Vánoční ozdoby

Založil Igorus, 17.09.2019, 10:43:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

V tématu:
Dráčik Letňany (velká výloha 2 měsíce)
Jsou jedním z návrhů Lego vánoční ozdoby.
Myslím že je to takové malé, nenáročné stavění. Může se jednat o vánoční koule, vánoční domečky, panáčky, bonbony s hnusnou náplní... Prostě to co se věší na stromek :)

Hlaste se mi sem, kdo by chtěl nějakou tu ozdobičku postavit. Předem díky :)





Ozdoby se pak zavěsí na poskytnutý stromek:

případně do prostoru výlohy

Matthes_CS

Předloni a rok předtím sem si pár takových ozdob stavěl a zdobil si pokoj, podívám se, jestli mám někde fotky, ale klidně bych nějaké postavil. Teď mám postavenou jednu hvězdičku (provizorně zavěšenou na jeřábu):

Igorus

Super. Beru tě za slovo a beru i to Hvězdičku

Igorus

Citace od: Sihaja kdy 20.09.2019, 08:57:19
Postavím ozdoby.

Super!

Kdo se hlásí další  ;D

Matthes_CS

Jo ono to bude se dávat už v říjnu, tak to se na to co nejdřív vrhnu :D

Matthes_CS

Ještě dotaz k zavěšení, hádám na každé ozdobě nějaký otvor na provázek a provázky se budou řešit nelego na místě?

Igorus

#6
No spíš každý ať si tam zabuduje provázek sám. Buď přím do těla ozdoby nebo s využítím dílu

Matthes_CS

Našel sem stránku, podle které jsem stavěl hvězdičku smrti, má tam návoyd na další vánoční ozdoby a jiné věci:
https://www.chrismcveigh.com/cm/building_guides_-_holiday_2018.html

Matthes_CS

Tak jsem jich pár postavil, momentálně mám problém najít ty dílky na zavěšení, ale někde je mám :D

Matthes_CS

Kdo se koukal na FB kostek, tak četl, že tam každou adventní neděli budou návody na vánoční ozdoby. Ale už dnes můžete všechny najít v albu (a níže). Zatím jsou tam fotky pár ozdob k daným návodům a fotky z minulých let, co jsem posílal do výloh. Letos možná nafotím i na stromečku.
listovahvezda by Matěj Fries, on Flickr
zvonecky by Matěj Fries, on Flickr
retez by Matěj Fries, on Flickr
hvezdicka by Matěj Fries, on Flickr
jezevcovakulicka by Matěj Fries, on Flickr
kulicka by Matěj Fries, on Flickr
krabicka by Matěj Fries, on Flickr
krabice by Matěj Fries, on Flickr