kolejiště na půdě (POZOR použito modifikací LEGO dílů)

Založil mirek, 14.01.2008, 10:19:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 6 Hosté prohlíží toto téma.

peki

Citace od: mirek kdy 14.04.2021, 14:16:20
Když můj přítel Terry Akuna zveřejnil na FB návod na kontejner, nedalo mi to,
abych si nepostavil k němu vagonek.

Zrovna předevčírem jsem si na tebe vzpomněl u tohoto videa:

https://www.youtube.com/watch?v=r91TR5qNIhA

Citace od: mirek kdy 14.04.2021, 14:22:17
Jeden z návštěvníků, ještě než jsem stačil vysvětlit co může dělat, otočil reostat na "plný koule"
a "japonec " šel k zemi. Totální devastace na prvokostičky. ......

Taková japonská kamikaze v praxi  :o

mirek

#3091
Pokračuji v kontejnérové anabázi>..pro radost železničářů.


ditetemnaporad

Paráda! Ale těch nehod na železnici co teď bude. A taky ten tablet drží obráceně  ;)

milanv

Pán na Žlutém hradě

mirek

#3094
Další nízkopodlažní vagon...s vrtulníkem.


mirek

#3095
Tento vagon jenom projíždí...


mirek

#3096
Můj nový projekt. V jediném reflektoru svítí bílá vpřed a červená při změně jízdy vzad.

https://www.facebook.com/197041683666570/videos/1149648392124137



peki

Citace od: mirek kdy 23.04.2021, 11:18:03
Můj nový projekt. V jediném reflektoru svítí bílá vpřed a červená při změně jízdy vzad.

Také jsem nad tím přemýšlel. O existenci diody která svítí více barvami vím. Spíše jsem váhal nad tím jestli na "modelu" nechat 1 světlo. Nakonec jsme si řekl, že až tam budu dávat osvětlení, tak bych tu diodu dal do průhledného a červený bych nechal bez diody. Ono ve finále když to jezdí tak je důležité že to správně svítí, a světla nikdo počítat nebude. 

mirek

#3098
Jak ten čas letí...10 let na FB stránce a 13 let na Kostky.org.
Ano, čas prchá jako splašená mrcha, nebo jako jelen, byvše kamsi střelen.

dědek

Koukám, že ses dal na básnění. To se ale dalo čekat, když máš chalupu v kraji Karla Hynka Máchy...😉

Frco

wow, krasne. Skus pripadne aj nejake videa spravit a pridat. Mozno dat aj kameru na jeden z vlakov a pustit ho?  :)

mirek


mirek

#3102
Květnový kalendář s "Rosničkou".


Chairudo

Parádní, ale proč se jí říká rosnička když není pestře zelená  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

milanv

Krásná fotka! Mašinka super a to torso jsem vůbec neznal! Přiznám se, že jsem si raději nejdřív našel na BL, jestli je originál nebo tvůj potisk :)

@Chairudo: Asi je ze San Franciska :)
Pán na Žlutém hradě

mirek

Citace od: Chairudo kdy 12.05.2021, 15:28:26
Parádní, ale proč se jí říká rosnička když není pestře zelená  ;D

Mám i zelenou.

mirek

#3106
Na kolejišti mám středověký skanzen. Nyní jsem ho doplnil o nový set.
Lucernu na povozu jsem rozsvítil.

mirek

#3107
Chystá se nové uspořádání Středověkého skanzenu. Toto je staré uspořádání, které bude co nevidět minulostí.
Vše, díky nové středověké kovárně.


mirek

Na kolejišti ve skanzenu budou dvě kovárny...stará a nová.
Jak se zpívá...dva kováři na rynku, jeden bude kovat a druhý milovat
šafářovic Andulku...
Tu starou upravuji, neboť má několik stavebních vad.

https://www.facebook.com/197041683666570/videos/761872264531877


milanv

Citace od: mirek kdy 26.05.2021, 07:41:55
šafářovic Andulku...
Tu starou upravuji, neboť má několik stavebních vad.
Odkaz na facebook po mně chce přihlášení, tak ho nevidím a pro jistotu se ptám: Kovárnu, že jo? Mluvíme pořád o kovárně? ;)
Pán na Žlutém hradě

mirek

#3110
Ano Milanv, jedná se stále o kovárnu.

https://www.facebook.com/197041683666570/videos/151072820265865


Jonas

Mirku, je velká škoda, že dáváš své obrazové příspěvky právě na Facebook. Rád bych se podíval, ale s Facebookem si nechci nic začínat. A podle reakce Milana je zřejmé, že je nás víc, kdo se Facebooku (a podobným nebezpečným platformám) ze zásady vyhýbají.
Jonas - Můj Brickshelf

hobby

Ani já na žádném "faceboku" nejsem a nebudu. Už takhle jsme kontrolováni na každém kroku a ještě tohle? A abych se musel chlubit co jsem měl k obědu a co dělám, tak to nemám zapoptřebí.

mirek

Chlapci, váš názor vám vyvracet nebudu.
Ano, kdo má mobil, internet a pod. je sledován.
Velkým kladem FB (pro mne) je přátelství s LEGOpošuky
z celého světa. A pak ta obrovská radost, když se s některou
tváři setkám osobně. To se nedá popsat.
  Příkladem je Francouz " logogel" se kterým jsem se potkal osobně
v Billundu a ten o mých vlacích vysvětloval zasvěceně dalšímu
kamarádovi, což já bych se svou angličtinou vůbec nedokázal.
A to všechno díky FB.

Jonas

Mirku, asi jsme si nerozuměli. Psal jsem, že je škoda, že dáváš obrázky a videa na platformu, která je uzavřena pro veřejnost - na rozdíl od řady jiných (včetně Kostek), kam se může podívat kdokoliv.
Jonas - Můj Brickshelf

milanv

Mirku, děkuju - za tu kopii na icloud. Kovárna vypadá pěkně - samozřejmě co jiného bych ti napsal, když tam máš ten mechanismus, na to já jsem "ulítlej" :)

O FB už jsme se bavili spolu kdysi, já tě naprosto chápu a rozumím ti - tahle otevřenost je právě skvělá, člověk tak najde spřízněné duše i tam, kde by to naprosto nečekal. A osobní setkání pak, to je už úplná třešnička na dortu. Znám, a proto chápu a naopak ti v tom moc fandím!

Jenom pořád ještě úplně nerozumím, jak to máš s těmi svými konty na FB, že některé odkazy normálně vidím, např. když sem nalinkuješ fotky, a některé mi FB zakáže s tím, že jsou jen pro přihlášené. Kdyby byly všechny viditelné pro "veřejnost", tak by to bylo super. Pokud bys to mohl nějak nastavit, tak bych byl moc rád!

Jo, a perlička na závěr: tvoje fotky v tomto vlákně můžu normálně vidět z počítače, ale mobil mi je nezobrazí. Proto do tvého vlákna chodím už jen když jsem na počítači. To bude taky nějaká technická perlička od FB, ale to těžko dohledáme, tak jen pro zajímavost...
Pán na Žlutém hradě

mirek

milanv děkuji, děkuji i za informaci o FB. Pokusím se dohledat čím to je.

mirek

Budování středověkého komplexu pokračuje.


milanv

Dobře ti to začíná růst, Mirku! Však sis dal závazek - k té ženské v brnění by to jasně chtělo Karlštejn!  >:D
Pán na Žlutém hradě

mirek

Citace od: milanv kdy 05.06.2021, 08:28:11
Dobře ti to začíná růst, Mirku! Však sis dal závazek - k té ženské v brnění by to jasně chtělo Karlštejn!  >:D

Jakýsi takýsi hrad na kolejišti mám, Krlštejn to není.