TANEC

Založil Izabella08, 25.02.2017, 20:04:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Izabella08

T.A.N.E.C....různé jeho podoby, které mě jen napadly.
TANEC...stejně jako hudba je ve všech kulturách, je vyjádřením pocitů, je stmelovací prvek.

matka

Prima téma a spousta pěkných nápadů.
Paní na Žlutém hradě

Izabella08

Děkuji, Dito :)

Martins

Úžasné! Myslím, že to patří do kategorie vinět... povedených vinět! Budeš v tomto tématu ještě pokračovat? Zdá se mi, že ještě není úplně vytěžené...  :)

Izabella08

Citace od: Martins kdy 26.02.2017, 09:43:14
Úžasné! Myslím, že to patří do kategorie vinět... povedených vinět! Budeš v tomto tématu ještě pokračovat? Zdá se mi, že ještě není úplně vytěžené...  :)
Marti, díky moc..jen bych přivítala další inspirace na tance...kromě tance na ledu, nějakého scénického v divadle, aerobiku mě už nic nenapadá!

Robkteryten

Citace od: Izabella08 kdy 26.02.2017, 12:11:07
Citace od: Martins kdy 26.02.2017, 09:43:14
Úžasné! Myslím, že to patří do kategorie vinět... povedených vinět! Budeš v tomto tématu ještě pokračovat? Zdá se mi, že ještě není úplně vytěžené...  :)
Marti, díky moc..jen bych přivítala další inspirace na tance...kromě tance na ledu, nějakého scénického v divadle, aerobiku mě už nic nenapadá!

pěkný námět. U street dance bych přidal trošku malůvek na zeď místo kamene.
S ohledem na krasné NEXO účesy bych navrhl Pogo https://cs.wikipedia.org/wiki/Pogo

yoshimaka

Tak já se přidám s námětem na asijské tance - třeba Japonsko.
Lust och fägring stor

Izabella08

Citace od: yoshimaka kdy 26.02.2017, 13:08:27
Tak já se přidám s námětem na asijské tance - třeba Japonsko.
Ano, už jsem přemýšlela i nad tancem mnichů dervišů...

Izabella08


[/quote]


S ohledem na krasné NEXO účesy bych navrhl Pogo https://cs.wikipedia.org/wiki/Pogo
[/quote]

Robe, to mi přijde už dost divoké:)

milanv

Je to nádherné! Naprosto originální a přitom pěkně provedené. Navíc jsem se dost nasmál. Jak jsi našla efektní torsa na lidový tanec, jak jsi ztvárnila divochy... Ještě mě napadají "Moje první taneční" a "Star Dance".

No ale hlavně už přemýšlím o krůček dál - jak to chceš vystavovat? Jsou to opravdu krásná dílka a zasloužila by si, aby nezapadla. A už víme ze Sousedů a z Filmů, že to chce nějak vymyslet společné vystavení, aby se ty - z pohledu obřích vitrín - miniatury neztratily a lidi si jich všimli.
Pán na Žlutém hradě

yoshimaka

Zrovna vystavovani bych videl jako mapu zeme a do jednotlivych oblasi (Evropa, Amerika, Asie... atd) umistil jednotlive tanecni soubory.

Lust och fägring stor

Izabella08

Hoši, mám už vyrobenou polici-vitrínku ze dřeva...kterou budu využívat i do budoucna.

Hacislav

#12
Máš neuvěřitelnou schopnost rozpracovat některá témata do celých serii.
To jsi už ostatně výborně předvedla se sporty.

Citace od: Izabella08 kdy 26.02.2017, 12:11:07
jen bych přivítala další inspirace na tance...
Mne ihned napadlo Tango a jako inspirace jeho fenomenální zpracování od MilanV

No a k Pogu bych měl pro inspiraci zase něco ze své tvorby

A z dalších pro které už nemám ispirační Lego podklady:
Capoeira kombinace bojového umění a tance
gangnam style
Lambáda
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Izabella08

Hacislave, díky za opravdu dobré tipy:)

Hacislav

#14
Ještě jeden typ:

Ta tvá ukázka s tanečních soutěže. Na mne působí spíše jako ukázka s latinsko amerických tanců. (mohl jsem si to přečíst sám v názvu fotky  ::)  )
Tudíš mi tam mezi tanci chybí ukázka Standartu, idelně Král tanců, ve své době přezdívaný "Hříšný tanec" a pro mne osobně ze všech tanců nejoblíbenější: Valčík
Idealně ve vrcholné plesové podobě.   >:D
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

papluh

hmm... napr

- akrobatický rock'n'roll  (na využitie vertikálnej osi)
- Kankán či Moulin Rouge štýl
- nejaká tá samba v uliciach Ria
- neviem či je to zrovna tanec ale nejakú street techno/rave party vrátane tr.green bar v rukách (vrátane techno Vikinga  >:D )

Robkteryten

Jo  a super věc pro Friends figurky je Limbo :D

Izabella08

Hoši, minimálně 5 nových tanečků díky Vám ještě doudělám...ale techno vikinga prosím NEEEEEE! ;)

Hacislav

A co třeba:
břišní / orientální tance
nebo
bollywood, indii inspirované tance (holky s této taneční skupiny znám osobně)
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Izabella08

Ano, ano...ráda budu pokračovat...stejně tak se superhrdiny:)