Uděláme radost Legem Olomouc 2021

Založil Ryxe, 14.11.2021, 12:37:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ryxe

Ahoj kamarádi,
mám seznam dětí z Olomouce, takže pokud se chcete zapojit, můžete se hlásit. Systém je stejný jako vždy, vyberete si dítko, které by jste rádi obdarovali, napíšete mi a já vás do seznamu připíši. Tentokrát u dětí nemáme konkrétní přání až na vyjímku (v seznamu bude napsáno). Takže výběr dárku bude na Vašem uvážení (krom zohlednění věku, pohlaví).
Pokud by to bylo možné, potřebovali bychom mít dárečky u sebe do konce listopadu, nejpozději první týden v prosinci (vím, je to poměrně rychlost). Jak jsem již psal, bohužel následujících 14 dní nemůžu osobně nic přebírat (musel jsem zrušit i účast na olomoucké výstavě), případně vyzvedávat na zásilkovně. Jsem totiž nejen pozitivně naladěn, ale i pozitivně testován, tak jsem brán jakožto osoba společnosti značně nebezpečná >:D. Takže Vás všechny požádám o zaslání dárků na adresu:

Ciko s.r.o.
Předměřice nad Jizerou č.p.15
29474

Kolegyně balíčky přeberou. Díky za pochopení.

Seznam dětí:
1.Dívka 15 let (Lego je jediný dárek, který si přeje pod stromeček).....Vaňkovi
2.Chlapec 13let......Robkteryten
3.Dívka 14let...... Vilda Žytek
4.Chlapec 7let (Kaskadérské auto).....Borun
5.Chlapec 3roky......Jirka Hruška (Ciko)
6.Chlapec 2roky.....Stimpi
7.Chlapec 8let........peki
8.Dívka 9let..........Chairudo
9.Chlapec 15let......Bruno
10.Dívka 3roky.......Horáčkovi
11.Chlapec 3roky ......Jirka Hruška (Ciko)

Díky moc Vám všem ;).

Borun

Jak jsem už psal na fcb beru si toho chlapce 7let

Chairudo

Já najdu něco pro 8.Dívka 9let
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

E-legie

Tak jsem to nestihla?  :(
Budou ještě nějaké děti k obdarování?

Ryxe

Citace od: E-legie kdy 15.11.2021, 15:33:12
Tak jsem to nestihla?  :(
Budou ještě nějaké děti k obdarování?

No, byla to opět rychlost ;). Samozřejmě na koho se nedostalo a chtěl by dětem udělat radost, má možnost poslat třeba nějaké LEGO drobnosti. My je rozdělíme a přibalíme dětem k dárkům ;)

Ryxe

Přátelé, dárky, které od Vás do včerejška dorazili jsem označil zeleně. Děkujeme moc všem ;)

Díky patří i Haně, Skywalkerovi a Kanakovi, za menší dárečky, které rozdělíme všem dětem.

Ryxe

Kamarádi, moc děkujeme všem, kteří jste se letos zapojili a poslali dárečky pro děti. Dnes jsme zabalili dárečky do Olomouce a zítra nabalíme na paletu a zašleme přímo do nemocnice. Bohužel letos opět situace není dobrá, tak musíme předávat distančně.
Každé dítko dostane dáreček, který mu jeho dárce poslal, k tomu dostane ještě tašku s drobnostmi, které jsme namíchali z fondu drobných setíků od dárců, kteří posílali drobnější neadresné dárečky. Jako každý rok pak celé oddělení dostane krabici drobností za statečnost (za vyšetření atd...).
Ještě jednou bychom rádi poděkovali všem, kteří jste do toho i letos šli s námi a věřím, že i letos dárky od nás všech udělají dětem pod stromečkem radost.
Vám všem samozřejmě také přejeme krásné Vánoce,
Michal a Zuzka