Kladno

Založil kokin, 08.11.2012, 21:00:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

kokin

Halo lidi koukněte na bazoš objevilo se tam nějak moc nových exklusiv setů za pár korun , sice bez originálních krabic ale v zatavených sáčcích- emerald 3700kč ..... paní je z Kladna ....

Ondra

Dej prosím odkaz, hledat něco na bazoši je jako hledat jehlu v seně.

kokin

#2
Asi už není třeba emerald zmizel a pohyblivý at-rt nebo tak nějak za 5990 taky zbrojnice už tam taky není ale jinak je to " kristyna klempirova"http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=LJ5xnJkynl5xLJWyoUAerHOmMKchLJ0hL3b=&telefon=774869383&jmeno=Kristyna%20Klempirova
a mívá tam pravidelný přísun tak cca 1x za měsíc

doleto

Zkoušel jsem od ní něco koupit a když jsem chtěl fotky, tak se mi zpátky už neozvala a na mail mi nereaguje.   :P
V životě jde jen o Lego a proto ho stavím.

Tomtombuy

Jakou to má prosím spojitost, že je z Kladna a sety jsou bez krabic? Má možnost nějakého oficiálního odběru přímo z továrny nebo jak se k setům dostává? Také mi neodpovídá na mail.

Colonel32

Kradené z fabriky...

rdk

Citace od: Colonel32 kdy 09.11.2012, 23:03:23
Kradené z fabriky...

Koupené obchodě pro zaměstnance? Vybalené z špatně slepených krabic?

bubutymmy

Mno má ale širší sortiment než jen lego...

Colonel32

Citace od: rdk kdy 10.11.2012, 07:37:05
Koupené obchodě pro zaměstnance?

On už existuje?

rdk

Citace od: Colonel32 kdy 10.11.2012, 11:06:01
Citace od: rdk kdy 10.11.2012, 07:37:05
Koupené obchodě pro zaměstnance?

On už existuje?

Ano. Viděn na vlastní oči.  :)

Tomtombuy

Wow! A ceny jsou zhruba na jaké hladině oproti nejlevnějším nabídkám na heurece?

rdk

Citace od: Tomtombuy kdy 10.11.2012, 12:27:44
Wow! A ceny jsou zhruba na jaké hladině oproti nejlevnějším nabídkám na heurece?

Ceny neznám, ale věřím, že to bude zlomek bežných.

Frco

Zlomok nie, aspon pokial viem, je to zhruba 50 % z oficialnej ceny.

MiHo

Citace od: Frco kdy 10.11.2012, 14:34:09
Zlomok nie, aspon pokial viem, je to zhruba 50 % z oficialnej ceny.

1/2 není zlomek ?  :o

Frco

Tak aj tych 50% je super, suhlasim, ale zlomok znamena pre mna tak 20-30%  :D

otaznik

Citace od: rdk kdy 10.11.2012, 07:37:05

Koupené obchodě pro zaměstnance?
Tam se ale sety prodávají ve stejném stavu jako v obchodech (MISB). A že by to vybaloval z krabic? Z továrny se žádné díly (ze špatně slepených krabic) vynášet nesmějí.

Michal Moučka

A navíc mají zaměstnanci omezený počet setů, které mohou se slevou nakoupit.

mesje

No spojenie Kladno a sáčky bez krabice znamenajú na 90 % čorkovinu...

MLT

Vemte katalogovou cenu, odečtěte DPH a a pak vydělte dvěmi. Takové ceny jsou v Kladně. Ale každé balení je opatřené samolepkou a výrazným razítkem NEPRODEJNÉ (nelze bez poškození obalu odlepit), aby to nemohli zaměstnanci dále prodávat. A přesně tak,, mají i omezené množství. Tuším že mohou nakoupit za určitý finanční obnos, a maximálně 2 ks od stejného setu za 1 rok.

rdk

Ta nálepka NEPRODEJNÉ může být důvod, proč to někdo prodává bez krabice...

Tomtombuy

Ano, to asi může být ten důvod... Na samotných sáčcích taková "ochranná" samolepka předpokládám není...?

MLT

Na sáčcích není nic..... Já jsem dostal jeden setík jako dárek, proto vím jak "krabice" vypadá. pokud to někdo prodává bez krabice, tak je to asi přesně ono  8)

mesje

Citace od: rdk kdy 10.11.2012, 22:51:18
Ta nálepka NEPRODEJNÉ může být důvod, proč to někdo prodává bez krabice...

Tak to by som 100x radšej prelepil a predaval to celistvé, ako takto kopu sáčkov, čo odradí väčšinu ludí (nemusia mať istotu, že je to úplné, není to kompletný set s krabicou) a znižuje predajnú cenu.
A ludí nemusí zaujímať nálepka nepredajné, tak ako ich nemusí trápiť nálepka zlava a pod. Stačí vysvetliť, že to je zamestnanecký set, a každý to pochopí a nemá s tým nikto problém.
Stále mi to vychádza na kradnuté - ak by niekto kradol a chcel to predať, tak to urobí práve týmto štýlom- celú velkú krabicu nevynesie,ale ojedinelé sáčky postupne ano.

Ondra

Na aukru probíhá nebo probíhala akce nových levných technic setů bez krabice.Třeba unimog od korunky, prý ruší sbírku ale ten samý prodávál asi tři unimogy po sobě, tak nevím jestli si myslí že jsou lidi blbý nebo ne.Měl jsem tam v plánu něco koupit, ale smrdělo mi to, tak z toho sešlo.Tohle bude evidentně stejný případ.

MLT

Citace od: Ondra kdy 11.11.2012, 13:12:32
Na aukru probíhá nebo probíhala akce nových levných technic setů bez krabice.Třeba unimog od korunky, prý ruší sbírku ale ten samý prodávál asi tři unimogy po sobě, tak nevím jestli si myslí že jsou lidi blbý nebo ne.Měl jsem tam v plánu něco koupit, ale smrdělo mi to, tak z toho sešlo.Tohle bude evidentně stejný případ.

Já jsem na jeden z obdobných inzerátů na aukru odpovídal (několik nových setů téměř za 1/3 ceny) a dotazoval jsem se, zda nejsou náhodou z Kladna.... Odpově´d zněla jak jsem na to přišel a proč by asi byly ..... A z AUKRA to ihned zmizelo. Nicméně teď tam ti samý 3 lidé nabízejí znovu nové sety a vždy po několika ks od stejného setu....

GRNDL

Nedávno (asi půl roku) mi známá nakupovala v zaměstnaneckém obchodě pár setů:

- měly krabice
- krabice neměly žádné "znehodnocující" samolepky ani nebyly třeba zmuchlané, prostě normální prodejní kusy.
- cena se pohybovala kolem poloviny ceny katalogové. Bral jsem jen drahé sety a čím dražší set byl, tím víc se sleva blížila k polovině ceny katalogové.
- k legu bylo něco jako průvodní list, kde se psalo, že zaměstnankyně ta a ta smí z továrny vynést ten a ten set.
- výběr setů byl značně omezený, většinou jen větší krabice. (Nakonec jsem nakoupil skoro samé duplo)

--> Aby někdo prodával za 1/3 katalogové ceny a vydělal na tom, tak to nemůže mít koupené ze zaměstnaneckého shopu. Na každém setu by naopak tratil.

Zoufalec

Já mám zase zkušenost, že cena v zaměstnaneckém obchodě byla VŽDY 50% té katalogové. Krabice byly opatřeny nálepkou "Neprodejné" a jakési razítko na ni (naštěstí vždy na boční straně). Momentálně jsem v zahraničí, ale o víkendu nafotím.

kokin

Tak další unimog za 2500 je na bazoši

Anatyt

Citace od: Zoufalec kdy 12.11.2012, 07:31:12
Já mám zase zkušenost, že cena v zaměstnaneckém obchodě byla VŽDY 50% té katalogové. Krabice byly opatřeny nálepkou "Neprodejné" a jakési razítko na ni (naštěstí vždy na boční straně). Momentálně jsem v zahraničí, ale o víkendu nafotím.

Ty si zamestnancom LEGO v Kladne, keďže máš doma také krabice?

Zoufalec

Citace od: Anatyt kdy 12.11.2012, 10:32:52
Citace od: Zoufalec kdy 12.11.2012, 07:31:12
Já mám zase zkušenost, že cena v zaměstnaneckém obchodě byla VŽDY 50% té katalogové. Krabice byly opatřeny nálepkou "Neprodejné" a jakési razítko na ni (naštěstí vždy na boční straně). Momentálně jsem v zahraničí, ale o víkendu nafotím.
Ty si zamestnancom LEGO v Kladne, keďže máš doma také krabice?

Ne. Na logicky následující otázku, kde krabice beru (i když to může být každému u pr****), odpovídám, že mi je naprosto legálně kupuje rodinný spřízněnec, který na tom nemá ani korunu - nepočítám-li na oplátku dovezený švýcarský sýr či čokoládu...