(vlastní) Trophy truck

Založil PsychoWard666, 28.04.2020, 13:59:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

PsychoWard666

Rád bych Vám představil svůj nový model.

Jedná se o Trophy Truck postavený jako alternativní model k modelu 10262 James Bond Aston Martin.

Model má odnímatelnou kapotu, detailní interiér, odpruženou zadní nápravu a přední výkyvnou nápravu.

Další info o mých modelech najdete na mém Instagramu

https://www.instagram.com/novak.tomas.1989/

Pokud máte zájem, můžete si model také postavit, na Rebrickable je k němu ode dneška k dispozici návod za 10$

https://rebrickable.com/users/PsychoWard666/mocs/











hawran

po všech stránkách paráda!
Bricks Forever!

martindavid

Paráda předek mi trochu připomíná Lamborghini LM002
A kyž vidím tu nádheru co si dát Škoda 1100OHC .Už nad ní delší dobu přemýšlím ale bud nemám odvahu nebo stavím jen trucky

PsychoWard666

Díky, ona inspirace byla tak nějak všeobecně u Trophy Trucků a stavěl jsem dle možností kostek aby to aspoň nějak vypadlo, sortiment je v té stavebnici docela omezený.

Škoda 1100 OHC by byla fajn, ale obávám se, že jako alternativní model to asi nedám a zásoby kostek doma moc velké nemám.

Tomik

Po designové stránce vypadá tvůj truck poměrně čistě a jednoduše (možná až moc) - líbí se mi, jak sis pohrál s předními a zadními světly. Přijde mi, že oproti Astonovi je tvůj model mnohem menší a ten počet dílů 666 byl záměr nebo náhoda? >:D >:D >:D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

PsychoWard666

Já se jenom hodně nudil tak sem dostal chuť něco postavit a ideálně něco co by si mohl postavit i někdo jiný. Celý to i s návodem zabralo jenom 3 dny, asi ta 30-40 hodin  :D :D

Model je menší a moc detailů tam není, taky zbyla hromada kostek, ale ne moc použitelných abych tam něco přidal. A počet kostek je opravdu náhoda, ani sem si toho nevšiml dokud jsi mi to nenapsal  :D

Každopádně jestli máte někdo nápady co bych z téhle stavebnice mohl postavit dál tak pište, mám teď až moc volného času, ale nic mě už nenapadá.

Tomik

Citace od: PsychoWard666 kdy 30.04.2020, 21:08:26
Každopádně jestli máte někdo nápady co bych z téhle stavebnice mohl postavit dál tak pište, mám teď až moc volného času, ale nic mě už nenapadá.
V tom případě pro tebe mám výzvu - když jsem tenhle set zkoumal, tak mě napadlo z něj postavit Trabanta! Nezaujal mě ale natolik, abych si ho koupil, takže co ty na to?
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

PsychoWard666

Trabant jako výzva zní dobře, budeš se divit, ale dokonce už ho mám i rozpracovaný z dřívějška. Akorát jsem narazil na problém, že v té stavebnici není zase tolik kostek jak to vypadá, takže to nejspíš skončí jako Trabant Ostermann což byl kabriolet  :D