Pohyblivý svět 2017 Brno IV.

Založil Mrs.Tygris, 03.09.2016, 12:46:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK

Mne  sa zda ze AT clenovia vedia anglicky, aspon co som sa s niektorimi stretol vo Viedni (Herb). Trochu nemcini viem ale skor len rozumiem ale ked mam ist hovorit tak prepnem do AJ pri prvom slove ktore si hned nespomeniem po DE :)

samy405

takže kolečka,pásy osky atd ?

v jakém množství ?

Mrs.Tygris

Plakát schválen =D Jupí !!!

Mrs.Tygris

Dále během akce proběhla zkouška stavby z modrých bricků  >:D, při příležitosti oslav 755 let obce Miroslavské Knínice
alá příběh telefoní budky 2 ........ teda vlastně Tardis =D
Stavba probíhala od čtvrtka od večera do neděle do rána, převážně v jednom člověku( mirek) samozdřejmě s přéstávkami pro nošení a aranžování vitrín a jiných činností =D
Více foto zde : http://mrs-tygris.rajce.idnes.cz/tardis_-_kninice_2017/

Chairudo

Citace od: Mrs.Tygris kdy 10.08.2017, 16:12:14
Dále během akce proběhla zkouška stavby z modrých bricků  >:D, při příležitosti oslav 755 let obce Miroslavské Knínice
alá příběh telefoní budky 2 ........ teda vlastně Tardis =D
Stavba probíhala od čtvrtka od večera do neděle do rána, převážně v jednom člověku( mirek) samozdřejmě s přéstávkami pro nošení a aranžování vitrín a jiných činností =D
Více foto zde : http://mrs-tygris.rajce.idnes.cz/tardis_-_kninice_2017/

Nádhera, ještě teď mít další 3 krabice na rozsypání kolem na hraní, jako u tel. budky  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Mrs.Tygris

to jsou právě ty 3 krabice od pekiho =D to co zbylo v krabičce dole je zbytek a to chybí dodělaná 1/3 střechy

Mrs.Tygris


Mrs.Tygris

plakáty jsou natištěny ( A3 i A4) v úterý půjdou k výlepu, a po školách a dalších místech pak během přístího týdne, pokud ví někdo kam dát plakát a chce jen vyvěsit můžu tištěnej dodat,

dále
DŮLEŽITÉ : potřebuji vědět kolik zaberete lavic a případně prostoru se svými modely , a co nám vlastně dovezete ať můžu přidělovat třídy
dále informaci  o počtu vámi ujetých kilometrů na výstavu tam i zpět

STARHAWK

Budu tam aj vlackary ? Bude tam kolajisko ? Na jedne vykendovke co robime v mojom meste postavim 2-4 okruhy a pustame tam vlacky a davame to deckam aj ovladat - bavi to vsetky vekove kategorie od 3.5r

BTW stihne niekto priniest novy UCS Milleniu Falcon ked sa zacne v polke septembra VIP predpredaj  >:D  >:D   ??

Chairudo

Citace od: STARHAWK kdy 16.08.2017, 10:16:30
BTW stihne niekto priniest novy UCS Milleniu Falcon ked sa zacne v polke septembra VIP predpredaj  >:D  >:D   ??

To je kachna ne?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

STARHAWK

Citace od: Chairudo kdy 16.08.2017, 11:25:56
Citace od: STARHAWK kdy 16.08.2017, 10:16:30
BTW stihne niekto priniest novy UCS Milleniu Falcon ked sa zacne v polke septembra VIP predpredaj  >:D  >:D   ??

To je kachna ne?

co som zatial cital a tusim to maju aj v kalendary 1.9. predstavenie noveho exclusive, polka Septembra predpredaj pre VIP a 1.10. normalny zaciatok predaja

papluh

Podľa pokecu čo som mal v LEGO Store by mal byť predpredaj v polke septembra. Viac vratane toho koľko kusov a pod sa bude vedieť pár dní predtým. Zevraj sú nejaké nejasnosti ohľadom online predaja, hlavne dopravy, takže sa nevie koľko kusov pôjde kam.

Aj keď toto bolo od vedúceho, tak to treba brať s rezervou, sám povedal že nemá nič potvrdené okrem toho že to bude veľké a ťažké. Ale už nezakryval že to bude MF

STARHAWK

od 1.9. je v predaji aj to Ninjago city - aj to by niekto stihol kupit keby chcel  ;)

jerzeeg

Ja chystam Elfi diorama kombinovane z tovarnich setu i mensich MOCu do Olomouce, tak bych to vzal uz i do Brna, jestli je zajem :)

Mrs.Tygris

Citace od: jerzeeg kdy 20.08.2017, 18:49:09
Ja chystam Elfi diorama kombinovane z tovarnich setu i mensich MOCu do Olomouce, tak bych to vzal uz i do Brna, jestli je zajem :)
určitě budem moc rádi

elanor

Citace od: Mrs.Tygris kdy 16.08.2017, 08:58:26
plakáty jsou natištěny ( A3 i A4) v úterý půjdou k výlepu, a po školách a dalších místech pak během přístího týdne, pokud ví někdo kam dát plakát a chce jen vyvěsit můžu tištěnej dodat,

dále
DŮLEŽITÉ : potřebuji vědět kolik zaberete lavic a případně prostoru se svými modely , a co nám vlastně dovezete ať můžu přidělovat třídy
dále informaci  o počtu vámi ujetých kilometrů na výstavu tam i zpět




ahoj, ja na Duplo zamok potrebujem miesto o velkosti 90x102cm (šxd) minimalne, a viditelnost 360 stupnov, kedze je to stavane na pristup zoi vsetkych stran

STARHAWK

Citace od: jerzeeg kdy 20.08.2017, 18:49:09
Ja chystam Elfi diorama kombinovane z tovarnich setu i mensich MOCu do Olomouce, tak bych to vzal uz i do Brna, jestli je zajem :)

Myslis "Friends" Elves ? Ja som sa na to akurat namotal a pustal babam aj ten serial. Mas niekde foto tych MOC ? Co vsetko prineses ? Mas vsetkych drakov ? Chyba nejaky set co sa ti hodi k diorame (ci ho nahodou nemam) ?

Mrs.Tygris

Citace od: samy405 kdy 02.08.2017, 22:45:14
takže kolečka,pásy osky atd ?

v jakém množství ?

tak aspoň bednu velikosti ovocnářské, aby měly z čeho děti stavět

jerzeeg

Citace od: STARHAWK kdy 21.08.2017, 00:58:11
Citace od: jerzeeg kdy 20.08.2017, 18:49:09
Ja chystam Elfi diorama kombinovane z tovarnich setu i mensich MOCu do Olomouce, tak bych to vzal uz i do Brna, jestli je zajem :)

Myslis "Friends" Elves ? Ja som sa na to akurat namotal a pustal babam aj ten serial. Mas niekde foto tych MOC ? Co vsetko prineses ? Mas vsetkych drakov ? Chyba nejaky set co sa ti hodi k diorame (ci ho nahodou nemam) ?
jo presne tyhle, taky jsem si je oblibil :-D

serial - odkud to mas, mas vse ? mne to nebavi poustet ze stranek LEGA, nechce se mi resit nejaka aplikace, abych to mohl od nich stahnout a u mych dodavatelu (uloz.to, youtube) neni poslednich par epizod se skrety (cesky)

s MOC jsem na uplnem zacatku, v planu je strom s domem, vez a par malych domecku

z prvnich dvou rad mam vsecko, krome nejstarsich:
41072: Naida's Spa Secret
41074: Azari and the Magical Bakery
po tech se koukam, jestli se neobjevi za rozumnou cenu, ale nejspise to do vystavy nevyjde

("predrazeny" fialovy drak  >:D mi snad behem tohoto tydne dojde)

z letosnich breznovych nemam (zatim jsem nemel stesti na vyprodej):
41181: Naida's Gondola & the Goblin Thief
41183: The Goblin King's Evil Dragon
41185: Magic Rescue from the Goblin Village

a z cervnovych zatim ani jeden, to asi ve vyprodeji ted nebude, tak poresim pres nejaky eshop


ale budu rad, kdyz se pridas, muzem to nejak zkombinovat, jednak si myslim, ze by ani nevadilo, kdyby tam bylo neco vicekrat, pripadne muzeme ty duplicitni lehce prestavet :)

STARHAWK

Citace od: jerzeeg kdy 21.08.2017, 13:24:10
jo presne tyhle, taky jsem si je oblibil :-D

serial - odkud to mas, mas vse ? mne to nebavi poustet ze stranek LEGA, nechce se mi resit nejaka aplikace, abych to mohl od nich stahnout a u mych dodavatelu (uloz.to, youtube) neni poslednich par epizod se skrety (cesky)

s MOC jsem na uplnem zacatku, v planu je strom s domem, vez a par malych domecku

z prvnich dvou rad mam vsecko, krome nejstarsich:
41072: Naida's Spa Secret
41074: Azari and the Magical Bakery
po tech se koukam, jestli se neobjevi za rozumnou cenu, ale nejspise to do vystavy nevyjde

("predrazeny" fialovy drak  >:D mi snad behem tohoto tydne dojde)

z letosnich breznovych nemam (zatim jsem nemel stesti na vyprodej):
41181: Naida's Gondola & the Goblin Thief
41183: The Goblin King's Evil Dragon
41185: Magic Rescue from the Goblin Village

a z cervnovych zatim ani jeden, to asi ve vyprodeji ted nebude, tak poresim pres nejaky eshop


ale budu rad, kdyz se pridas, muzem to nejak zkombinovat, jednak si myslim, ze by ani nevadilo, kdyby tam bylo neco vicekrat, pripadne muzeme ty duplicitni lehce prestavet :)

Elves som zacal kupovat ked bolo v zlavach stylom, ved babam sa hadam bude pacit + pre seba som tie male sety kupoval na suciastky - hlavne tie vlasy sa mi hodia na exoticke Jabboove tanecnice (v Star Wars)
Naozaj na chut som k tomu dosiel az ked vydali tych drakov a par dni dozadu som objavil aj ten serial tak uz viem aspon par hlavnych postav naspamet :D

Baby maju tera 3r 8m takze na lego to este uplne nie je, teraz na vianoce dostanu juniors. S poskladanym sa vedia trochu zahrat ale este maju tendenciu to dost stracat / sile opotrebovavat (rozumej buchat s tym :) pri com sa mi jezia vlasy a uz im to berem z ruk)

Serial - este len som to zacal pozerat, nemam to natahane, pozeram z youtube cesky a slovensky, musim si to potahat a pretriedit aby som to mohol babam pustat postupne

z MOC ma napadla postavit ta ich lod (Naidina ak si pametam dobre) lebo ten original mi pride dost maly na to ze sa pomestili vpohode vsetci 5 v casti ked hladali kluce. Mam sice teraz dovolenku ale upratovanie a vytvaranie priestoru na stavbu ide pomali, tak uvidim ci sa mi nieco podari spravit.

Sety
Zatial som si otvoril len par setov, modry drak aby som zistil ako draci vypadaju v reale, zly zeleny drak - bol som zvedavy ako ho spravili a je uplne cool, nejaky mini set s Emili ktory som kupil len kvoli vlasom - vlasy vybral a set niekam zalozil
Vzducholod s Emily a Airou, aj som ju zlozil

41074: Azari and the Magical Bakery - toto sa mi zda ze aj mam (musim znovu spravit inventury babam v skrini ak sa mi nepodari najst zoznam z poslednej inventury)
41183: The Goblin King's Evil Dragon - mam, mozem ho zobrat so sebou, je paradny - spravit ho v inej barevnej scheme a so zlovestnejsou potlacou tak je to dokonaly drak do castle temy
41185: Magic Rescue from the Goblin Village - mam este MISB, podarilo sa mi kupit v 50% (mal som kupit 2, bol by som mal jeden na vymenu, mozno kupim ak ho este v niektorom nasom tesku najdem v zlave), mozno ho rozbalim a prinesiem

Ja cakam ci konecne bude zlavneny biely a ohnovy drak, zeleneho (Farranov), modreho (Naidin), Fialoveho (Airin) mam

Bieleho som chcel v TRU kupit ale zrovna v tom ktory som mal po ceste nebol v case akcie -20% :( a nebol dokonca ani Lego store na AFOL day

Zrovna dnes som si kupil 41078 - Skyrin palac v Draciku za 80e aby som ho nemusel potom kupovat ete drahsie

samy405

Citace od: Mrs.Tygris kdy 21.08.2017, 11:35:22
Citace od: samy405 kdy 02.08.2017, 22:45:14
takže kolečka,pásy osky atd ?

v jakém množství ?

tak aspoň bednu velikosti ovocnářské, aby měly z čeho děti stavět

Zase toho nemám tolik :)
něco ano ale ovocnářskou bednu určitě ne ... :)
co takhle model team, starý technic atd ? "malé" kolejiště co je pneumaticky ovládané ?

Mrs.Tygris


Tomik

Hlásím, že tentokrát na výstavu přivezu kromě svých alternativních modelů i tuhle krabičku od Jasona Allemanna. Proti originálu je trochu barevnější, ale funkce zůstaly stejné. Kdo to nezná, ať mrkne na toto demonstrační video: https://www.youtube.com/watch?v=6xCd55oSgO4

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

STARHAWK

Parada, aspon si to budem moct omrknut a vyskusat nazivo.

Mrs.Tygris

Upravan úvodní příspěvěk ,
přidání plánků umístění vystavovatelů

Letos miho bude mít pro sebe celé atrium v prvním poschodí (chodba naproti schodům)

přídadné připomínky na umístění  prosím hlásit lze se domluvit dle potřeby na všem

dále znovu žádám o zaslání informací o ujeté km tam i zpět z výstavy a obsazenosti lavic, od těch co informace nepodaly

Neřád :-)

Máme seznam techniku co uz máme je třeba doplnit ? Navrhuji kategorie stavební stroje ,zavodni auta(formule),zemědělská technika ,crawlery, něco ze starých setu ... Tom

Mrs.Tygris

#56
já ( a za maru) techniků  dodám : viz foto plus dvě racers auta ( zelený, červeno žlutý) a malej zelenej traktor , a dinosaura

STARHAWK

Dotaz. Kedy sa bude instalovat ? Budeme to mat k dispozicii uz v piatok ?

Mrs.Tygris

Ano instalace probíhá už od patku od 16 hod přibližně ( poslední učební hodina končí cca o půl čtvrté)

STARHAWK

Citace od: Mrs.Tygris kdy 11.09.2017, 08:12:15
Ano instalace probíhá už od patku od 16 hod přibližně ( poslední učební hodina končí cca o půl čtvrté)

A sme nejak limitovany dokedy mozme instalovat v ten Piatok ? Napr kludne aj do polnoci ? Prespava sa tam teda aj z Piatka na Sobotu a potom Sobotu na Nedalu ?