Chybějící díly

Založil otaznik, 30.12.2004, 14:32:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

otaznik

Citace od: Mondak kdy 30.12.2004, 12:14:53
Ovąem pak mě u stavění balónu radost přešla. Místo spodního dílu balónu tam byly dva vrchní díly. No koho by to nenaštvalo >:( :'(

Tak vyreklamovat a je to!

Lomax

#1
Citace od: Mondak kdy 30.12.2004, 12:14:53
Místo spodního dílu balónu tam byly dva vrchní díly.

Nebo si to (místo reklamace) nechat poslat poštou, jak o tom píšu tady. :)
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Jindroush

#2
No, synátorovi chyběly v 7418 zadní nohy slona, což bylo teda krutý zklamání (ještě, že jsem měl doma náhradní dinosauří). Od pondělka, když jsem psal na LEGO Service, se ještě nikdo s nějakou odpovědí nenamáhal.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mondak

#3
CitaceNebo si to (místo reklamace) nechat poslat poštou, jak o tom píšu tady. 

To sem zkusila už v sobotu a teď čekám co se stane. Doufám, že to pošlou...

Lomax

#4
Citace od: Jindroush kdy 30.12.2004, 16:02:26
Od pondělka, když jsem psal na LEGO Service, se ještě nikdo s nějakou odpovědí nenamáhal.

Mně se ozvali až papírovým dopisem přiloženým k chybějícím kostičkám (automatický, robotem odeslaný email potvrzující přijetí mé zprávy, který přišel ihned, nepočítám); trvalo to 8 kalendářních dnů.
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Jindroush

Tak dneska dorazily dva ks sloních nohou s omluvným dopisem. Celkem sranda je země původu: na průvodním dopise je LEGO Direct Velká Británie, na adresním štítku je Billund, Dánsko a na poštovní nálepce Frankfurt, Německo  ;D

Jinak jsem teda chtěl jen jeden kus, ale budiž...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

rasik8

V jedné NEROZBALENÉ stavebnici mi chyběl dílek Lega!!!!!!!!!
Moje Brickshelf galerie http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Legac
Trains,trains,trains,...,ale jen 9v  http://mafiapage.wz.cz - stránky o MAFII - hře na PC

Jindroush

No, podle mě to je tzv. Schrödingerova kostka  ;D Dokud tu krabici neotevřeš, tak nemůžeš vědět, zda tam chybí. Zato pokud ji otevřeš, kostka sice chybět může, ale už to není neotevřená krabice. To je záhada...  :P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mičánek

Citace od: Legac kdy 06.01.2005, 20:03:37
V jedné NEROZBALENÉ stavebnici mi chyběl dílek Lega!!!!!!!!!

Jindroush má pravdu. Jak to můžeš vědět, když jsi ji nerozbalil?

Mondak

Tak už mám balón celý. Dnes mi to přišlo, jak spodní tak vrchní díl (i když jsem chtěla jen spodní) též s omluvným dopisem. Takže teď mám tři vrchní díly a jeden spodní  ;D ;D

CitaceCelkem sranda je země původu: na průvodním dopise je LEGO Direct Velká Británie, na adresním štítku je Billund, Dánsko a na poštovní nálepce Frankfurt, Německo 
Taky mi to tak došlo