4502 x-wing fighter

Založil Krejna, 21.02.2006, 19:18:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Krejna

 V bílí labuti mají 4502 x-wing fighter za 4590 a slevu 50 procent na 2549.Ma cenu to koupit?

Jindroush

#1
4502 má katalogovou cenu 2459 Kč.

Takže někdo buď kecá, nebo sis zmotal čísla - 7191 za 2500 není zlá cena...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Raistlin M

Máš tam popletený číslo setu za cenu. 4502 je koupitelné za 2549 ;)

Shi-So

Muzete nekdo ,pro ty pomalejsi z nas :P ,napsat co za kolik tam maji?
Nejak se v tom neorientuji ???

tazzy

Taky se neorietuji, napiste to pls jeste jednou a spravne 

lordvader

Nevím jistě, ale řekl bych, že jde o známou praktiku některých obchodníků - dají tam Lego za plnou cenu, nalepí na to samolepku SLEVA 50% a původní cenu si vycucají z prstu - vždyť on na to někdo naletí.

Setkáváme se s tím denně v různých obchodech - kupte si šunku slevněnou ze 120Kč/Kg na 89Kč/Kg. Lidi tam naběhnou a horlivě kupují, ale už si neuvědomí, že ta stejná šunka stála minulý týden 92Kč/Kg, žádných 120Kč/Kg.

U Lega je to někdy podobné a lidi, kteří se v tom neorientují, často naletí - nezapomenu na to, jak mi kámoš volal, že v nejmenovaném obchodě mají AT-AT slevněné o 50%, "jenom" za 4200 Kč. Že tam mají poslední kousek, tak ať jedu si to tam hned koupit. Naštěstí s sebou neměl dost peněz, jinak by to za tu cenu snad i koupil. Jsem mu to vysvětlil, že ten obchod se falešnými slevami snaží ho zmást a prodat skoro za plnou cenu. Stačilo pak počkat na lednové slevy v Pompu (leden 2005) a AT-AT bylo doma za 2200 Kč.

Ale je taky možné, že se jedná o sběratelskou edici, pak už by se to hodilo. Je to verze s figurkama (Yoda, Luke, R2), nebo taková celošedivá verze X-wingu?

Krejna

JE to ten 4502 (Yoda,Luke,rd-d2) a měli to ve slevě za 2549 a puvodni cena tam byla 4590 takovy cerny obal to byl.

Shi-So

Ja si teda vubec nejsem jistej (vratil jsem se k Legu po dlouhy dobe) ,ale mam pocit ,ze katalogova cena tohoto setu byla kolem 2590,- puvodne.
Ale pokud se mylim tak me opravte...
Prijde Vam to za tu cenu dobra koupe?

Krejna


Magesan

Je to presne tak. Maj tam na nem etiketu s puvodni cenou (pres 4000) a pak tyhle novou a nalepku "zlevneno o 50%"

(vzal jsem si tam dva TitanyXP za polovic)

Shi-So

Titan XP za pulku je dobrej kauf.Meli tam jeste neco pekneho? ::)

Jarmila

Citace od: Shi-So kdy 26.02.2006, 10:51:43
Titan XP za pulku je dobrej kauf.Meli tam jeste neco pekneho? ::)

Mají ho v Příbrami - tedy ve středu tam byl - a za půlku. Už jsem ho ani tady nenabízela.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!