Prosba o pomoc pro martinD

Založil Borun, 25.06.2021, 08:21:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

milanv

Tak. S legem čekáme s Ditou, až na něj bude mít Martin myšlenky. Přesně jak píše skywalker: klidně až za několik měsíců, až se vyřeší ty nutnější věci a až se taky bude vědět, co a jak. Pak můžeme udělat druhou sbírku, na nastartování legového koníčka...

Mimochodem, kolegyni v práci napadlo: pokud se jim podaří nějak z toho domu aspoň něco zachránit, tak je taky otázka, jestli to mají kam dát, jestli by nějaký blízký kostkař nemohl nabídnout místo, přechodné uskladnění. Ale to si právě musí říct Martin...
Pán na Žlutém hradě

peki

#31
Dneska bylo vybráno od rána 101 150 Kč. Děkujeme. Odesílám.

výpis z běžného transparentního účtu

Dalších 100 000 Kč je na cestě od výstavy na Lipně a Michala Šnobra

Sbírka samozřejmě pokračuje. Čili zapojit se je stále možnost.

peki

Citace od: mirek kdy 25.06.2021, 12:07:25
Psal jsem Martinovi na FB brzo ráno SZ ať mi pošle jeho číslo jeho  účtu, protože ze své zkušenosti vím (povodeň 2002)
jak okamžitá pomoc je k nezaplacení. Nedostal jsem jeho odpověď, tak jsem poslal částku sem. Jen jsem neuvedl pomoc Martinovi.

Vyřešeno je to na cestě k jeho účtu s ostatním  ;)

networ

Pristi tyden jedu do zasazenych mist. Pokud by tam nekdo chtel neco dovezt, pojedu trasu Zlin - Breclav.
Učím se stavět ...

davroman

Citace od: peki kdy 25.06.2021, 14:19:23
Dneska bylo vybráno od rána 101 150 Kč. Děkujeme. Odesílám.

výpis z běžného transparentního účtu

Dalších 100 000 Kč je na cestě od výstavy na Lipně a Michala Šnobra

Sbírka samozřejmě pokračuje. Čili zapojit se je stále možnost.

Tak to je super ... přesně takhle má pomoc vypadat - rychlá a adresná. 
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Stimpi

Citace od: Borun kdy 25.06.2021, 13:57:50
Citace od: skywalker007 kdy 25.06.2021, 13:51:01
Něco málo jsem taky poslal. Pokud bude potřeba pomoc na místě rád přijedu s bráchou a pomůžeme s úklidem atd.

Ještě nabízím kredit 15 000 kč do mého bricklink obchodu, chápu že teď máte úplně jiné starosti a lego je až na posledním místě, ale třeba to potom pomůže nahradit část ztraceného lega. Když tak se potom ozvi klidně za několik měsíců až na to bude čas a domluvíme se.

Jinak doma nás ještě napadlo jestli by nebylo možné zařídit nějaký banner nebo papír co by se postavil k vystaveným Martinovým modelům na Lipně. Dala by se tam fotka např. zbořeného domu popsalo by se co se stalo, uvedlo by se číslo účtu, QR kód platba atd. a lidé by mohli přispět. Klidně to zkusím zařídit pokud by to bylo možné.

Dobrý nápad. Ten baner,nebo něco podobného bych potřeboval i pro jiné akce.

Večer mohu něco spáchat. dejte mi vědět hrubou představu.

STARHAWK

Citace od: Robbed kdy 25.06.2021, 10:54:28
edit: Případně i sdílet link na jeho Rebrickable https://rebrickable.com/users/MartiN79NespoR/mocs/ (každá podpora dobrá)

Nevies ako to funguje na rebrickable ? Ci ten navod je skopnuty u nich na servri a potom to poslu po prijati platby ?

Zatial som kupoval navody len inde a tam to fungovalo tak, ze autor musel manualne nieco poslat - teda bol potrebny jeho zasah

Asi by nebolo vhodne aby sa ludia teraz hromadne dozadovali posielania navodov, ked musi urcite kopu inych starosti prv poriesit

Ak by to boloautomatic, tak super, mozem veselo zdielat

Borun

Zatím k baráku nemá přístup. Vše je ohrazeno páskou a čeká na likvidátora.Vzhledem k jeho vytíženosti to může trvat nějaký den.Domluvili jsme se ,že případnou pomoc budeme řešit až od příštího víkendu.Pokud bude něco potřebovat dříve napíšu to tady.

Ryxe

Je super vidět, že se naše komunita umí spojit pro dobrou věc ať už v charitativních projektech, tak i v případě pomoci členovi v nouzi. Samozřejmě se Zuzkou držíme Martinovi a celé jeho rodině palce a drobná finanční podpora je již na cestě.

Robbed

Citace od: STARHAWK kdy 25.06.2021, 16:46:06
Citace od: Robbed kdy 25.06.2021, 10:54:28
edit: Případně i sdílet link na jeho Rebrickable https://rebrickable.com/users/MartiN79NespoR/mocs/ (každá podpora dobrá)

Nevies ako to funguje na rebrickable ? Ci ten navod je skopnuty u nich na servri a potom to poslu po prijati platby ?

Zatial som kupoval navody len inde a tam to fungovalo tak, ze autor musel manualne nieco poslat - teda bol potrebny jeho zasah

Asi by nebolo vhodne aby sa ludia teraz hromadne dozadovali posielania navodov, ked musi urcite kopu inych starosti prv poriesit

Ak by to boloautomatic, tak super, mozem veselo zdielat

Všechno je automatické, klikneš "koupit" a autorovi akorát přijde upozornění emailem, že jeho model byl zakoupen a dostane hned peníze na účet (paypal), nemusí nic dělat. Ty pak máš svoji stránku (Account -> MOC purchases) se všemi zakoupenými modely, odkud je můžeš kdykoliv neomezeně stáhnou.

Borun

#40
Když jsem tady zakládal tuto akci tak mně ani ve snu nenapadlo ,že to bude mít takhle velký ohlas a ,že vybereme tolik peněz.Včera jsem Martinovi  vykládal o této akci ,protože  stále má mimo spousty jiných problémů ,problém s internetem. Byl velmi překvapený a všem MOC,MOC,MOC DĚKUJE.Dům jde k zemi tak se mu bude hodit každá koruna.I já Vam všem chci poděkovat že jste takhle rychle zareagovali.DÍKY

Chairudo

Když bude potřebovat s něčím píchnout, převézt co se zachránilo..... ať se určitě ozve, podle možností rádi pomůžeme.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun

Veškerou nabídku pomocí pište sem.Všechny ty auta,bagry,nářadí,nábytek atd.zapisuji a předávám Martinovi ať si vybere.

samy405

#43
Nabízím možnost dopravy pro 8 lidí směr Ostrava,Olomouc,Brno na zasažené místo
Mini bagr - hodně pomůže i když se to nezdá
vozík za auto
Komplet elektro včetně projektové dokumentace včetně kulatého razítka včetně revize

yoshimaka

Mohu pomoci na místě, nejdříve však až po 11.7. - pokud bude ještě zájem. Dále můžu pomoci s vyřízením nároku na pojistné plnění, pokud se to někde zadrhne.
Lust och fägring stor

peki

Citace od: peki kdy 25.06.2021, 14:19:23
Dneska bylo vybráno od rána 101 150 Kč. Děkujeme. Odesílám.

výpis z běžného transparentního účtu

Dalších 100 000 Kč je na cestě od výstavy na Lipně a Michala Šnobra

Sbírka samozřejmě pokračuje. Čili zapojit se je stále možnost.

Od páteční transakce bylo vybráno 139 905 Kč. Odesílám.
výpis z běžného transparentního účtu

Jana za výstavu bude posílat 30 000 Kč přímo na účet Martinovi.
Děkujeme všem, kteří se zapojili.Sbírka samozřejmě pokračuje. Čili zapojit se je stále možnost.

Martinovi držíme palce.

Chairudo

Tak Martinův dům šel k zemi  :-\



YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Napsal jsem krátký článek na ambasadorskou sít. Také jsem poslal maila na Jane Beyara a požádal ho o sdílení stránky na nákup návodů.

znouzectnost


HD

Došlo ke komunikačnímu šumu, a platba se vzkazem Horčíci je také zamýšlena jako pomoc Martinovi.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Robbed

Jakou má Martin adresu na PayPal? Viděl jsem pár lidí na fb se na to ptát...

martindavid

Přátelé známí i ti které neznám.
Velmi moc si vážím pomoci kterou nám dáváte. Moc si ji cením.
Citové ztráty jsou obrovské ale takový je život že všeho nejdůležitější je že jsme
Všichni přežily a jen s drobnými šrámy. Ale zásahy v naší duši už s námi zůstanou navždy.
Proto si přejí aby jste si všichni užívaly každé chvíle ať už s rodinou či Přáteli.
Protože jen to vas žene stále dopředu a dává  vám sílu bojovat s nastrahami života.
Ještě jednou děkuji z celého srdce a užívejte jak to jde.
P.s.pridal bych foto ale na mobilu to nejde

peki

#52
Citace od: peki kdy 28.06.2021, 11:48:00
Citace od: peki kdy 25.06.2021, 14:19:23
Dneska bylo vybráno od rána 101 150 Kč. Děkujeme. Odesílám.

výpis z běžného transparentního účtu

Dalších 100 000 Kč je na cestě od výstavy na Lipně a Michala Šnobra

Sbírka samozřejmě pokračuje. Čili zapojit se je stále možnost.

Od páteční transakce bylo vybráno 139 905 Kč. Odesílám.
výpis z běžného transparentního účtu

Jana za výstavu bude posílat 30 000 Kč přímo na účet Martinovi.
Děkujeme všem, kteří se zapojili.Sbírka samozřejmě pokračuje. Čili zapojit se je stále možnost.

Martinovi držíme palce.

Od poslední platby bylo vybráno dalších 83 977 Kč. Zaokrouhlím to tedy za kostky na 100 000 Kč.
101 150
139 905
100 000
=====
341 055 Celkem za Kostky
  30 000 Z výstavy Lipno