výstava SW tématiky k příležitosti promítání filmu

Založil peki, 11.04.2018, 11:18:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Jsem na tom podobně, taky v pondělí ráno běžím do práce. Modely mám ale připravené v krabici a jen je hodit na poličku.
V sobotu navečer jedu přes Prahu, je možné krabici u někoho uložit?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Matthes_CS

Plánuju jet v neděli dopoledne, nebo možná po obědě, do Prahy a udělat si před akcí nějaký výlet po městě. Pojedu po D11 sám v autě, kdyby chtěl někdo něco vzít.

K dispozici budu celou noc i ráno, takže klidně pomůžu i s vitrínami nebo s čímkoliv, co zvládnu :)

Hacislav

Parkovat prosím na technickém dvoře. Tady je  pohled z úrovně ulice.

Jen tam oproti mapám přibyli závora, ale ta Vám nevadí, protože vy budete odbočovat přední do leva, viz foto.

Až tam budete, tak se mi ozvěte.


moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

buf91

Můj blog... http://buf91.blog.cz

Matthes_CS


peki

Doplním vedoucího akce (Hačislav). Obr vitrin. Zástěny jsou nakonec 150 cm mají police. Vitrinny jsou klasika tak jak je známe.

Hacislav

Tak výstava je úspěšně nainstalovaná.
A to i přez nepřízeň osudu...

Naložil jsem věci do auta, půjčeného od švagra a vyrazil jsem v dostatečném předstihu, tak abych na místě byl v 21:0 a tady mé veškeré plany skončili.
Po 100m se mi začal valit kouř z rádia. (to jsem zapomocí přítele na telefonu, vyřešil vytažením příslušné pojistky, auto předal spátky švagrovy)
tímto bych chtěl poděkovat mím zachráncům Danymu a Jerzeegovy, kteří pro mne přijeli a dopravili mne spolu s legem na Zličín.

Na místo jsem dorazil cca v před desátou, takže pořád dobrý čas.
Naše vítríny ale ještě nebyli postavené, při mém příchodu  měli hotové jen torzo.
V 22:30 stav více méně stejný...
Stavěčů bylo jak malejch psů, možna díky tomu jim to šlo o to pomaleji.
Po cca 2h pracé dokončili vitrínu, ale ta nebyla určená na lego.  :-\
Na té na Lego začli pracovat vzápětí...
Po 2h jsme mohli začít vytrínu naplňovat. Poté co jsme do vitríny umístili vše co do ní mělo přijít, jsme se dozvěděli, že zastěnu nejsou schopni dokončit a že zástěna nebude.  >:( >:( >:(
Takže pro vístavení věcí můžeme použít jen vitrínu.
Co s tím, když se kalkulovalo, že do vitríny se UCS nevejdou. Navíc od některých vystavovatelu jsem si věci převzal (schodou okolností, všechny ty největší veci jako UCS, MOC atd...), protože nemohli čekat tak dlouho než "mravenci slepí vitríny".
Takže, něco skrouhnout, věci "naňahňat", zapomenout na koncept celkové rozložení a že by v tom mohl být nějaký systém...
Do vitríny jsme nakonec dostali více než jsem vůbec čekal, například MOC a všechny UCS.
Jediné co se nevešlo, byli rámy s figurkama (promiň Roko).
Tímto bych rád poděkoval všem, kteří to semnou tahli až do brzkých raních hodin a dvojnásob Zoufalcovy, který mne následně hodil domů.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#67
Odměna?

Odměna bude.
Potřebují od následujících pachatelů:
Citace od: Hacislav kdy 15.04.2018, 11:15:42
1) Hacislav - M
2) skywalker007 - L
3) Matthes_CS - L
4) buf91 - L
5) Formy_Tinus - 4XL
6) Chairudo - L
7) Zoufalec - M
8) jerzeeg - L
9) dany - M
10) LukaMull - L
11) roko86 - XL
12) matka - M
13) bratr (skywalkera) - M
14) Ravenhorn - 4XL

Napište mi velikost trička jaké budete chtít. (bude to SW triko k aktuálnímu filmu)
Peki slíbil přehrabovací kostky.
Dostaneme každý lístek do kina. Eventuelně dostaneme vouchery, které půjdou použít i v jiném kině než na Zličíně. (vouchery v tuto chvíli ještě nejsou potvrzené)
A možná bude i nějaké to Lego.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Formy_Tinus

Tak ode mě ještě jednou velká omluva, že jsem nemohl pomoci ...

A klobouk dolů, že jste to dotáhli. Už se těším, jak se tam půjdeme podívat :)

Tričko to největší :)

peki

Citace od: Hacislav kdy 14.05.2018, 05:30:25

Po 2h jsme mohli začít vytrínu naplňovat. Poté co jsme do vitríny umístili vše co do ní mělo přijít, jsme se dozvěděli, že zastěnu nejsou schopni dokončit a že zástěna nebude.  >:( >:( >:(
Takže pro vístavení věcí můžeme použít jen vitrínu.

K tomu nemám co bych dodal. Jednou se to stát může ale pokaždé to je opravdu zoufalost  ???
Supr, že jste to nějak dokázali vyřešit. Je fajn vědět že je na nás= kostkaře spoleh.
Určitě se zajdu do Zlíčína podívat.

Hardegon

Já bych chtěl ještě jednou zde poděkovat všem kostkařům, kteří mně pomohli s opravou rozbitých kráčedel. Na Zličín jsme instalovali úžasný Robbedův model bitvy na Hoth. Klasicky se pár věcí rozbilo, letos to odnesly všechny 4 kráčející tanky. Takže díky vám úžasným. Bez vás bych tam seděl asi do rána. 

peki

Supr. Nebylo jednoduché tam ten MOC dostat. Ale to by byla velká škoda. Je parádní vědět že jste si tam dokázali vzájemně pomoci i když jste tam byli za "jiné organizace".

Zoufalec


peki

Od pořadatele akce (ne dodavatele vitrín) mám vyřídit velké poděkování za perfektní a profesionální chování. Omluvu za komplikace s vitrínou. Domluvili se, objednali vše podle plánu a dodavatel slíbil dodat ..

Ještě jednou díky  ;)

Chairudo

Díky kluci za instalaci mých modelů :)

Tričko prosím L
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

STARHAWK

Citace od: Hardegon kdy 14.05.2018, 09:43:55
Já bych chtěl ještě jednou zde poděkovat všem kostkařům, kteří mně pomohli s opravou rozbitých kráčedel. Na Zličín jsme instalovali úžasný Robbedův model bitvy na Hoth. Klasicky se pár věcí rozbilo, letos to odnesly všechny 4 kráčející tanky. Takže díky vám úžasným. Bez vás bych tam seděl asi do rána.

Tak tomu verim. Robbedove AT-ATcka su perfektne vipadajuce ale postavit to na nohy da zabrat. A to som tym mojim verziam nakoniec znehybnil klby na kolene a aj tak je to vcelku des dostat do polohy. Posledne vylepsenie co som spravil, ze som to od spodku od brucha proste podoprel trans panelmy.

STARHAWK

Poprosim fotoreportaz celej SW vystavy. Vcelku som zvedavy co vsetko tam je aj okrem lega. Vopred dik.

jerzeeg

Triko prosim L

Snad budou vouchery - do Prahy kvuli kina asi nepojedem   >:D

skywalker007

Proprosim: L
                M (brácha)

LukaMull

Já poprosím taky tričko L. Jsem zavědavý jak jste to tam nakonec všechno nacpali, sorry že jsem tam a Vámi nezustal až do konce...

Matthes_CS

Bré ráno, tričko prosím L.
Moc děkuji za pěknou akci, rád sem Vás osobně poznal a užil sem si svoje první vystavování i přes ty nepříjemnosti :)

Nějaké fotky jsem dělal i ostatního a nás při akci, brzo uploadnu.

roko86


Matthes_CS

#82
Moje fotky z instalace, z ostatních exponátů sem nevyfotil asi jen světelné meče ve vedlejší vytríně.

Album je veřejné, kdyby to někomu, kdo je na fotkách, vadilo, dejte vědět.

Edit: na fb stránkách obchoďáku jsem našel galerii fotek:
https://www.facebook.com/pg/metropolezlicin/photos/?ref=page_internal

matka

Paní na Žlutém hradě

danyboy


buf91

Ahoj, dekuju moc za organizaci, priste vim, ze si musim vzhradit vice casu.
Tricko prosim L.
Můj blog... http://buf91.blog.cz

peter

Včera jsem šel kolem a nemohl jsem si nevšimnout, jak je stále krásně Robbedův Hoth bílý. Jak to sakra děláte, že Vám ty díly bůbec nežloutnou :o Doma pomalu nemám dvě kostky stejné natož krásně bílé :'(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

hawran

Citace od: Matthes_CS kdy 14.05.2018, 21:55:05
Moje fotky z instalace, z ostatních exponátů sem nevyfotil asi jen světelné meče ve vedlejší vytríně.

Album je veřejné, kdyby to někomu, kdo je na fotkách, vadilo, dejte vědět.

Edit: na fb stránkách obchoďáku jsem našel galerii fotek:
https://www.facebook.com/pg/metropolezlicin/photos/?ref=page_internal

Fotky super, parádní díky moc!!!
K.
Bricks Forever!

jerzeeg

Kdo se prosim ujme deinstalace, uskladneni a prevozu a instalace naseho Hoth do Sedlcan ?
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51431.msg258839#msg258839
Dany je mimo CR a ja se na 99% na tu instalaci v cervnu nedostanu :(

skywalker007

Citace od: jerzeeg kdy 16.05.2018, 17:53:08
Kdo se prosim ujme deinstalace, uskladneni a prevozu a instalace naseho Hoth do Sedlcan ?
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51431.msg258839#msg258839
Dany je mimo CR a ja se na 99% na tu instalaci v cervnu nedostanu :(

Můžu deinstalovat i uskladnit u sebe,ale nemůžu to dovézt do Sedlčan. Případně přes Chairuda by šlo přivézt i druhé diorama,ale nechci mluvit za něj.