Bambule slevy

Založil Tomtombuy, 07.02.2014, 18:03:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

racco42

Na eshopu bambule.cz je akce, 28-30.10 - Druhá levnější lego stavebnice za 50%, nelze kombinovat s jinou akci a neplatí na zlevněné položky (takže efektivně 25% sleva pri nákupu dvou stejně drahých položek :-/ )

Jezevec

Bambule je celá k ničemu, je to patrně hračkárna jen pro majetnější třídu. Pár dní zpátky jsem se tam byl projít v lego sekci a z těch cen by se člověk skoro až pos*al. Všechno tam mají šíleně předražené oproti jiným obchodům. Namátkou vlak co je běžně k sehnání kolem 3500, tam za čistých 5000, Marvel Sanctum Sanctorum šlo sehnat za 1800, tam za krásných 2999 a že prý akční cena. Policejní stanice všude možně za 1900, tam za čisté 3000. Ať se jdou s těma slevama zahrabat, bambule jedny. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

racco42

V Bambuli jsou většinou ceny stejné jako na eshopu lego.com, aspoň mi tak přijde. Nevím jaká je "obvykla" cenová hladina jinde, ale přijde mi že 20% dolů se dostanete vpohode, ale pod 35 už moc ne (nepočítám v tom poštovné z eshopu v horní dolní). A třeba 47% na 42099 co se dalo dát na Alze se mi často vidět nedaří.

networ

Bambule - 50% sleva na další set, nic nesmí být ve slevě.
Učím se stavět ...

cetonia25

V bambuli oc Šantovka Olomouc mají pretorian guard battle pack za 249 Kč.

Ongon

Přibral by mi někdo 2? Prosim

Matthes_CS

Na eshopu mají yellow friday 20% na vše. Já mám navíc v aplikaci od airbank vrácení 20% z nákupu v bambuli až do 500 Kč, což už jde něco nakombinovat.

Ravenhorn

Na bambuli mají akci na LEGO 15% a ještě pak si člověk může vytočit 5/10/15% další slevu na některé sety to funguje na jiné. Ale na novinky celkem jo.

Nemusíte ani točit sleva na dalších 15% je  BXYSCL3512

:-)
Castle, Pirates a Star Wars.

bubutymmy

Píšou, že kód se slevami nesčítají a neplatí na Lego, něco jsem zkusil a mají pravdu...

Ravenhorn

CitacePíšou, že kód se slevami nesčítají a neplatí na Lego, něco jsem zkusil a mají pravdu...

Jak jsem psal nejde to na vše jen na něco, většinou na novinky. Zde příkládám čerstvý printscreen že to opravdu na něco funguje.
Castle, Pirates a Star Wars.

Foton

Nekecal!

42124 (po slevě 3059) s kódem BXYSCL3512 => 2600,15 Kč !
Díky hoši, díky!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Foton

Ještě kdybych na Rondu za ten los od Království hraček vyhrál 2000,- zpátky, tak to by byla psina největší.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

bubutymmy

Tyjo Rondo, to je tak návyková mrcha... jedno Lego jsem ale před rokem fakt dostal. Takže snad rok jedu docela furt, natočil jsem si tu hru kamerou a rozsnímkoval, tváří se to, že se to fakt opakuje jako kolo štěstí cca po 4 vteřinách, ale ve chvíli, kdy bych výhru mohl trefit, najednou je tam pár políček jinak. Ani jsem nikdy nebyl blíž než dvě, tři políčka od výhry.

starbuilder

Citace od: Ravenhorn kdy 09.01.2021, 23:12:14
Na bambuli mají akci na LEGO 15% a ještě pak si člověk může vytočit 5/10/15% další slevu na některé sety to funguje na jiné. Ale na novinky celkem jo.

Nemusíte ani točit sleva na dalších 15% je  BXYSCL3512

:-)

Díky moc za upozornění taky jsem něco objednal  ;D
(ta sleva plati jen na sety z ledna 2021 nejspis ale i tak super)

Díky i Fotonovi jinak bych si toho nevšiml.

Foton

Citace od: bubutymmy kdy 10.01.2021, 20:24:07
Tyjo Rondo, to je tak návyková mrcha... jedno Lego jsem ale před rokem fakt dostal. Takže snad rok jedu docela furt, natočil jsem si tu hru kamerou a rozsnímkoval, tváří se to, že se to fakt opakuje jako kolo štěstí cca po 4 vteřinách, ale ve chvíli, kdy bych výhru mohl trefit, najednou je tam pár políček jinak. Ani jsem nikdy nebyl blíž než dvě, tři políčka od výhry.
Jojo, taky jsem chvilku měl RONDO rauš ( měl jsem a stále mám 3 točení zdarma). A taky jsem si to natočil(ale neanalyzoval), bo mi přišlo, že tam po "STOP" přibudou políčka.  No vycukal jsem z nich postupně 200 stovky a nechal si je poslat na účet.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Darth

Super, díky za info, využil jsem na dvakrát manďáka i se zeleným skřítkem.

Johny650

Ahojte, mam prosbu. Dnes mi dosla objednavka a pri ni bylo napsano ze dostanu 700Kč na dalsi nakup. Nikde nic nedoslo. Nevite jak to chodi pres eshop? Kdyz kupuji na prodejne tak spec.kod je na uctence.
Na danovem doklade co je v email a byl v krabici kod neni. Dekuji

Matthes_CS

Citace od: Johny650 kdy 15.01.2021, 16:53:00
Ahojte, mam prosbu. Dnes mi dosla objednavka a pri ni bylo napsano ze dostanu 700Kč na dalsi nakup. Nikde nic nedoslo. Nevite jak to chodi pres eshop? Kdyz kupuji na prodejne tak spec.kod je na uctence.
Na danovem doklade co je v email a byl v krabici kod neni. Dekuji

Není to ve formě dukátů po přihlášení k účtu?

Johny650


vdave

Citace od: Johny650 kdy 15.01.2021, 16:53:00
Ahojte, mam prosbu. Dnes mi dosla objednavka a pri ni bylo napsano ze dostanu 700Kč na dalsi nakup. Nikde nic nedoslo. Nevite jak to chodi pres eshop? Kdyz kupuji na prodejne tak spec.kod je na uctence.
Na danovem doklade co je v email a byl v krabici kod neni. Dekuji

Za  14 dni ti prijde mail nazvany Vaše sleva ve formě dukátků v Klubu Království hraček kde budes mit ten kod co hledáš.
Pokud jsi teda nakoupil jako registrovany :-)

ElvensmithCZ

Už to spolehlivě funguje? Mě u objednávky z prosince nic nepřišlo a musel jsem jim 2x psát. Doporučuji dělat si printscreen sumy dukátů ve finálním kroku objednávky (po kliku "dokončit objednávku"), protože ten nový systém jim dost zlobil.

starbuilder

#141
Nákup na bambuli je teď ještě výhodnější, ta extra sleva pořád platí a to už i na starší sety + dostanete polybag zdarma a ještě vám pošlou nový lego katalog 2021. (navíc pořád platí objednávka nad 1000 = doprava zdarma), (při nákupu city setu nad nejakou castku dostanete jeste nejake city skolni doplnky) nektere z techto akci plati jen do nedele

ditetemnaporad

Díly za tip! Škoda jen, že je již téměř vše s nálepkou "Není na skladě". I tak jsem si něco našel. Splnil jsem podmínku pro Školní set. V prvním díle objednávky se set přidal za 0 Kč. V druhém již figuroval za 180 Kč. Když jsem objednávku dokončil, najednou jsem měl v košíku sety dva za 424 Kč. V tomto bodě s objednávkou již nelze nic udělat :) Vzhůru k helpdesku.

racco42

Můžeš ty školní sety vyhodit. Doufej že s tvojí objednávkou neopraví i ten kód z kolotoče, protože ten by na zlevněné položky neměl fungovat. :-) A zajímavé je, že na položky zlevněné o více než těch 15% skutečně nefunguje.

ditetemnaporad

Citace od: racco42 kdy 20.01.2021, 12:40:49
Můžeš ty školní sety vyhodit. Doufej že s tvojí objednávkou neopraví i ten kód z kolotoče, protože ten by na zlevněné položky neměl fungovat. :-) A zajímavé je, že na položky zlevněné o více než těch 15% skutečně nefunguje.

Je to přesně tak. Na první i druhé stránce mi to psalo, že kombinovaná sleva lze uplatnit, na faktuře je potom většina setů bez dodatečné slevy. Mluvil jsem s podporou a tam to zdůvodňovali tím, že není možné mít AKCI školní set a AKCI sleva. Že školní set vyruší slevu. V objednávce jsem našel ale i set, který slevou prošel, včetně školního setu. Nakonec to slečna svedla na systémovou chybu. Žádnou dohodu nenabídnula, takže bude storno.

Každopádně, pokud někdo něco objednával, zkontrolujte si, jaká Vám přišla faktura.

MLT

Citace od: ditetemnaporad kdy 20.01.2021, 09:34:48
Škoda jen, že je již téměř vše s nálepkou "Není na skladě". I

Jako každý rok touto sobou.
Co já vím, tak celý únor má vždy Bambule+Sparkys+HM+Pongo (jeden majitel) inventury, a proto vyprodávají zásoby a nenaskladňují nové zboží.

vdave

Citace od: Foton kdy 10.01.2021, 18:20:14
Nekecal!

42124 (po slevě 3059) s kódem BXYSCL3512 => 2600,15 Kč !
Díky hoši, díky!

tak už to mi to bohužel aktuálně nefunguje na nic :-(  kod je přijat ale na nic to nemá vliv

Matthes_CS

Citace od: vdave kdy 03.02.2021, 11:09:16
Citace od: Foton kdy 10.01.2021, 18:20:14
Nekecal!

42124 (po slevě 3059) s kódem BXYSCL3512 => 2600,15 Kč !
Díky hoši, díky!

tak už to mi to bohužel aktuálně nefunguje na nic :-(  kod je přijat ale na nic to nemá vliv

Teď i na Sparkys mají, že se to nedá kombinovat s jinou akcí a slevami.

ditetemnaporad

Čistě pro zajímavost. Včera mi přišla z Bambule 75810 Upside Down (název v tomto případě seděl  8)). I když jsem žádal o dobré zabalení, protože se jedná o dárek, poslali to jen v neprůhledné strečce. Ok, tak to bývá, Murphy v praxi. Alespoň, že Česká pošta to zvládla doručit bez úhony. Po rozbalení strečky mne ale čekalo hodně nemilé překvapení - krabice vyboulená a hlavně roztrhnuté všechny pečeti a jedno čelo oblepené lepicí páskou. Na reklamaci reagovali letmou omluvou, ať vyplním formulář o odsoupení od smlouvy a zboží pošlu na vlastní náklady zpátky na přezkoumají. Je smutné, že eshop takové velikosti něco takového vůbec odešle, že nezařizuje vratku a ještě kdo ví, jak dopadne reklamace. Vím, že se to děje i u jiných českých prodejců, ale v tomto případě zlatý ofiko LEGO shop. Zároveň se ani nedivím, že se tolik daří prodejcům na naší inzerci.

bartas

Nakoupil jsem na Bambuli přes e-shop Lego začátkem září a měly za to být dukátky na další nákup.

Od 1.9. již nejsou dukátky na účtence, nýbrž na účtu na Bambuli/Království hraček.
Problém je v tom, že žádné dukátky nebyly připsány.

Když jsem vznesl dotaz, bylo mi řešeno, že dukátky s epřipisují až po 14 dnech, kdy uplyne lhůta pro možnost vrácení zboží.

Čekal jsem 14 denní lhůtu a dnes, 17 dnů od nákupu, mám stále na kontě 0 dukátků.

Zaurgoval jsem a už den čekám na odpověď. Na Bambuli zkrátka odměňování dukátky od září moc nefunguje. Máte někdo podobé zkušenosti?