Trains panel

Založil dědek, 25.03.2010, 19:29:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

betakaroten

Citace od: mirek kdy 04.04.2010, 09:46:11
Ptám se: "Co je sbírka 9V vlaků ?"
To co vydalo TLC vše v 9V, nebo to co se mi jen líbí.
První skupina se dá snadno přetvořit v druhou, je to LEGO ;) a ve společnosti ostatních Pavlových vlaků mi 4559 připadá jako "návštěva z východu". Navrhuji přestavbu.

(P.S. Mezi Vámi všemi, kdo soudíte 4559, ať už máte nebo nemáte - JÁ jsem tu jediný objektivní! Vlastním polovinu tohoto setu >:D)

dědek

Rád kopíruji jiné.Líbilo se mi pekiho hradlo, ale nějak jsem blbě koukal.Na panel se nehodí.

peki

Sem si říkal že mi to něco připomíná ;D Zkus něco menšího, přeci jenom máš méně místa.

dědek

Citace od: otaznik kdy 03.04.2010, 16:47:22
Citace od: PavelZ kdy 03.04.2010, 15:56:21
Souhlasím s otazníkem.Okamžitě jdou do popelnice. :'(  3x
Raději prodat a koupit něco pořádného.  :P
Tak jsem dal na otazníka a vydražil něco pořádného.   stálo mne to celý důchod... ;D                                     

Ondrej

Jestli to byl ten z aukra tak to jsem sledoval kam až se dostane :) Za poslední dobu jejich cena vylítla hodně vysoko nebo mi to přijde? Na BL je to strašně vysoko za Santa Fe nelimitovanou edici.

mirek

Krásný přírůstek. Gratuluji.
Každá sranda něco stojí ...a toto je pořádná radost. ;D

Matošo

Citace od: PavelZ kdy 13.04.2010, 14:10:18
A hlavně mě motivoval protivník. ;D   

Ono bojovat s Lichlí je skutečně o nervy... jako jedna z mála na Aukru zná skutečnou cenu, a tak se často dostane na BL cenu a někdy i dál...
Gratuluji k výhře (ačkoliv se mi Santa Fe nelíbí  ;))!

Mimochodem, budeš MISB otevírat, nebo bude umístěn na čestném místě ve skříni ... ?

Colonel32

A tohohle v teskách leželo po tisícovce naprosto bez zájmu, tak je museli zlevnit na 250/kus.

otaznik

Citace od: PavelZ kdy 13.04.2010, 13:13:13
Tak jsem dal na otazníka a vydražil něco pořádného.   stálo mne to celý důchod... ;D                                     
Je to krásná lokomotiva, dobrá volba.  8)

Vasyk

#39
Pěkná cena, já jich měl za tuto cenu 11 ks  ;D, ale vážně nikoho nechci naštvat na noc  >:D. Ještě si k tomu pořídit ty přídavné motory či jak se to jmenuje a to pak je teprve souprava.

Edit: Santa Fe 1
       Santa Fe 2
       

Colonel32

Booster Unit, B-Unit - obecně
F7B - přímo tento typ boosterů.

http://en.wikipedia.org/wiki/Super_Chief

určitě už jsem to někdy linkoval

dědek

Nepodařilo se mi prodat sety 4559 a tak jsem je  předělal na "Modroliner". Je připraven na zítra, pro švédské hokejisty...  ;D

mirek

Pěkně barevně sladěno.

mirek

#43
Citace od: PavelZ kdy 21.05.2010, 13:45:10
Nepodařilo se mi prodat sety 4559 a tak jsem je  předělal na "Modroliner". Je připraven na zítra, pro švédské hokejisty...  ;D
PavleZ, ty jsi dokonale "čaroval" tvým Modrolinerem na odvoz švédských hokejistů z mistrovství.

http://www.stream.cz/video/473231-cesko-svedsko-gol-7-sekund-pred-koncem-zapasu?utm_source=Seznam&utm_medium=RSS&utm_campaign=Vyber&tab_no=0&position=2

Budeš mít připravený také rudý vlak na dnešní odvoz ruských hokejistů ?

dědek

Nějak jsem s tím nepočítal a byl příjemně překvapen. ;)

dědek

Tak jsem na panelu vyměnil nádraží, ale asi to bylo z bláta do louže... ;D

dědek

Pokračuji v osvětlení panelu, ale vždy jsem o ROK za Mirkem... ;)

mirek

#47
PavelZ  - nejde o to, zda o krok, nebo o rok pozadu.
              Mám radost z toho, že vůbec někdo se pochlubí a využije mých nápadů a vylepšení
              pro své kolejiště. Proto sem zveřejňuji technická vylepšení a novinky, které objevím
              v obchodech s elektrosoučástkami.
Dokladem toho je tvůj samolepící pásek s diodami na tvém nástupišti.  V..v...vo... tom...to...je!

Chystám další překvapení. (Ve svěráku už to chodí...)

dědek

Po roce tápání, mně nic lepšího nenapadlo... :-\

hobby

Napadá mě: jaro a Velikonoce na obzoru  ;D

mirek

Veselé a dětské. PavleZ ty nám mládneš.

jvucka

Nádhera!  :D
Vždycky jsem tvrdil, že Fabuland je nedoceňovaný ...  Proč? ???

dědek

Nejsem tak dobrej, jako Mirek. Ale taky už svítím a "brzdím"... ;D

mirek

PavleZ, pěkné, hned ta tramvaj vypadá líp když svítí. Pokus se o návod na koncová světla. Stojí to za tu radost.

dědek

Fabuland už dcery"zabavily". A tak stále tápu... :-\

hobby

Však ty na něco přijdeš. Máš tam pěkné sety, i ten kus přírody je povedenej. Ta fotka s Fabulandem byla sice veselá, ale pro nás vláčkaře to není, to si můžeme přiznat. To jsi stejně jen tak zkoušel, pro legraci  :D

mirek

Já osobně bych to nenazýval tápáním.
Prostě a jednoduše: Tvůj Trains panel je tak variabilní, že ti dovoluje experimentovat od fabulandu přes vlaky i k tramvajím.

Při svých experimentech určitě kápneš na něco, co bude pro tebe "ořechové".

Archaon

Já tu hledám inspiraci pro sebe a nepřijde mi to vůbec špatný, ale myslím že tam je nepoměr v rozdělení "masy" kostek v prostoru. Ta modulární ulice vypadá dobře, ale je potřeby vyplnit prostor silnic mezi nádražní částí a domy (modulární ulicí). Z urbanistického hlediska by bylo vhodnější tento prostor zaplnit stánky (trafika, farmářské trhy, možná dětské hřiště atd.), zelení, lavičkami atd. Další věc, která nepůsobí příliš věrohodně je uzavřený ovál silnic - místo zatáčky u Grand Emporium by mělo bát spíše T-křižovatka, která "vyvede" silnici ven z kolejiště. Docela dobře vypadá to ostrůvkovité nástupiště , možná by bylo fajn dodělat tam podchod - na druhou stranu do te ulice. Jinak do místa kde je polžené trafo by se hodila nějaká menší drážní budova, třeba depo nebo něco jako tohle:


dědek

Konečně ten "zázrak" jezdí...          ;D

mirek

Gratuluji. První TGV je na nástupišti v Roudnici.