Kostkování OLOMOUC 2023, 4. ročník

Založil Izabella08, 06.03.2023, 09:15:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Izabella08

Milé kolegyně, milí kolegové,

po 3leté pauze pořádáme další...již 4. ročník Kostkování, a to Kostkování Olomouc 2023.

Ačkoli je mi velmi líto, nebudeme moci tentokrát přijmout každého vystavovatele.
Přednost mají prozatím regionální stavitelé a také vedoucí herních koutků.
Pokud ovšem nepokryjeme všechna stanoviště i výstavní plochu, uvítáme moc rádi další z Vás. Velmi se vážíme Vašeho zájmu na Kostkování být:)


název akce: Kostkování Olomouc 2023
termín akce: 13. -14. 5. 2023  (instalace v pátek 12. 5. 2023 )
místo konání: SŠP Olomouc, Rooseveltova 79



Účastníci 4. ročníku Kostkování OLOMOUC 2023

1. Stimpi - vedoucí koutku Technic+vystavovatel
2. Samy 405 - kolejiště
3. Yoshimaka
4. Ogar+Filip
5. Thorinex
6. Borun
7. Kubosh
8. 444 Martin - pohyblivé modely+vystavovatel
9. Štěpán Valouch
10. Skywalker - prodejce+vystavovatel
11. Bombero - prodejce+vystavovatel
12. Kanak
13. Izabella
14. Werny
15. Patkutil
16. Vojta Pospíšil
17. Igorus + Kačka
18. Janepaul
19. Alan Verzig
20. Klárka N.
21. Peťa Novák
22. Zuzka Kovalová
23. Vojta Prudík
24. Evizza
25.-30. Vočko a FÉNIX
31. David Dostál
32. Martin OL
33. Kuba






martindavid

Pokud bude místo tak se hlásím se synem.

Tomik

Vzhledem k tomu, že jsem Pražák a hrací koutek provozovat nechci, tak si to letos nechám ujít. ;)

Každopádně vám přeju, ať se výstava vydaří a máte dobrou návštěvnost.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Izabella08

Citace od: martindavid kdy 06.03.2023, 10:42:31Pokud bude místo tak se hlásím se synem.
Marti,
děkujeme za zájem...dám Tobě i Davidovi včas vědět:)

Izabella08

Citace od: Tomik kdy 06.03.2023, 11:04:13Vzhledem k tomu, že jsem Pražák a hrací koutek provozovat nechci, tak si to letos nechám ujít. ;)

Každopádně vám přeju, ať se výstava vydaří a máte dobrou návštěvnost.
Tomiku,
děkujeme...i kdyby byla návštěvnost kolem 1000, ale na valné většině návštěvníků bude znát z jejich obličejů pohoda a spokojenost...tak se nám akce vydařila! Letos ještě více půjde především o koutky, na kterých je Kostkování postaveno:)

Izabella08

#5
Ahoj všem účastníkům květnového olomouckého KOSTKOVÁNÍ 2023

Předkládám níže  bližší informace k naší víkendové akci:

INSTALACE

pátek 12.5. od 12 hod do max. 23 hod + popř. sobota 13. 5. 2023 od 7 do10 hod
...ti, co nám budou pomáhat hned od rána, nechť prosím dorazí na 8 hod:)
adresa Střední škola polytechnická, Rooseveltova 79, Olomouc
http://www.ssprool.cz/wordpress/
2 možné přístupové cesty ke škole...viz mapka...oba přístupy jsou z Rooseveltovy ulice...ten PŘÍJEZD 2 je bezpečnější, protože PŘÍJEZD 1 je blízko velké křižovatky


ROZMÍSTĚNÍ modelů a koutků

snažila jsem se vyhovět Vašim individuálním požadavkům
viz. plánky výstavy...ALE ještě to není definitivní


UBYTOVÁNÍ


ubytování je zajištěno přímo na kolejích v rámci SŠ Polytechnické
jde o pokoje po třech postelích
parkování je možné v areálu školy


JÍDLO

SO přes den bageta, štrůdl, nealko dle libosti, v podvečer domácí guláš s pečivem, alko pivo či nealko
NE přes den bageta, sladkost, nealko


BOURÁNÍ

v NE nově již od 16 hod...prosba hned několika z Vás
opět platí...nežádám pomoc s úklidem
Je mi jasné, že mnozí z Vás jsou z daleka a čeká Vás dlouhá cesta zpět...proto si složíte své modely a popřeji Vám šťastnou cestu

FINANČNÍ VYROVNÁNÍ

budu se snažit vše vyrovnat do nedělního odpoledne, tj. v hotovosti

ZÁBAVA PRO KOSTKAŘE

1. zhodnocení sobotního dne, popovídání o životě:)
2. předání tradičních i netradičních dárečků
3. společné focení
4. společná večeře
5. volná zábava

!!! NOVINKA...nové WC, a to přímo na hale...jen pro vystavovatele:)



Kdyby cokoliv, pište či volejte na 603286864...v den instalace budu brát pouze známá čísla...snad Vás mám všechny uložené:)

VELKÝ DÍK letí všem, kteří jste se mnou pilovali detaily celé akce....a že toho času bylo:)

TĚŠÍM SE NA VÁS!

Izabella

Izabella08

Přístupové cesty na výstavu

Izabella08

Ubytování na kolejích přímo v rámci školy

Izabella08

Plánky rozmístění modelů a koutků...ještě se budou jemně měnit:)

444martinhanak

Citace od: Izabella08 kdy 06.04.2023, 12:47:29Ubytování na kolejích přímo v rámci školy

To je perfektní, že je ubytování přímo v areálu.

Stimpi

Ahoj,

když jsme se bavili s Izabellou o výstavě padl nápad vystavit v Olmiku kompletní kolekci autíček Speed Champions.

Podle mě super nápad, sety jsou také, problém je, že nemám vše postaveno a nejsem si jistej že štihnu dostavět do výstavy ... pořád řeším jak si je komplet doma vystavit, takže jsem se stavbou nespěchal.

Najde se tu další jeden/dva sběratelé, kteří mají postaveno a se kterými by se podařilo dokompletovat serii?

Ideálně by šlo jen o set auto + fig.

Díky Sti


cetonia25

Některá auta mám (2019-2022 vše + něco málo i starší), pokud by, byl zájem, můžu dodat stejně jako můžu nabídnout i několik modifikovaných kusů a MOC.

Stimpi

Super, už pracuju na seznamu, co mám připraveno a pokusíme se to nějak zkombinovat. Děkuju!

THorinex

Taky můžu dodat speed champions auta kdyby nějaké chybělo 👌

Izabella08

Zítra se na všechny těšíme a přejeme šťastnou cestu do Olomouce:)

peki

Zastavím se v sobotu s:
-Aukcí
-povracím perníky (kdo bude, případně po kom poslat - řeším hlavně moravskou sekci)

Izabella08

Citace od: peki kdy 11.05.2023, 16:45:00Zastavím se v sobotu s:
-Aukcí
-povracím perníky (kdo bude, případně po kom poslat - řeším hlavně moravskou sekci)

Těšíme se:)

THorinex

Asi hloupý dotaz, ale zeptám se: mám si brát spacák? 😆 Děkuji 😁

peki


peki

Dejte prosím i na FB kostek plakát. Díky

Izabella08

Citace od: THorinex kdy 11.05.2023, 20:48:45Asi hloupý dotaz, ale zeptám se: mám si brát spacák? 😆 Děkuji 😁
Netřeba:)

Foton

Citace od: Izabella08 kdy 13.05.2023, 06:10:52
Citace od: THorinex kdy 11.05.2023, 20:48:45Asi hloupý dotaz, ale zeptám se: mám si brát spacák? 😆 Děkuji 😁
Netřeba:)

Jojo, časy kdy se spalo na zemi mezi modely už jsou pryč.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

yoshimaka

Citace od: Foton kdy 13.05.2023, 16:26:16
Citace od: Izabella08 kdy 13.05.2023, 06:10:52
Citace od: THorinex kdy 11.05.2023, 20:48:45Asi hloupý dotaz, ale zeptám se: mám si brát spacák? 😆 Děkuji 😁
Netřeba:)

Jojo, časy kdy se spalo na zemi mezi modely už jsou pryč.
Nejsou :-)
Lust och fägring stor

Izabella08

#23
Citace od: peki kdy 12.05.2023, 14:50:34Dejte prosím i na FB kostek plakát. Díky
...bohužel se tak nestalo, i když na všech letácích i na samotné akci bylo hned několik nápisů Kostek.org.

Izabella08

Závěrečné hlášení pro Pekiho:

název akce: 4. ročník Kostkování Olomouc 2023
datum konání: víkend 13.-14. 5. 2023
místo konání, SŠP Olomouc
m2 výstavní plochy: 1000 m2
počet aktivních Afolů: 18
počet pasivních Afolů: 7
počet malých vystavovatelů...budoucích Afolů: 16
počet obsluhy koutků: 14
počet návštěvníků : 1512
počet herních stanovišť: 38
charita: ano...50 ks volných vstupů pro dětské domovy + účast ParaCENTRA Fénix
prodejce LEGA: ano
občerstvení : ano
Zisk z akce se rozdělil zaslouženě mezi účastníky...něco málo co zbylo, bude použito na údržbu hracích koutků:)

Izabella08

Slova pro všechny účastníky 4. ročníku Kostkování 2023

Děkuji každému z Vás...jako vždy jste fungovali jako jeden sehraný tým.
Nezpozorovala jsem jediný problém, ba naopak po celou dobu akce panovala příjemná pohodová atmosféra. Několik z Vás mi sdělilo, že na Kostkování chodí jiní specifičtí návštěvníci...a to v tom, že dospěláci na děti nespěchají, naopak si s nimi hrají a staví...staví a dovádějí opět celý den...někteří dokonce dorazili jak v sobotu tak v neděli:) Prodejce prý poznal pravé LEGO nadšence a Fénix byl s výší podpory charity také spokojen.
Osobně si myslím, že je hrozně moc fajn, když můžeme lidem nabídnout nejen modely, ale právě i to hraní...a toho kvalitního hraní dostatek. Vždyť dítětem je uvnitř i každý dospělák. A pokud k tomu všemu ještě funguje voňavý bufet jako od babičky...pak je jasné, že návštěvníci zůstávají po celý den!:)
Ještě jednou Vám všem VELMI děkuji!
Pavlína-Izabella

Izabella08

Pár snímků z výstavy:
https://stm.rajce.idnes.cz/Kostkovani_Olomouc/?
...další postupně dodám:)

Stimpi

Dovolím si také napsat něco slov k akci.
Nemá cenu psát o perfektní organizaci a servisu pro návštěvníky i vystavovatele, to je u Kostkování už standardem :)

Návštěvníci byli z mého pohledu suproví a v hracím koutku jsme mimo pár závad, které prostě po tolika akcích museli přijít, a výměny baterek, nemuseli řešit vůbec žádný problém. Dokonce jsme ani nemuseli řešit předávání ovladačů :) Hodně dětí jezdilo v koutcích společně s rodiči, což je podle mě naprostá pecka.

Rád bych poděkoval Pavlíně s rodinou za pozvání a za organizaci akce. Bylo o nás celý víkend postaráno naprosto luxusně. A mám radost, že akce dopadla dobře i po finanční stránce.

Velký dík si také zaslouží Lumír s Lukášem, kteří se svědomitě starali o provoz koutků s modely na dálkové ovládání.

Určitě musím ještě zmínit Yoshimaku, Cetonia25, Sammy405 a THorinexe za doplnění modelů do Technic a SpeedChampions koutků a za dozor nad nimi. Díky!

Bylo to náročné ale krásné!

Jo a poděkování zaslouží i DonPapá :D



Kuba

Taky děkuji za pozvání

Sice jsem většinu času výstavy věnoval výletům, které jsem přislíbil synovi, ale i tak jsme si část výstavy užili na přímo. Skvělá atmosféra, kamarádi a nadšení návštěvníci...

Poprvé se mnou byla na výstavě i manželka, strávila s námi sobotní večerní posezení a   konstatovala mi, že jsme přerostli malí kluci, kteří se hodiny dokáží bavit o hračce :D  :D  v dobrém slova smyslu......

Já ji zase cestou domů utvrzoval v tom, co už několikrát,... Lego není hračka, lego je sofistikovaný stavebnicový systém...   :D

Pak ber ženu na výstavu  >:D

Borun

Akce to byla podařená. Pavlína se o nás jako vždy skvěle starala. Pohodová atmosféra byla znát jak na straně vystavovatelů tak návštěvníků. Musím tady zmínit a pochválit jednu věc ,která mne zaujala asi nejvíc a to jak Pavlína po oba dva dny neunavně procházela výstavou a  návštěvníky vítala, povídala si, radila jim,doporučovala atd.Dále oceňuji,že dala šanci novým mladým afolům vystavovat. Stimpim zmiňovaný Don Papá a jeho večerní zábava spojená s ochutnávkou domácí uzeniny🙂 byla pěkným zpestřením celé akce.Děkuji Pavlíně a její rodině za organizaci.