Kostky v Plzni

Založil Hardegon, 22.11.2018, 11:19:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Hardegon

Včerejší plzeňská MF Dnes.

Chairudo

Pěkně napsané.

Dej sem prosím na sebe telefon ať můžeme volat kdyby něco, díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hardegon

Citace od: Chairudo kdy 06.06.2019, 11:12:55
Dej sem prosím na sebe telefon ať můžeme volat kdyby něco, díky

Telefon na mě je +420 730 529 612.

Petronel

To je frajer. 8)

"vypěstoval závislost" ;D

LukaMull

Pojede někdo z Prahy zítra a byl schopen vyzvednout modely (modul na osadníky a dvě stavby do Micro města) ja aní Mr.Caramba se tam fakt nedostaneme  :-\ :-\

Sihaja

Dokážu je vzít, když mi je zítra mezi 8:00-15:00 dovalite do Karlína budova buterfly Pernerova
Kdyžtak volejte 775 213 212

peter

Stejně jako u Kostkolandu, tak i pro tuto naši první jedinečnou výstavu v tomto kraji, jsem udělal krátké upoutávkové video. Snad se bude líbit a přispěje k ještě větší návštěvnosti. Alespoň takto děkuji všem, kteří jste mi dnes pomohli :)

Odkaz: https://youtu.be/3nVCW22lHT8

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Hardegon

Citace od: peter kdy 08.06.2019, 00:28:10
Stejně jako u Kostkolandu, tak i pro tuto naši první jedinečnou výstavu v tomto kraji, jsem udělal krátké upoutávkové video. Snad se bude líbit a přispěje k ještě větší návštěvnosti. Alespoň takto děkuji všem, kteří jste mi dnes pomohli :)
Odkaz: https://youtu.be/3nVCW22lHT8


Já děkuju velice, je to skvělý.

hawran

Tak to nemá chybu! Moc mě mrzí, že tam nemůžu být s vámi... :(
Bricks Forever!

Hardegon

Citace od: hawran kdy 08.06.2019, 06:17:58
Tak to nemá chybu! Moc mě mrzí, že tam nemůžu být s vámi... :(

Doraž zítra aspoň na otočku. Rád tě tady přivítam  :)

Hardegon

Citace od: hawran kdy 08.06.2019, 06:17:58
Tak to nemá chybu! Moc mě mrzí, že tam nemůžu být s vámi... :(

Doraž zítra aspoň na otočku. Rád tě tady přivítam  :)

Matthes_CS

Fotky ze včerejška na mém Flickru:
https://flic.kr/s/aHsmE8QBRj

Sanna


milanv

Ztráty a nálezy

Ahoj. Při vybalování Vasykova náklaďáku jsem našel cizí tričko. Modré, s nápisem Sea Watch Plantation. Vzal jsem ho k nám.
Pán na Žlutém hradě

Jezevec

Fotoreport připravil Martin Hanáček (Jsme z Plzně.cz). Děkuje za volný vstup a těší se na příští rok, akce se mu velmi líbila.

Odkaz na fotky
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Hardegon

Díky Vám, stavitelé!

Konečně jsem se dostal domu. Vše je sklizené, hala prázdná.

První ročník výstavy Kostky v Plzni dopadl velmi dobře. Na pokladně bylo během víkendu odbaveno téměř 3000 návštěvníků. Super výslede pro mě, snad i pro vás. Jste skvělý. Jste skvělá parta lidí. Bylo mi ctí, že jste přijeli na západ a pomohli mi s tímhle projektem.

Na rozsáhlejší raport se zmůžu až doženu spánkový deficit za poslední týdny.

nikolinek

Díky Marku za odvahu k organizaci výstavy v Plzni. :-) :-)
Bylo to super.

peki

Supr akce v zajímavém prostředí. Bylo pěkné se s vámi potkat a strávit příjemné chvilky. Díky Milanovo tehcnic koutku jsem konečně zjistil jaký je rozdíl mezi na první pohled stejným černým a šedým pinem  :)

Hardegonovi poklona za organizaci, podle ničeho se nedalo poznat že to bylo poprvé.

Jsem rád že se podařilo dotáhnout osadníky. I když to podle organizátorů pár dní před akcí vypadalo divoce výsledek na výstavě byl opravdu parádní. Již nyní se můžete hlásit do nového společného projektu. SPACE

Bylo příjemné vidět že řada AFOlů tentokrát cestovala přes republiku na druhou stranu.

Info o aukci dodám později.  ;)

Vasyk

Marku, moc díky, vše tu bylo božíííí  ;)

linhi

Bylo to super!! Díky za akci v supr městě a s bezva lidma!!

Igorus

Přidávám se k pochvalným komentářům na Plzeňskou výstavu.

Marku díky za pozvání, servis, zázemí. Pokud (a já v to věřím) bude druhý ročník, rád zase přijedu ;D

A kdo nestihl pořídit hit výstavy - svítícího pavouka - tak ať nezoufá, zase budou!  ;D >:D :o

peki


pitris47

Velmi pěkná a povedená akce.
Chtěl bych poděkovat všem co mi věnovali svůj čas a velmi ochotně se mi věnovali.

matka

Marku, díky za tuhle akci, bylo to fajn. Je skvělé, že se najdou lidé ochotní vzít si něco takového na svá bedra, a Kostky žijou.
Paní na Žlutém hradě

stricekfido

Také bych chtěl poděkovat. Byla to opravdu zajímavá akce a velká zkušenost. Děkuji jak Markovi tak ostatním členům kostek

Ryxe

Super akce, díky za ni. Byl jsem mimojiné  rád i za možnost vidět po letech některé členy. Marek to zvládnul a moc se to povedlo ;)

znouzectnost

Děkuji, že jsi nechal vyvenčit mé trhlé stádo koček i mne na krásnou a povedenou výstavu.
Skvěle zvolené místo a lidi v Plzni byli příjemní.

Tomik

Také se přidávám s poděkováním Markovi, protože akce se povedla a organizace fungovala na jedničku. Zároveň jsem rád, že to bylo tentokrát z Prahy dost blízko, rozhodně blíže, než na Moravu. ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

gearcs

Rád jsem se zúčastnil, poprvé jsem byl na takovéto víkendové akci a Markovi a spol. tleskám za organizaci, kterou zvládl parádně. Jsem moc rád, že jsem členem Kostek, jsou tu fajn lidi :)

skywalker007

Taky děkuji za super organizaci a skvěle zvolené místo. Akci jsme si s Bráchou užily.

Citace od: Igorus kdy 10.06.2019, 13:04:16

A kdo nestihl pořídit hit výstavy - svítícího pavouka - tak ať nezoufá, zase budou!  ;D >:D :o

Pavouci samozřejmě budou  ;D . Jinak děkuji Sihaje,Igorusovi a Kačce za pomoc. Nevím jak by jsme to bez nich stíhali a udali všechny pavouky :D.