skalách a obklopené vodou. Momentálně si žije svým poklidným životem.

Sanna

Další fotky

šipka

Předčilo očekávání, má to tu správnou atmosféru, těším se na reál !!

Petronel

Impozantní "stavbička"! :o
Doufám, že jí uvidím někde naživo.

Izabella08

Zuzko,
nádhera...to vyvýšení terénu tomu dodalo ty grády. Jen jeďte do Olomouce s Ryxem opatrně, ať ty obě krásy v celku dovezete:)
Skláním se!!!

hobby

Moc hezky vystižená pohádková atmosféra 8)

Bard

Krásně se na to dívá. Kromě toho, že se mi líbí způsob, jak je to postavené, má tvůj MOC jasnou fantasy atmosféru.

milanv

Gratuluju k dokončení uf uf uf v limitu :)
Stojí to za to, to ti povím! Skvěle dosažená atmosféra: všechno sladěné, přitom bohaté na nápady a díky rozmanitosti terénu je i zábava ty detaily postupně hledat, jak se otevírají v různých průhledech - těším se až místo na fotkách to uvidím v reálu!
Pán na Žlutém hradě

Sanna

Děkuji moc všem. Strašně mě potěšilo,že se moje stavbička líbí.Jelikož původně měla být stavba o dost menší,ale nějak se mi to vymklo z rukou  ;D ,no a pak jsem to stíhala jen taktak.  K vidění určitě bude teď v květnu na kostkování v Olomouci a pak ještě v červnu v Plzni.

Petronel

Mně se strašně líbí kolikrát jsi tam využila tyto tři bílé dílky:



a na tolik různých způsobů!
To mě zaujalo hned. ;) Hodně dobré stavební nápady na elfské město. Bezvadně se to hodí.

Jediné co mi z těch fotek připadá, že ta voda je taková statická, nepřirozená. Na výstavu doporučuji volně dosypat ty dílky hlavně třeba pod ten most. Nebo to jen z fotky tak zvláštně vypadá?
Nevím.
Jinak velmi originální a impozantní, jak jsem již psal. :)

davroman

Nádherné, těším se až to uvidím v Plzni naživo.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Hardegon

To je skvělý. Navíc se hrozně těším, až tenhle světlý veselý MOC bude vedle Ryxeho necromantského temného města  >:D

milanv

...a to tam ještě můžeme dát cedulku, že přijíždějí oba hrady ze společného bytu :D
Pán na Žlutém hradě

Daniel

Sice píšeš, že s Pánem prstenů to nemá nic společného, ale stejně mi to nedá napsat: pěkná "Roklinka" ;)

Citace od: Sanna kdy 01.05.2019, 18:11:52
...Jelikož původně měla být stavba o dost menší,ale nějak se mi to vymklo z rukou  ;D ...
...tak tohle přesně také znám (a asi nejen já :D )

richchie

nadherne dielo a taktiez musim povedat ze prve co mi napadlo ked som ho videl bolo ze sa jedna o roklinku z pana prstenov  :)

Drobuliatko

Tak toto je fakt krása! 🤤 Na to by sa dalo dívať večne.

Sanna

#26
Díky moc za komentáře. Neumíte si představit jakou mi to udělalo radost.
Citace od: Petronel kdy 01.05.2019, 19:47:32
Mně se strašně líbí kolikrát jsi tam využila tyto tři bílé dílky:
a na tolik různých způsobů!
To mě zaujalo hned. ;) Hodně dobré stavební nápady na elfské město. Bezvadně se to hodí.

Jediné co mi z těch fotek připadá, že ta voda je taková statická, nepřirozená. Na výstavu doporučuji volně dosypat ty dílky hlavně třeba pod ten most. Nebo to jen z fotky tak zvláštně vypadá?
Nevím.
Jinak velmi originální a impozantní, jak jsem již psal. :)
Jojo. ty dílky jsou super. Strašně oživí stavbu. S tou vodou, pod most určitě přijde dosypat.Nemám to tam kvůli přepravě  ;),ale jinak úplně přesně nevím,zda myslíš vodopády nebo vodní plochu? 
Citace od: Hardegon kdy 01.05.2019, 21:13:56
To je skvělý. Navíc se hrozně těším, až tenhle světlý veselý MOC bude vedle Ryxeho necromantského temného města  >:D
Citace od: milanv kdy 01.05.2019, 21:32:07
...a to tam ještě můžeme dát cedulku, že přijíždějí oba hrady ze společného bytu :D
No nemyslete si,že doma nepadaly nápady, jakože napadení elfů nemrtvými atp. ,ale neprošlo to  ;D ;D ;D

Aki

Taky jse se kdysi chtěl do něčeho podobného pustit. Tohle je ale hóodně parádní.

milanv

Málem bych ti zapomněl napsat: díky, že jsi to vzala do Olomouce, protože naživo to bylo ještě lepší než na fotkách! Opravdu se ti to povedlo, máš to krásně do detailu zpracované ze všech stran, včetně třeba pěkných těch bočních stěn "terénu" - dobrý nápad je pojmout výtvarně. A na povrchu ty průhledy! Ze všech možných stran a v několika výškách. Pořád je na co koukat a co nového objevovat!
Pán na Žlutém hradě

gearcs

Moc se mi to líbí Zuzko, obzvlášť fotka s mostíkem, krásné zákoutí...