Mos Eisley, Death Star hangar a Hoth

Založil Seraph, 23.11.2021, 16:58:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Seraph

Pozdravujem lego komunitu,
chcel som sa podelit o zopar fotiek mojich vytvorov (resp. o kombinacie mojich vytvorov a roznych setov)
predtym nez to vsak sem hodim som sa chcel uistit, ci tu je mozne ukazovat fotky, na ktorych nie su original lego stavebnice a ani original lego kocky.....velku vacsinu veci co mam, tak mam totizto neoriginalne "lego" dieliky...


Ak to nebude problem a komunita ma hned neodpise ako vyvrhela, tak budem rad a nejake fotky sem pridam

STARHAWK

Hlavne treba tie fotky hodit na nejaky foto share a hodit sem link, tu sa moc vela fotiek nahravat neda, teda su velkostne obmedzene.

Matthes_CS

Pokud to není LEGO, tak to patří do off-topic.

Anatyt

Oftopik? Ak to nie je lego ale napodobnenina, tak to tu nema vobec co hladat! A nieze oftopik.

Seraph

Vdaka za odpovede, budem nadalej sledovat vytvory inych a kochat sa nimi....pohoda.

Skyrider

#5
Chápu, že někdo nemá na pravé Lego dostatek financí, co si budeme nalhávat, není to úplně nejlevnější koníček. Ale jestli by si chtěl nějakou radu, nebo se jenom pochlubit svým modelem, tak mi kdyžtak napiš soukromou zprávu.
Rád se podívám na nový model z oblasti star wars  ;)
Jinak pokuď máš alespoň trochu pravých Lego kostek zkus postavit z nich malý model a prezentovat ho tady na kostkách a nezapomeň, že i malé, propracované modely mohou ohromit

STARHAWK

Pokial viem je tu aj tato kategoria
https://www.kostky.org/forum/index.php?board=124.0

kde sa mozu uverejnovat aj nie original legu podobne/kompatibilne stavebnice, teda rozne kompatibilne stavebnice

Kazdopadne ked to nahadzes na nejaky server na obrazky, hod link, kludne aj do SZ, mozno tam zbadam nejaky zaujimavy napad
Tatooinu staviam kontinualne, Hoth som postupne rozsiroval

STARHAWK

Fotky som videl, na zaciatok je to dobre. Na tom Hothe je pekne spraveny teren.
To osvetlenie ma zaujalo. Ako si dal diody do tych svetelnych mecov ?
Co su to za osvetlovacie sety a kde sa daju zohnat ?

Seraph

Ahoj, vdaka, svietiace svetelne mece som kupil na ali...
ale je na nete aj navod ako to spravis aj sam...ale taky kutil este nie som :)
vdaka za pochvalu, s tym terenom som si dal zalezat....ak teda mozem pridat fotky tu a teraz do tohto vlakna, tak idem nafotit este raz a hodim to na svoj dropbox, lebo medzitym som to odtial vymazal....


inak roiginal osvetlovacie sety maju na stranke lightmybricks.eu...prave maju black friday sale....ja som od nich kupoval osvetlenie na mos eisley cantinu.....velmi pekne spravene.....
hned pridam foto

Seraph

foto update,
palac Boba Fetta je moj MOC vytvor.


Seraph

za svetla