Lego v Amsterdamu

Založil eNTy, 26.05.2005, 17:37:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

eNTy

Jedu ted na par dni do Amsterdamu, a rad bych koupil nejake Lego, nevite o peknem obchudku (nejlip Lego special)?

Jindroush

#1
Se ti zeptám na Eurobricks, ale moc brzo sis teda nezpoměl...

V tomhle threadu jsou nějaký informace o Holandsku, ale moc jinch není.
http://eurobricks.hosting.ipsyn.com/euroforum/index.php?act=ST&f=16&t=1274
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

stoji to za to, kupovat nove lego?

Micho

Pokiaľ si nedočkavý ako u prvej lásky a stále myslíš na to, tak áno !!!  ;D

rdk

 ;D ;D

Ano, "odpanění" nového lega má něco do sebe  8) 8)

muzzo

Teda to zní už dost perverzně.

Micho

V žiadnom prípade, chápme to ako nedočkavosť, túžbu to mať ... ... Lego ;)

muzzo

Jo jo s tím souhlasím a taky nové lego úplně specificky a krásně voní, ale stejně bych volil jiná slova :D

Colonel32

tak si tu vasi "defloraci" vychutnavejte na zlevnenejch setech, a zbytek kupujte pouzity... plytvani penez, kupovat nove...

Cavelon

Niekto to raz musí kúpiť aj nové. Ináč by sme my nemali od koho kupovať. ;) ;D

Colonel32

prenechme to jinym... ;D

eNTy

Citace od: Colonel32 kdy 26.05.2005, 18:04:56
stoji to za to, kupovat nove lego?


Urcite stoji, hlavne vyprodej a veci co se u nas blbe shanej nebo jsou nesmyslne drahe. Hlavnim cilem bude o vikendu MindStorms.
Jindrousch: dik za link, o holandsku tam neco je, amsterdam vsak nic  :-\

Colonel32

slevy a u nas nedostupne veci... no tak to mozna jo... ale ono i ty u nas nedostupne se u nas daj sehnat, a obcas i levnejc, nez v cizine

rdk

Nevím, o co ti jde. Ať si kupuje kdo chce, co chce, ne?  ::)

Panther

Myslím, že není občas nad to, jít a koupit si nějakou úplně novou stavebnici. Člověk si někdy prostě musí udělat radost.  ;)

Micho

Jasné, vždy lepšie ako ísť po baroch ... ;)

otaznik

Tak, tak, otevírat novou krabici LEGA je krásný pocit...

peter

#17
Citace od: otaznik kdy 27.05.2005, 12:51:08
Tak, tak, otevírat novou krabici LEGA je krásný pocit...

Má řeč, na to se vždycky těším nejvíc. Opatrně rozlepit krabici, vysypat všechny sáčky s dílky a pak ta nádherná vůně nových kostiček, která se uvolní, když se ty sáčky otevřou. To prostě nelze popsat, to se musí zažít 8)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Magesan

Souhlasim, vcera jsem si koupil ve sparky's takovu tu strata bednu a je to parada, rozstrihavat pytlicky, otlapkavat uplne novy kostky, osahavat netknuty manual. .. Mno, radeji uz mlcim  >:D

Nikde nic zazloutlyho, ulomenyho, chybejiciho, smradlavyho..

rdk

Citace od: Magesan kdy 27.05.2005, 12:56:32
Souhlasim, vcera jsem si koupil ve sparky's takovu tu strata bednu a je to parada, rozstrihavat pytlicky, otlapkavat uplne novy kostky, osahavat netknuty manual. .. Mno, radeji uz mlcim  >:D

Já si docela užil, když sem rozdělával těch 10 bedýnek 4423 - celkem 100 pytlíků lega. Ke konci sem už toho měl plný brejle  ;D ;D ;)

Panther

To jsi si měl nechat vždy jednu bedýnku na jeden den. Pak by jsi si to užil a nemusel vyprazdňovat brejle.  ;D  ;D  >:D

chadzi

Citace od: peter kdy 27.05.2005, 12:54:57
Citace od: otaznik kdy 27.05.2005, 12:51:08
Tak, tak, otevírat novou krabici LEGA je krásný pocit...

a pak ta nádherná vůně nových kostiček, která se uvolní, když se ty sáčky otevřou.

no tak to uz je trosku sila, jako kdyby si svlikal zenskou...

Micho

Citace od: Micho kdy 26.05.2005, 18:08:25
Pokiaľ si nedočkavý ako u prvej lásky a stále myslíš na to, tak áno !!!  ;D

No začal som to ja odpoveďou na Colonelovú otázku - Stojí za to kupovať nové Lego? Nejak sa nám zapáčila tá dvojzmyselnosť, ktorú som začal ja. Tak sa ospravedlňujem a už to nechajme.

A ja píšem. Podľa mňa stojí za to kupovať aj nové Lego. Niekto kupuje len ojazdené autá kvôli výhodnej cene, niekto len nové. Každý sme rôzny a jedinečný. Keď to tak robíte a ste spokojný, tak to robte naďalej tak.  8)

chadzi

jj novy lego stoji za to, ale vybirat:
S@H Exclusives
bulk bricks

ostatni se starsimu legu nevyrovna (ani letosni city, i kdyz nevypada spatne)

eNTy

#24
Tak zadny special Lego obchudek jsem nenasel a v normalnich hrackarstvich byly ceny (ale i vyber) velkym zklamanim. Mnohde nemeli ani to co Sparky's na Prikopech v Praze.
Nejlepsi sleva byla 18 Euro za SW 8011, ale moc se mi tahle stavebnice nelibi.
Takze nemam nic  :-\

Update:
jo, na letisti Schiphol meli v odletove hale pekne LEGO letiste, udelal jsem par fotek, vecer to hodim do "Modely nečlenů".