Ivan a jeho MOC

Založil ivanku_kamarade, 04.02.2018, 16:01:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ivanku_kamarade

Tohle forum navštěvuji od Kids festu v Praze, kde jsem poprvé viděl logo Kostek a obdivují tvorbu vás ostatních, což mě samotného zkoušet tvořit své vlastní výtvory zejména inspirované skutečnými předlohami. K Legu jsem se tak vrátil po řadě let se svými dětmi. To co mě baví jsou domy, vlaky a celkově tématika city, kam moje tvorba zapadá. Některá více zdařilá, některá méně.
Jednou si chci postavit své vlastní město a zúčstnit se i nějaké výstavy s Kostkami.

První model, který jsem stavěl byla T815.

ivanku_kamarade

Tohle byl můj druhý výtvor, kdy moji kluci mají rádi autobusy a postavil jsem jim repliku Renault Karosa, který jezdí ve službách brněnské MHD

ivanku_kamarade

Pár měsícců zpátky mě napadlo postavit zmenšeninu našeho domu, kde jsem poprvé zkoušel využití LDD. Některé detaily nejsou ještě dotažené, jelikož pochyběly kostky.

ivanku_kamarade

Loňskou zimu jsem měl nápad postavit dům kde, budou okna pod úhlem inverted slope 75 a vzhledem k většímu množství modrých a bílých kostek to padlo na policejní stanici. K tomu jsem pak přistavěl dům primárně z kostek ze setu creator 1.200 kostek, který byl loni v makru.

ivanku_kamarade

Kluci stále něco přepravují, tudíž jsem dostal nápad rozšířit sbírku produkčních lego setů o nějaký realističtější model s návěsem.

ivanku_kamarade

Zrecyklované shell polybagy

ivanku_kamarade

SUV s karavanem

ivanku_kamarade

nádraží nám chybělo k osobním vlaků, ale ještě bude asi předěláno

Martins

Hele, CITY jako vyšité... to jsou moc hezké stavby, zejména ta auta se mi moc líbí a autobus je úplně TOP. Nějak ses nám tady ztratil, ale tvoje aktivita je parádní a vítaná! Jen tak dál... "dávám ti tam dvě jabka, Ivánku..."  :D

Ivansliz

Přidávám se k pochvale. Upozornil jsem na tvoje zajímavé téma již v jiném vlákně.  ;)

Pro příště bych ti radil prezentovat modely postupně - třeba 1 model (=příspěvek) týdně. Když tu hodíš celou svou tvorbu nárazově v 1 den, může se stát, že tvoje tvorba zanikne, kvůli jiným probíraným tématům a shodě náhod (prezentace ve špatný čas, kdy se nikomu reagovat nechce), jak se tomu stalo...  :-X
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

mirek

Vše velice zdařilé...líbí.

ivanku_kamarade

Tatra 815 TPL letištní tahač

ivanku_kamarade

Pro model na výstavu do Ostravy jsem chtěl postavit něco originálního jako doplněk k Volcano explorer a inspirací Tatry 813 byla ideální. Pásy ještě příjdou nahradit koly, aby byla 8x8