(vl.) vlaky - pára,historické vláčky atd

Založil hobby, 27.11.2006, 16:34:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jonas

Příjemné pokoukání. U těchto starých strojů se dobře snese velká pestrost barev, protože tak to dříve bývalo (alespoň podle obrázků v knihách).
Jonas - Můj Brickshelf

grohl

Moc krásné!!!
Ještě drobná otázka na klasické stavitele: Neexistuje nějaký dome brick, který by lépe vystihl tu část lokomotivy před strojvedoucím? Ta jediná mi přijde trošku hranatá.

peki

Citace od: hobby kdy 24.11.2009, 15:46:00
Je možné porovnat, nakolik se MOC podobá originálu - viz foto.

Jako by mu z oka vypadl. Dneska jsem ho  viděl na vlastní oči  :o

hobby

Citace od: grohl kdy 24.11.2009, 20:39:16
Neexistuje nějaký dome brick, který by lépe vystihl tu část lokomotivy před strojvedoucím? Ta jediná mi přijde trošku hranatá.
O žádném takovém dílku nevím. To víš, že jsem zkoušel ledacos, včetně posadit tam kužel, či jehlan. Tohle řešení mi připadalo nejméně špatné.
Asi to překvapí, ale nejvíc práce dal červený vagonek (chtěl jsem 6 okének přesně podle předlohy). Ten zelený byl skoro hned.

Shi-So

Citace od: hobby kdy 24.11.2009, 18:40:18
Spávně jsi řekl vagonky, protože vagony bych si představoval větší. I ve skutečnosti jsou to vagonky, které před 160 lety cestovaly mezi Badenem a Zürichem.

Posly to na TCL
To by byl takovy vlakovy minisetik jak vino :D
Presne takhle bych si predstavoval neco "maleho" k vlakum
IMHO: z kolika dilku je odhadem jeden vagonek?

Icewalker

Velmi pěkný vláček ;D
Co se týče té části před strojvedoucím, napadla mě tato tato součástka , vyskytující se v hnědé právě 4x v setu MINI MTT.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

hobby

#96
Protože v mezidobí vznikly nové díly, bylo na čase předělat některé dřívější MOCy: tady
A tak jsem předělal anglickou LMS, Litevku a na základě Mirkovy inspirace jsem si udělal cisternu - s otvíracími dvířky.
Chci podotknout, že lokomotivy jezdí spolehlivě v zatáčkách i přes výhybky, jinak bych to sem nedával.