(Vlastní) Hraniční most

Založil SobCZ, 26.01.2020, 20:16:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

SobCZ

Ahoj všem,

po delší době jsem dokončil svůj druhý MOC, takže pořád je to takové seznamování s technikami a postupné dokupování kostek na BL. Jsem velký fanoušek castle figurek a spíš jsem chtěl postavit něco, kde bych jich mohl většinu upíchnout (a ani se tam všechny nevešly - byl jsem línej to počítat, ale podle odhadu jich tam bude okolo 200ks). Většina figurek je costumizovaná hlavou, takže by neměly vypadat všechny stejně. Celé diorama je rozložitelné na 3 části pro lepší transportaci (bohužel zřetelně viditelné ze strany).. a momentálně bylo rozloženo na xxxxx částí a už se z něj staví něco jiného :)

Jedná se o hraniční most mezi říší lidí a říší nemrtvých, kdy se nemrtví připravují na invazi a lidské armády se sjednotily na obranu před vpádem svých odvěkých nepřátel. Nemrtví se k hranici přesunují krom jiného i portálem, který vede z podzemí (inspirace HoMaM 3 :) )

Odkaz na album: https://www.flickr.com/photos/143734001@N03/albums/72157712846470492/with/49445755222/
jsem ještě noob ;)

Foton

- Jako promo fotku bych vybral tu z boku. U téhle je těžko poznat že jde o most.
- Na můj vkus hodně přelidněno. Ale je to před bojem, takže v principu OK.  Být já velitelem živých, tak prostě rozbiju ten most :-)
- Portál je zajímavý, u toho kostlivce bych mu v něm "utopil" i jednu ruku.
- A využij ty vysoké bloky "země" na nějaké vtipné hrátky (jeskyně, reliéfy atd).
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chairudo

Pěkný, co třeba využít část té kostky na nějakou jeskyni? úplně si o to říká  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr