( Vlastní ) Wolfovo Město

Založil Wolf.77, 24.08.2009, 14:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Wolf.77

Toto je moje celoživotní práce. ( Pokud bereme tu část života, kterou jsem strávil u LEGA )
Pár věcí samozřejmě ve městě není protože se tam nevejdou. K té malé modré lokomotivě posloužil ten mirkův lokotraktor jako inspirace.
Protože bagr.

Wolf.77

Zde přikládám nějaké detaily města.
Protože bagr.

Alasar

Pěkně spracované a detaili

mirek

Citace od: Wolf.77 kdy 24.08.2009, 14:59:54
K té malé modré lokomotivě posloužila ten mirkův lokotraktor jako inspirace.

Potěšilo mně, že moje tvorba je pro tebe zdrojem inspirace. To se mi líbí. Tak to má být.

Hardegon

Jestli je na té poslední fotce elektrárna, tak super. Něco takového jsem ještě neviděl v MOCu.

Město alechvílemi vypadá , že by místama mohl projet čistící vůz.

Jinak mě zajímá, jestli vlaky mají nějaký okruh, nebo to máš jen jako kulisu?

Wolf.77

#5
Koleje jsou jen kulisa - chtěl jsem se pochlubit s metrolinerem 4558. No, úklid už jsem dnes udělal, dnes nebo spíš zítra přidám foto čistějších ulic. ( Mimochodem u nás budou čistit ulice v pátek. Asi poslední úklid co tu zažijeme. )
Ano je to elektrárna byla stavěna spíše z nudy ale potom jsem jí upravoval, upravoval a upravoval a toto vzniklo.
Jinak děkuji za uznání.
Protože bagr.

Icewalker

Některým stavbám bych přidal pár detailů, místy bych zase ubral. Třeba mimoúrovňový můstek přes ulici mi přijde nadbytečný vzhledem k dostatečnému počtu přechodů (nedejbože, bude-li tudy chtít projet vyšší vůz).
Ale město se mi jako celek líbí, je celkem vyvážené a dost živé (v takhle dopravně vytížené oblasti bych ale asi domek mít nechtěl). Moc se mi zamlouvá provedení vodítka na psa, mě by to asi hned tak nenapadlo.
P.S.: Už se těším na další foto ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Wolf.77

#7
Děkuji. Nadchod je tam spíše proto, že se mi líbí. ale také proto, aby tam nejezdily kamiony a u parku nedělaly hluk. Také jsem postavil vlakovou zastávku tak ji zítra nafotím a nahraju. Také přidám novější foto kolejí teď už je přejezd s tou přední částí kolejí zpojen.
Protože bagr.

Wolf.77

#8
Tak přikládám foto nové vlak. zastávky a některých dalších detailů.
Protože bagr.

Wolf.77

Kvůli délce metrolinera bylo zapotřebí zvýšit a prodloužit nástupiště. Byl dostatek kostek, tak to šlo rychle.
Protože bagr.

Wolf.77

Tak se město po delší době znovu rozrostlo:
Protože bagr.

Wolf.77

Taky přidám nějaké detaily:
P.S. Omlovám se za zhoršenou kvalitu některých fotek, časem snad přidám lepší.
Protože bagr.