Power Functions konec?

Založil martindavid, 06.10.2020, 13:16:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

martindavid

Nemáte někdo info ohledně výroby komponentů power functions?
Před   cca 14dny jsem volal na podporu že potřebuji serva 88004 (nic nevydrží) ,která nemají na skladě,a mezitím už nejsou dostupné další3 položky.
bylo mi řečeno že jen nejsou momentálně skladem,ale ja si myslím že už asi nebudou vubec.

Chairudo

Tohle jsme řešili loni v květnu, podle infa od Lega bude prodej PF technologie ukončen do konce letošního roku.
https://lan.lego.com/news/overview/powered-up-update-r204/?fbclid=IwAR1t7aN8XUjjCGdxVl1kJXWlgr2-ZZVHOrX_KH433r8DOrd3VXswWO30hJw

Já se tehdy se spoustou dalších lidí zásobil a vykoupili jsme legu zásoby  >:D, za pár týdnů zase naskladnili.
Jestli nechceš předělat všechny modely na powered-up tak se zásob jestli je naskladní, pak už je koupíš jen na bricklinku a cena si bude šplhat  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

martindavid

Diky za info .
Předělat je bohužel nechci a nemůžu  protože pro moje potřeby provozu na výstavách je to na nic mám vyzkoušeno. Problém je ten že když se z jednoho power hubu odpojis další si musíš zapnout a čekat než se spojí to stejně na opak.
Takže budu čekat až  naskladni

Stimpi

Možná přijde i nová generace sbricku ... jestli se nemílím tak i se sadou motorů. Nemůžu ale nikde najít odkaz... :(

Anatyt

Citace od: martindavid kdy 06.10.2020, 15:48:50
Takže budu čekat až  naskladni

Můžeš čekat. PF už nenaskladní.

klubo

mam 3 sady 8293, nevyuziju to tak kdyby to nekdo chtěl...

martindavid

Citace od: klubo kdy 06.10.2020, 22:11:41
mam 3 sady 8293, nevyuziju to tak kdyby to nekdo chtěl...
No spíš to vypada na konec mojich
Rc modelů na kterych si potrpim. A s power up je fakt nechci.
Zatim mám jen 4 serva na reklamaci a bojim se jim je poslat aby se nastalo to .ze pak nebudu mit žádné servo.
To je radeji otevřu a opravim.



martindavid

Citace od: Stimpi kdy 06.10.2020, 21:54:41
Možná přijde i nová generace sbricku ... jestli se nemílím tak i se sadou motorů. Nemůžu ale nikde najít odkaz... :(
něco  jsem četl že  plánují pro letošní rok novy soft.a další věcičky.uvítal bych od nich sound brick.ale to už dělá pfx brick