(Vlastní) výřez imperiální základny

Založil Ryxe, 13.02.2023, 10:12:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ryxe

Ahoj, rád bych vám ukázal výsledek spolupráce, kterou jsme započali s chlapíkem, který se věnuje fotografování Lega a jeho fotky jsou naprosto úžasné.
Domluvili jsme se, že si vezme do parády mé stavby, které aktuálně mám a spojíme tak mé stavební a jeho fotografické schopnosti.
A tady je ochutnávka prvního výsledku. Zatím jen vyfocení celkového vzezření modelu, ale brzy budou i fotky scénické a ty jsou fakt parádní ;) .

Kdyžtak mrkněte na jeho instagram: macro_brick_ . Je fakt šikovný  ;)

blackjoe

Krásný model a fotografie ještě víc podtrhují atmosféru, paráda.
Netušil jsem, že frčíš i na Star Wars.  :D  Máme mnoho společného - hrady , piráty a předalekou galaxii.  ;)

Ryxe

Citace od: blackjoe kdy 13.02.2023, 18:53:44Krásný model a fotografie ještě víc podtrhují atmosféru, paráda.
Netušil jsem, že frčíš i na Star Wars.  :D  Máme mnoho společného - hrady , piráty a předalekou galaxii.  ;)

Díky  ;) , právě ty fotky tomu MOCu dají úplně jiný šmrnc. Jo, jo, poslední rok a kousek jsem se po letech vrátil ke sbírání SW setů s imperiální technikou, jelikož mám rád hlavně původní trilogii. A právě mě napadlo k některým těm setům udělat takovou tu omáčku okolo, tak občas vznikne nějaké takové malé diorámko  ;D .

Dneska přidám dvojičku dalších fotek hangáru. Všimněte si, jak fotograf opticky rozšířil výřez hangáru s jedním TIE fighterem na celou dlouhou halu s několika TIE v řadě  ;)

poMOCník

Citace od: Ryxe kdy 14.02.2023, 08:34:20
Citace od: blackjoe kdy 13.02.2023, 18:53:44Krásný model a fotografie ještě víc podtrhují atmosféru, paráda.
Netušil jsem, že frčíš i na Star Wars.  :D  Máme mnoho společného - hrady , piráty a předalekou galaxii.  ;)

Díky  ;) , právě ty fotky tomu MOCu dají úplně jiný šmrnc. Jo, jo, poslední rok a kousek jsem se po letech vrátil ke sbírání SW setů s imperiální technikou, jelikož mám rád hlavně původní trilogii. A právě mě napadlo k některým těm setům udělat takovou tu omáčku okolo, tak občas vznikne nějaké takové malé diorámko  ;D .

Dneska přidám dvojičku dalších fotek hangáru. Všimněte si, jak fotograf opticky rozšířil výřez hangáru s jedním TIE fighterem na celou dlouhou halu s několika TIE v řadě  ;)

Klonování kostek, to chci taky!

Líbí se mi, když si někdo dá práci s tak "nepodstatnou" kulisou jako je stěna hangáru. Nejlepsi pak je, když na výstavě lidi obdivuji to pozadí, protože je lepší než originální model.

Za tuhle spolupráci jsem fakt rád a těším se na další fotky.

Robbed

Moc pěkné. To rozšíření tomu ještě dodává extra rozměr.
Jak je to dělané? pomocí zrcadel? nebo photoshop?

Ryxe

Citace od: poMOCník kdy 14.02.2023, 11:01:10
Citace od: Ryxe kdy 14.02.2023, 08:34:20
Citace od: blackjoe kdy 13.02.2023, 18:53:44Krásný model a fotografie ještě víc podtrhují atmosféru, paráda.
Netušil jsem, že frčíš i na Star Wars.  :D  Máme mnoho společného - hrady , piráty a předalekou galaxii.  ;)

Díky  ;) , právě ty fotky tomu MOCu dají úplně jiný šmrnc. Jo, jo, poslední rok a kousek jsem se po letech vrátil ke sbírání SW setů s imperiální technikou, jelikož mám rád hlavně původní trilogii. A právě mě napadlo k některým těm setům udělat takovou tu omáčku okolo, tak občas vznikne nějaké takové malé diorámko  ;D .

Dneska přidám dvojičku dalších fotek hangáru. Všimněte si, jak fotograf opticky rozšířil výřez hangáru s jedním TIE fighterem na celou dlouhou halu s několika TIE v řadě  ;)

Klonování kostek, to chci taky!

Líbí se mi, když si někdo dá práci s tak "nepodstatnou" kulisou jako je stěna hangáru. Nejlepsi pak je, když na výstavě lidi obdivuji to pozadí, protože je lepší než originální model.

Za tuhle spolupráci jsem fakt rád a těším se na další fotky.

Díky ;) .
Tak ona to byla taková rychlostavba na nemocenské, když jsem se potřeboval trochu zabavit  ;D . Původně to mělo být pohledové jen zepředu, ale chytlo mě to a tak jsem si pohrál i s tou zadní stranou.  Až zase zbyde nějaká ta chvilka, vezmu si do parády jiný ofiko set ;). Jsem za ty oficiální sety docela rád, protože okolí postavit docela zvládnu, ale ty stroje bych asi nedal  ;D .

Citace od: Robbed kdy 14.02.2023, 11:18:31Moc pěkné. To rozšíření tomu ještě dodává extra rozměr.
Jak je to dělané? pomocí zrcadel? nebo photoshop?
Díky, jak píšeš, ten efekt je dělaný pomocí zrcadel  ;)

milanv

Teda, tohle je nádhera! Spojení modelu a profi fotky dělá divy. A tvoje modely si to zaslouží.

Citace od: Ryxe kdy 14.02.2023, 11:46:56Díky, jak píšeš, ten efekt je dělaný pomocí zrcadel  ;)
A tohle mě obzvlášť potěšilo - a myslel jsem si to, protože... No prostě má to jiný šmrnc, který se digitálně jenom obtížně napodobí.

Popravdě, už roky si pohrávám s myšlenkou pronájmu ateliéru, protože větší modely doma vyfotit prostě nejdou nebo to vybavení je nesmyslně drahé na to, aby měl člověk vlastní na pár fotek ročně. Ale zatím se trochu bojím :)
Pán na Žlutém hradě