Výstava v Krupce u Teplic

Založil Mtron, 08.03.2023, 11:22:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mtron



Vážení přátelé, kostkaři.

Dlouho dobu jsem přemýšlel, no zas tak dlouho ne :laugh: o pořádání výstavy na severu čech.
V kostce, protože ty máme nejraději, jsem začal jednat.

výsledek?

Krupka u Teplic, Dům Kultury, Komenského 202, v termínu 13.10 až 15.10.2023
Jedná se o víkendovou akci. Pátek 13  :laugh:  by se stavělo, výstavní dny sobota a neděle a v neděli odpo konec akce, demontáž a odjezd  :laugh:

další informace podám následně.

https://mapy.cz/zakladni?q=komensk%C3%A9ho%20202%2C%20krupka&source=addr&id=10781923&x=13.8765549&y=50.6836459&z=19

Mtron

účastníci akce:

Mtron
Lunár
JardaL
Icewalker
Bruno
Igorus
Ryxe komplet :-)
Hardegon
Vasyk
Peter
HD
Tomik
Matthes a spol :-)
Marty713
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robkteryten


HD

Hmmm... To by asi šlo. ;) 
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Tomik

Počítej se mnou jako s vystavovatelem.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Matthes_CS

Rádi s tátou (pifik) přijedeme.

pifik

Tak jak píše Matthes_CS rád přijedu a vezmu co mám.

linhi

Rád přijedu,ještě zjistím termíny voj.cviceni..

milanv

Mrzí mě to, ale to termínově nedáme, ačkoliv bych jinak přijel moc rád.
Pán na Žlutém hradě

Marty713

Juhů, výstava na severu Čech! Většina výstav mi v posledních letech kvůli časovým a logistickým důvodům nevyšla, ale tuhle si jako rodák od Litvínova nemůžu nechat ujít.

Předběžně se tedy hlásím třeba jako výpomoc nebo obsluha nějaké herní zóny. A pokud by byl zájem a nevadilo by mít na výstavě kromě Tomika ještě jednoho blázna do alternativních modelů, mohl bych do té doby zkusit dát dohromady i nějaké modely, třeba ty z našeho duelu.

Těším se a díky za akci. ;)

peki

Přidáno do globálního kalendáře.
odkaz

Mtron

Vyjádření k výstavě, kde mě 3 měsíce vodí za nos jak moc je to dobré, důležité a jak by se jim to hodilo:

Dobrý den pane Pokorný,

na základě osobní schůzky a mého slibu, že Vás budu informovat do dnešního dne pátek 30.6.2023 o možnosti a podmínkách Vámi plánované akce na září 2023 Vám sděluji, že termín je jediné co máte jistý, zarezervovaný zde v KC a co jsem schopna v tuto chvíli zajistit. Bohužel Vám musím sdělit, že vzhledem k čerpání řádné dovolené paní Breitové, vedocí OŠKaSV, současně  pověřeným pracovníkem v rámci projektu v Komunitním centru nemám stále odpověď zda lze či nelze za jaké podmínky, které by jste uskutečnili zde v Krupce Lego festival konat. Příští týden májí dovolenou i další důležité osoby z vedení města, toto musí projít radou města z důvodu, aby se neporušily podmínky pro projekt, který byl financován z dotačního titulu jako studie proveditelnosti rekonstrukce objektu Komenského č. p. 202, Krupka-vybudování komunitního centra.
Na základě včerejšího jednání byla pověřena paní Dagmar Kaulová, která podala písemně dotaz na poskytovatele dotace, zda lze umožnit za vstupné, s prodejní akcí a cukrárnou tento Váš projekt zde v Komunitním centru. Čeká se na odpověď.

Komunitní centrum je zatíženo - bohužel ještě více než dva roky, právě tkz. studií proveditelnosti, kde je problém tkz. dělat si tu co se nám chce. Jinak řečeno. Je to dost na hraně, abychom pak při případné kontrole nemuseli jako město vracet všechny dotace pro porušení dotačního titulu.
Pokud máte možnost hledejte jinde. Mrzí mě to, ale nejsem kompetentní osobou v této věci, která může jasně určit ano může to zde být či ne teď hned. A to hlavně z důvodu prodeje a také vstupného, které požadujete.

Děkuji Vám za spolupráci a pochopení.
S pozdravem a přáním hezkého dne


mám toho dost, žvásty bláboly, lenost a arogance moci, nic nejde, nikdo nic neumí a nemusí.

zkusím jestli budou jiné prostory a pokud ne budu tu akci muset odvolat a zrušit.
Pěkný den a hezké prázdniny.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Bruno

Úplně nádherný příklad úředního šimla  >:(  >:(

Colonel32

Připomíná mi to legendární výstavu v Brně roku 2008. Přestože to byla nejnavštěvovanější výstava v historii muzea, nebyli schopní otevřít o víkendu, protože neměli budget na člověka, který by prodával vstupenky a vrátnil. Z prodeje vstupného za ty dny by na to bezproblémů vydělali, jenže problém byl, že peníze z prodeje vstupného šly do jiného kastlíku než byl ten, odkud se bralo na platy...

Foton

NO jestli to není taková ta dotace, kdy pak musíte 3 roky mít vstup zadarmo. Pak chápu, že se bojí.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Tomik

Je to smutné, ale i takovéto věci se bohužel v našem státě stávají. Držím palce, ať se podaří najít jiné místo pro konání výstavy.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Stimpi

Hele to je klasika, v Pardubicích jsme za pomoci dotace zrekonstruovali loděnici, a snad 10 let tam nesmíme pořádat závody, protože se na nich platí startovný a je to pro klub výdělečná činnost (jedinej způsob jak sehnat prachy na chod). Pokud by se toho chytnul nějakej jeliman, tak by to ohrozilo dotaci na rekonstrukci celýho parku v řádu desítek milionů ...

Foton

A nejde to obejít  "dobrovolným příspěvkem"?
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Mtron

Vážení,

ledy se hnuly k lepším zítřkům, díky jedné šikovné úřednici co se nebojí pracovat a dělá svojí práci svědomitě, nám dotační titul pro stavbu oznámil, možnost pořádat výstavu kostek v Krupce ve stejném termínu. Protože nenašel rozpor s dotací. Tímto jim děkuji.

Dále bych chtěl informovat vystavovatele, kteří neztratili naději a chtějí i na dále vystavovat, aby do SZ napsali  jaké téma budou vystavovat, plochu kterou zaberou z důvodu rozvržení modelů. Případně musím vyřešit ubytování atd.

děkuji... Mtron
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Tomik

Super zpráva! SZ odeslána.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Mtron

Vážení přátelé,

s radostí mohu oznámit podepsání smlouvy na pronájem prostor a tudíž zajištění termínu výstavy v Krupce u Teplic.
Vše se dalo do běhu.

Termín:
13.10.2023 pátek - montáž stolů a instalace modelů
14.10. sobota od 9 do 17 hod - výstavní den
15.10. neděle od 9 do 17 hod - výstavní den a demontáž a odvoz lego modelů
16.10. pondělí úklid a předání prostor pronajímateli

u objektu je parkoviště, a další zázemí. Prosím vystavovatele, kterým mám zajistit ubytování ať píší SZ, případně  další požadavky elektrická přípojka vetší stůl atd.

prosím berte v zřetel, že je to moje první výstava a tak se budu snažit všem adekvátně vyjít vstříc.

děkuji Icewalkerovi za úžasný plakát k výstavě, který stvořil.

jakékoliv dotazy či otázky mi piště do SZ a nebo rovnou volejte 733 124 197, prosím ne mail ten já nečtu ;D  ;D

děkuji Mtron
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

výstavní prostory a venkovní parkoviště se vstupem do objektu po ocelovém schodišti
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

#22
výstava se blíží  >:D

účastníci akce: rekapitulace  ;D

Mtron -   vesmírná základna
Lunár - lunární základna
JardaL - modely technik  3 m
Icewalker - viněty
Bruno - banánová guma STARBACK s vanilkovou příchutí  ;D  2 metry
Igorus - sám neví, ale New york  + společné projekty
Ryxe komplet :-) - tady nevím já
Hardegon - Hrad, koloseum, robotí základna
Vasyk - 2 m parnik titanikus a další no a FIGu borovu
Peter - autobus, histerický zámek  ;D  ;D teda historický
HD - tarta a další
Tomik - modely všeho postav
Matthes a spol :-) vlakodrom a další
Marty713
Robkteryten a spol KUBA A MATES -  blacktronská základna na destrukci - připrav se
Danyboy - budova  - prodejna
Dan - skřetí hrad atd
Šipka - mechanizace WW2

Linhi - tak o tom se ví, že nevíme nic, přijede či ne hmm uvidíme...


 ubytování hotel: Prosím doplňte do SZ

 Ryxe - 3 osoby - 2 noci
 Hardegon - 1 osoba 2 noci
 Matthes a spol - 2 osoby 2 noci
 HD - 2 osoby 2 noci
 Tomik 1 osoba a 2 noci
 Danyboy  2 osoby a 2 noci

 ubytování Kostomlaty, ovčí pelešárna , stan

 Vasyk a rodina - ložnice
 Bruno - spacák - pracovna - potřebuju třídit Lego
 Dan - stan nebo ovce
 Robkteryten  + Kuba a Mates - pokojík
 Igorus - spacák

 kdo chce být u ovcí ať si vezme holinky  ;D

pokud jsem na někoho zapomněl prosím do SZ, je třeba doplnit popisky k modelům, Igorus slíbil, že nechá ty stejně z Kostelce, kdo je má přivezte kdo ne napište a do vyrobíme.

návrhy či nápady sem s nimi.

Mtron

 
 
 
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

 ubytování hotel: objednány pokoje se snídaní. Informace na webu, přístup do hotelu 24 hodin, parkoviště a cca 10 minut od výstavy autem. Pokoje jsou vedeny jako LEGO výstava.

http://hotelpanoramateplice.cz/

 3 lůžkový: Ryxe s rodinou -  2 noci
 2 lůžkový: Hardegon a Tomik -  2 noci
 2 lůžkový: Matthes a Pifik -  2 noci
 2 lůžkový: HD s přitelkyní - 2 noci
 2 lůžkový: Danyboy a přítelkyně - 2 noci

kdyby někdo další jsou stále volné pokoje.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

HD

Mockrát díky, už se těšíme. 
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

linhi

Linhi ale přijede.... jen asi bude opravovat hrad do noci...

Daniel

Citace od: linhi kdy 05.10.2023, 23:05:43Linhi ale přijede.... jen asi bude opravovat hrad do noci...
...a spát bude taky u ovcí, ještě tam mám místo :-D

Tomik

Díky za info a rezervaci hotelu. Za týden na viděnou!
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Mtron

Citace od: Daniel kdy 06.10.2023, 08:10:02
Citace od: linhi kdy 05.10.2023, 23:05:43Linhi ale přijede.... jen asi bude opravovat hrad do noci...
...a spát bude taky u ovcí, ještě tam mám místo :-D

Tak je volno u Dana ve stanu  ;D  ;D  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peter

Řediteli mám dotaz, jelikož jsem zde nenašel odpověď. Možné je, že jsem i špatně koukal, ale i tak se raději zeptám. Od kolika, a hlavně do kolika je možné v pátek modely instalovat?

Děkuji
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.