Trains panel

Založil dědek, 25.03.2010, 19:29:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

dědek

Díky Mirkovi,sem můžu dát foto.Je sice malej,ale můj.

mirek

"Malý ale pěkný". Vidím, že tam máš ještě spoustu místa na krajinu. Jen tak dál.
Nasvícený je to parádně.

Daniel

No ono to zase ani tak malé není ;). A nasvícené je to pěkně, hoď vedle ještě nějakou fotečku nenasvíceného pro porovnání :)

Jen teda technická k těm baráčkům: ty komíny přímo na hřebeni (jak je tam často máš) jsou takové divné...když kouknu z okna, tak to takhle většina baráků nemá. Ale možná jsem jen v blbý čtvrti ;D.

Aki

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 26.03.2010, 09:21:16
Jen teda technická k těm baráčkům: ty komíny přímo na hřebeni (jak je tam často máš) jsou takové divné...když kouknu z okna, tak to takhle většina baráků nemá. Ale možná jsem jen v blbý čtvrti ;D.
Jak by ti Hobby určitě potvrdil, tak umístění komína ve středu domu s vyústěním na hřebenu je pokud vím považované za ideální a u "normálních" domků vcelku časté. Viz moje perníková chaloupka.

Kolejiště je opravdu pěkné a určitě ne zrovna malé. Je tam ještě spoustu místa na další stavění.  ;)

dědek

Můj první vlak byl 7725.Do dnes lituji,že jsem jej prodal.A tak si z nostalgie stavím tyto "hybridy".  Jezdí dobře a vo v o tom to je. ;D

AdamKo

Mám rád jednoduché věci ;)  zrovna jako toto kolejiště
Rozhodně povedé je osvětlení 8)   To návěstidlo máš propojené s přestavníkem výhybky, nebo svítí jen červená, když se rožnou pouliční lampy?

Icewalker

Tohle se mi líbí. A vzhledem k tomu, že je noc, tak mi ani nevadí absence obyvatel. Všichni už určitě spí ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Colonel32

A co 7725 znova koupit?

dědek

Už nemám koleje a těžko se sežene.

dědek

století páry...

germik

Pěkné, líbí se mi ty baráčky dole - jsou moc hezké - takové přirozené :-*. Tím pádem tam vůbec nezapadá to nádraží, takže by to chtělo něco lepšího - podle mě něco na styl těch baráčků by tam seklo. >:D 
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Noves 33

Je to moc hezké, pokračuj a foť. 7725 je moc hezký vlak a sehnat se dá, ale stojí to prachy :P

dědek

Před třemi roky .Město z osmdesátých let,zlatá doba malin nezralých(skončilo někde v kufru).Je to foceno mobilem. ;D

betakaroten

Zaujala mě sociální stratifikace zástavby - městečko vypadá, jako by dole u nádraží bydleli normální lidi a nahoře na kopci ti, co mají hodně peněz a málo ohleduplnosti (a veřejnou zakázku na stavbu nádraží zřejmě získal ten, co bydlí vlevo nad tunelem ;D)

Ad 7725: vždyť se to dá nakoupit i po částech, tam není žádný nesehnatelný nebo nenahraditelný díl.

dědek

a všechny se mi na panel nevejdou...

otaznik

Citace od: PavelZ kdy 02.04.2010, 15:06:39
a všechny se mi na panel nevejdou...
No, ale minimálně místo té 4559 by to něco chtělo... 

Colonel32

Třeba nějaký vlak?  ;D

hobby

Citace od: otaznik kdy 02.04.2010, 22:42:56
No, ale minimálně místo té 4559 by to něco chtělo... 
A to jako proč? Nerozumím. Nebo možná rozuním, ale radši nám to vysvětli polopatě. >:D
4559: http://guide.lugnet.com/set/?q=4559_1&v=z

dědek

Než jsem poznal KOSTKY(13.9.2008),měl jsem čtyři soupravy a byl spokojený.Dnes mne každá návštěva Berouna nebo Roztok deprimuje. ;D

Micho

#19
Citace od: PavelZ kdy 03.04.2010, 10:35:27
Než jsem poznal KOSTKY(13.9.2008),měl jsem čtyři soupravy a byl spokojený.Dnes mne každá návštěva Berouna nebo Roztok deprimuje. ;D

Neverím. Verím, že skôr inšpiruje.  ;)

Tie police sú výborným riešením. Presne takéto uloženie Lego vlakov mám už tiež dlhšie v pláne. Akurát musím presvedčiť moju polovičku , že to bude v obývacej izbe. Inde už nie je miesto. 8)

otaznik

Citace od: hobby kdy 03.04.2010, 09:59:02
A to jako proč? Nerozumím. Nebo možná rozuním, ale radši nám to vysvětli polopatě. >:D
4559: http://guide.lugnet.com/set/?q=4559_1&v=z
Protože to nevypadá jako vlak, kdo to kdy viděl nakládat obytné kontejnery? Celkové spojení celé soupravy je také podivné. Jeden z nejošklivějších setů, co kdy TLC vydalo.

dědek

Souhlasím s otazníkem.Okamžitě jdou do popelnice. :'(  3x

hobby

Citace od: otaznik kdy 03.04.2010, 13:28:07
Protože to nevypadá jako vlak, kdo to kdy viděl nakládat obytné kontejnery? Celkové spojení celé soupravy je také podivné. Jeden z nejošklivějších setů, co kdy TLC vydalo.
Amen. ;D
PS:
Zapomněl jsi dodat-podle mého mínění. Podle mého-skvělý set, futuristický design, nejhratelnější z vlaků a jediný, který projede zatáčku plnou možnou rychlostí. A až pojedeš vlakem do Ruska, vymění s tebou celou skříň a nejenom kontejner, takže žádná novinka.
(Tohle téma už tady před mnoha lety bylo, takže z mé strany vše)

otaznik

Citace od: hobby kdy 03.04.2010, 16:21:26
Amen. ;D
PS:
Zapomněl jsi dodat-podle mého mínění. Podle mého-skvělý set, futuristický design, nejhratelnější z vlaků a jediný, který projede zatáčku plnou možnou rychlostí. A až pojedeš vlakem do Ruska, vymění s tebou celou skříň a nejenom kontejner, takže žádná novinka.
(Tohle téma už tady před mnoha lety bylo, takže z mé strany vše)
Tak samozřejmě, že je to můj názor, ale to netřeba psát do každého příspěvku.

otaznik

Citace od: PavelZ kdy 03.04.2010, 15:56:21
Souhlasím s otazníkem.Okamžitě jdou do popelnice. :'(  3x
Raději prodat a koupit něco pořádného.  :P

Colonel32

Citace od: PavelZ kdy 03.04.2010, 15:56:21
Souhlasím s otazníkem.Okamžitě jdou do popelnice. :'(  3x

Není potřeba být tak hrr. Na hraní dětem je to dobré. Ale do poličky je toho škoda.

Petronel

To je asi opravdu věc názoru. Mně se naopak tento vlak vždy líbil, jak zpracováním, tak i barevným provedením. A dítě být nemusim.

Pravda, možná není tak reálný a pravděpodobnost na jeho možnou skutečnou existenci na kolejích je o poznání nižší, ale to přeci nevadí. Ne všichni tu jsou tak upjatí aby museli mít vše do detailů podle skutečných kritérií a pravidel, které jsou dány podle existujících modelů a technik.

Každopádně bych ho určitě kvůli tomu ze svého kolejiště a ani z poličky nerušil.

Vlada

Citace od: PavelZ kdy 03.04.2010, 15:56:21
Souhlasím s otazníkem.Okamžitě jdou do popelnice. :'(  3x

Pavle, kdybych Tě neznal, tak bych Ti tento ortel i uvěřil. Po pravdě pravdoucí jsi určitě rád, že tuto soupravu vlastníš a ve vitrínce své místo obhájí...  ;)

Svého času jsem měl také možnost do své sbírky tento set koupit v MISBu, ale odmítl jsem ho, poněvadž sdílím názor podobný, který již vyřkl otazník...

mirek

Ptám se: "Co je sbírka 9V vlaků ?"
To co vydalo TLC vše v 9V, nebo to co se mi jen líbí.

Srovnáním s filatelistou,vím, že když on chce mít sbírku kompletní, má i ty známky, které se mu nemusí zrovna líbit. 
Tímto směrem se ubírám i já. Snaha o kompletní 9V vlaky. Ne každý je "modrý mauritius!".

Pavle, je jen a jen na tobě, zda půjdeš jen do těch vlaků co se ti líbí, nebo do všech 9V.

mirek

Teď zamotám hlavu nám oběma. Po přečtení vlákna SET LIST 2010 vlaky - novinky pro rok 2010 jsou vlastně RC sety. Když si je vybavíme 9V motory, budou ve sbírce 9V vlaků, nebo RC vlaků. "Babo, raď !".

Osobní se mi moc nelíbí, nákladní je pěkný. Sbírku se pokusím obohatit o oba dva.