(Vlastní) New York 1938

Založil Igorus, 06.06.2013, 09:13:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki

Super "mám" tam indiána a ikonické svačící montéry. Skvělé.  :-*

Igorus

Ještě než bude hotovo poslední (zatím... >:D) rozšíření pro Olomouc 2020, tak je na čase dát na Kostky, jaké změny se odehrály v roce 2019.

Po několika letech hibernace byl pro výstavu v Ostravě 2019 vystavěn nový dům a pro výstavu v Dánsku pak předělána nadzemka. Současně s úpravami došlo k nasvícení podzemních prostor.

Co dál se uvidí  >:D







Chikos

Naprostá paráda  :o, miluji tohle období. Doufám, že v rozšiřování modelu budeš pokračovat.

Izabella08

Igorusi, Olomouc je již celá natěšená:):)

Je to velmi dobré!

Villa Legina

Zaujima ma co tam pohladavaju styria kozmonauti?

Igorus

#35
Citace od: Chikos kdy 28.01.2020, 16:19:59
Naprostá paráda  :o, miluji tohle období. Doufám, že v rozšiřování modelu budeš pokračovat.

Díky! Zatím dokončím ten jeden modul a pak se s rozšiřováním uvidí. Ale stejně to dopadne tak, že mi to přijde škoda rozebrat a něco dalšího se k tomu přidá...  ;D

Citace od: Izabella08 kdy 28.01.2020, 18:54:35
Igorusi, Olomouc je již celá natěšená:):)

Je to velmi dobré!

Díky  :-*

Citace od: Villa Legina kdy 29.01.2020, 00:13:46
Zaujima ma co tam pohladavaju styria kozmonauti?

Sedí v rámci obědové pauzy?  :-\

Daniel

Citace od: Igorus kdy 29.01.2020, 09:26:44
Citace od: Villa Legina kdy 29.01.2020, 00:13:46
Zaujima ma co tam pohladavaju styria kozmonauti?

Sedí v rámci obědové pauzy?  :-\


Jsem Ti říkal, ať tam dáš želvy ninja...a on ne, on si tam dá kosmonauty :-D

Jinak asi nemá cenu stále opakovat, že super a těším se na pokračování - nebo ještě lépe, spojení s mým přístavem (pokud ho někdy dostavím ::) )

poMOCník

Když jsem to poprvé viděl na fotkách z Dánska, myslel jsem si, že je to nějaký starý společný projekt. Vůbec jsem netušil, že něco takového postavil jen jeden člověk! Máš můj velký obdiv a připojuju se k ostatním: hlavně nebourat!

OT: Hned bych to zařadil do *TOP* staveb. Proč vlastně v rámci Town nemáme TOP seznam? V Castle si rád projíždím opakovaně to nejlepší a nestane se, že by mi něco takového zásadního uniklo.

Chikos

Navrhoval bych rozšířit model od nadzemky doleva, nějakou pěknou výškovou budovou, udělalo by to podle mě pak i větší efekt, že se jedná o centrum města. Každopádně rozšířit, rozšířit, rozšířit  ;D :D

Igorus

Pánové díky!

Co se týká rozšíření tak jak praví Dan. Výhledově asi spojíme můj a jeho model (který je nyní ve stavu rozpracovanosti). Dřív než bych se pustil do dalšího rozšiřování tak jsem přemýšlel nad menšími kosmetickými změnami budov a větší mírou elektrifikace. Přeci jen původní domy byly moje raná tvorba  ;D

Ad OT: Přiřazovat status Top stavby jsem kdysi dávno uvažoval. Dokonce k tomu byla i diskuze, ale nakonec se od toho upustilo. V důsledku to může být (nejen) pro začínající stavitele zbytečě v určitém ohledu demotivující.

Robkteryten

Igorusy, fakt pěkný!
čekám na další rozšíření  8)

linhi

Tahle stavba je pro mě od začátku top,rád na to koukám,prostě jako ze hry mafie...