Městské muzeum Sedlčany (léto 2018)

Založil peki, 25.01.2018, 12:14:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Citace od: Chairudo kdy 14.09.2018, 10:47:34
1-2 bych vzal když se vejde, ale koukal jsem, že je to šroubovací na stěnu?
Jestli jo, tak leda tomu vyrobit nohy, do školy vrtat nemůžeme :)
počítám s věšením = musí se vyvrtat dírky do hliníku. Vrtačku sem měl v Sedlčanech, ale nějak jsme to nestihli. Nástěnky jsou 2.

hawran

- Martins loď v lahvi Hawran/peki
- dart Maul socha hlava ? Praha (Hawran)?
- hačislav SW, figurgy ve vitrince (Havran/peki)

Ano, počítám s tím že to odvezu, případně pak rozdistribuuji :)
Bricks Forever!

fanda

Moje vlaky odvezu v nedeli od 9 do 12 hod.

fandadolega

davroman

Citace od: peki kdy 14.09.2018, 05:46:42
Citace od: davroman kdy 13.09.2018, 20:50:06

EDIT: Máme to tři hodiny cesty, ale dřív jak v jedenáct nemůžeme vyjet - vypravujeme syna na zájezd do UK. Na sbalení potřebujeme tak 15-20min. Zkuste to posunout alespoň na 14:30, cestou můžu zavolat aktualní polohu, když budu vědět komu.

V sobotu večer jedu do Prahy. Mohu to zabalit (něco najdu) a nechat u MIHO (cinknu mu). Nebo mohu přivést na třídění lugbulku.

Děkuji za nabídku, ale ne. Jak jsem zmínil po telefonu, pokračuju ze Sedlčan dál do DE, takže určitě dorazím. Okolo 14hod jsme tam.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Aki

V neděli dopoledne tam jsem jak na koni.

Vasyk

Ententýky dva špalíky, po mě potopa  >:D, vše odvezeno. Zbyl tam jen fandadolega a jeho úžasný vláčkový koutek.

PS: Aki to odvezl v pořádku, mám foto... jak to dovezl domů, je věc druhá  ;D.

Vasyk

Teď jsem se díval a měl jsem odvéz i 100 let ČS od Hardegona a nikde to nemám... popravdě nemám ani svůj model... kam se to podělo ??

milanv

matka a MilanV odvezeno (Pohádky, filmy, Podzim)
Pán na Žlutém hradě

Jezevec

Symbolickou tečkou za touto výstavou jest dnešní příspěvek na facebooku. Díky všem za spolupráci a za fotky.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

fanda

Fandadolega odvezeno + pod druhou největší vitrinou leželo něco krásného z Micropolis, tak se postižený(á) ozvěte.

hawran

Přátelé, kamarádi, prosím, netušíte někdo čí je hlava Darth Maula? Mám jí u sebe...
Dík
K.
Bricks Forever!

Aki

Citace od: Vasyk kdy 16.09.2018, 15:38:31
PS: Aki to odvezl v pořádku, mám foto... jak to dovezl domů, je věc druhá  ;D.
Zhruba stejně, jen ten strom jsem za jízdy chytal do síťky - jak jsi předpověděl.  ;D

šipka

Citace od: fandadolega kdy 16.09.2018, 21:52:02
Fandadolega odvezeno + pod druhou největší vitrinou leželo něco krásného z Micropolis, tak se postižený(á) ozvěte.

co tam zůstalo z mikropolisu?  můžeš prosím hodit foto nebo konkretizovat?  Díky

fanda

Citace od: šipka kdy 19.09.2018, 12:50:30
Citace od: fandadolega kdy 16.09.2018, 21:52:02
Fandadolega odvezeno + pod druhou největší vitrinou leželo něco krásného z Micropolis, tak se postižený(á) ozvěte.

co tam zůstalo z mikropolisu?  můžeš prosím hodit foto nebo konkretizovat?  Díky

Poprosím tě o fotku toho, co postrádáš.

Martins

Citace od: fandadolega kdy 19.09.2018, 12:54:00
Citace od: šipka kdy 19.09.2018, 12:50:30
Citace od: fandadolega kdy 16.09.2018, 21:52:02
Fandadolega odvezeno + pod druhou největší vitrinou leželo něco krásného z Micropolis, tak se postižený(á) ozvěte.

co tam zůstalo z mikropolisu?  můžeš prosím hodit foto nebo konkretizovat?  Díky

Poprosím tě o fotku toho, co postrádáš.

Nikdo nic nepostrádá, všechny modely jsou na cestě do Dánska, tak pošli fotku ať to stihneme ještě řešit! Autora snadno identifikujeme...

peki

Citace od: fandadolega kdy 19.09.2018, 12:54:00
Poprosím tě o fotku toho, co postrádáš.

Už jsem mu psal  :o
Pro ostatní co to tu čtou.
1) akci má na starosti vždy náčelník akce. Automaticky se očekává že budete věci řešit s náčelníkem akce.
2) souběžně se po výstavě zakládají ztráty a nálezy (konspirativní teorie o tom že se k modelu přihlásí někdo úplně cizí tady opravdu nehodlám rozebírat)
3) Sedlčany jsou specifické že se odvážejí věci na 3 místa (Dansko,Pardubice,Olomouc) takže  dotyční ani neví co se kde momentálně nachází. Popis na krabici není určující, s krabicemi se šachovalo, jak se postupně balili modely a dostali jsme se ke krabicím pod pódiem.

Oceňuji duchapřítomnost že nic nezůstalo na místě a vše bylo odvezeno.

milanv

Jen dodám, že to co tam zůstalo (byl jsem s Vasykem poslední před fandadolega, takže jsem to taky viděl) podle mě NENÍ micropolis, jen stejné nebo podobné měřítko. Omlouvám se za hrozný popis, ale měl jsem asi tak 2 vteřiny na průzkum: je to baseplate 32, bez potřebné výšky pro standardní modul micropolis. Soubor nízkých červených budov a nad tím něco jako obrácená pyramida. Kolem dokola 1 stud široký černý rámeček z tile.
Pán na Žlutém hradě

šipka

Citace od: fandadolega kdy 19.09.2018, 12:54:00
Citace od: šipka kdy 19.09.2018, 12:50:30
Citace od: fandadolega kdy 16.09.2018, 21:52:02
Fandadolega odvezeno + pod druhou největší vitrinou leželo něco krásného z Micropolis, tak se postižený(á) ozvěte.

co tam zůstalo z mikropolisu?  můžeš prosím hodit foto nebo konkretizovat?  Díky

Poprosím tě o fotku toho, co postrádáš.

Nepostrádám snad nic, jen mě napadlo, že mi tam Peki mohl nechal můj kousek, který moc nezapadal do celkového kontextu/diorámy.

hawran

Citace od: milanv kdy 19.09.2018, 13:55:28
Jen dodám, že to co tam zůstalo (byl jsem s Vasykem poslední před fandadolega, takže jsem to taky viděl) podle mě NENÍ micropolis, jen stejné nebo podobné měřítko. Omlouvám se za hrozný popis, ale měl jsem asi tak 2 vteřiny na průzkum: je to baseplate 32, bez potřebné výšky pro standardní modul micropolis. Soubor nízkých červených budov a nad tím něco jako obrácená pyramida. Kolem dokola 1 stud široký černý rámeček z tile.
V tom případě tipuju že to tam nechali buď Putin, nebo Kalousek, nebo UFOni :)

Btw nemůže to být něco, co tam někdo dovalil ale ve finále se rozhodlo že se to nepoužije??? To se taky občas stane :)
Bricks Forever!

peki

Podle popisu je to budova Slovenského rozhlasu (Eda) je to na společné fotce s modulem expa zde. Bohužel nejde sdílet přímo link na obr.

milanv

#200
Díky peki, já jsem doufal, že to dáme postupně dohromady. Ano, je to ono, to vzadu:

DSC07250 by Matthes_CS, on Flickr

Mimochodem, proč model není prezentovaný na kostkách? Já prošel poctivě celou kategorii Microscale, když jsem chtěl pomoct autora najít. A nic - ztracený čas. To je to úplná novinka, že se to ještě nestihlo? Nebo proč? Pak se není co divit, že je takový problém to dopátrat.
Pán na Žlutém hradě

peki

Citace od: milanv kdy 19.09.2018, 15:24:39

Mimochodem, proč model není prezentovaný na kostkách? Já prošel poctivě celou kategorii Microscale, když jsem chtěl pomoct autora najít. A nic - ztracený čas. To je to úplná novinka, že se to ještě nestihlo? Nebo proč? Pak se není co divit, že je takový problém to dopátrat.
To je taková novinka posledních let. Kostky už asi nejsou ta cool platforma pro prezentaci svého MOC  :'( Co k tomu říci je do opravdu škoda. Mimochodem já ho tam napřed hledal také....

Vasyk

Citace od: peki kdy 19.09.2018, 16:35:32
Citace od: milanv kdy 19.09.2018, 15:24:39

Mimochodem, proč model není prezentovaný na kostkách? Já prošel poctivě celou kategorii Microscale, když jsem chtěl pomoct autora najít. A nic - ztracený čas. To je to úplná novinka, že se to ještě nestihlo? Nebo proč? Pak se není co divit, že je takový problém to dopátrat.
To je taková novinka posledních let. Kostky už asi nejsou ta cool platforma pro prezentaci svého MOC  :'( Co k tomu říci je do opravdu škoda. Mimochodem já ho tam napřed hledal také....

Pokud tento model měl v plánu cestu do Dánska, prosím o doručení co nejdříve k Igorusovi, pokud ne, tak nic. V Sedlčanech jsem se ptal a nikdo nic nevěděl a Peki byl telefonicky nedostupný. Říkal jsem si, když je bokem, tak se mě to netýká.

PS: Peki, kam poputují ty mozaiky ??

peki

zapomenutý nic
mozaiky Pardubice  pokud se budou hodit

fanda

Hlasim, ze jsem odvezl 16.9.2018 cca v 11:40 z Muzea Sedlcany budovu Slovenskeho rozhlasu v jakemsi mikromeritku, viz foto.

K vyzvednuti u mne v Praze.

Matthes_CS

#205
Není ten rozhlas součástí 100 let ČSR a tedy neměl by jet do Olomouce?

Edit:
Fotka z druhého alba, je to součástí a model je od autora: edward193.

fanda

Hlásím, že model budovy Slovenského rozhlasu je stále u mne v Praze.